Sprawdź nas też tutaj

News

Liroy: „Rozmawiałem z Kaczyńskim o polskich uprawach marihuany”

Raperowi uda się po raz kolejny przekonać partię rządzącą?

Opublikowany

 

Liroy / fot. Mikołaj Maluchnik

W 2017 roku informowaliśmy, że Liroy’owi udało się dopiąć swego i doprowadzić do zalegalizowania medycznej marihuany. Kolejnym etapem jego działań jest przekonanie posłów do polskich upraw marihuany oraz oczywiście do depenalizacji / legalizacji rekreacyjnej marihuany.

Przeszliśmy już ten etap, kiedy walczyliśmy o medyczną marihuanę – mówi Liroy w rozmowie z serwisem „Wiem co ćpiem”. – Nie ma już takiego ostracyzmu w sejmie jeżeli chodzi o marihuanę. To też wynikało z tego, że dla nas najważniejszym bojem był chyba bój o osoby starsze. Tym bardziej, że marihuana medyczna akurat tej grupie wiekowej jest potrzebna najbardziej, jeżeli chodzi i geriatrię – dodaje raper i poseł.

Liroy wyjaśnił, że ustawa o polskich uprawach marihuany jest już w ministerstwach. – Byłem na rozmowach z prezesem Kaczyńskim. Wytłumaczyłem mu i nie było oporu jeżeli chodzi o polskie uprawy. PIS już zrozumiał, że to nasze głośne krzyczenie o uprawach w Polsce ma sens. Zrozumieli to też dlatego, że ta marihuana była w aptekach droga – wyjaśnia. Innym czynnikiem było też to, że większość osób starszych popiera medyczną marihuanę, a jak zaważa Liroy, to główny elektorat partii rządzącej.

Liroy tłumaczy również, że potrzebujemy polskich upraw marihuany na całym świecie. – Polska nie jest w stanie nadążyć za rynkiem. Mamy ok. miliona pacjentów. Zakładając jeden gram dla pacjenta, to jest milion gram codziennie. Moje rozmowy przebiegają na płaszczyznach międzynarodowych. Rozmawiam z rządem, z Macedonią, Kanadą, Grecją i wieloma krajami pod kątem upraw polskich na ich terytorium. Bo to, żeby uprawy były w Polsce jest oczywiście podstawą i mam już obiecane, że albo przed końcem tej kadencji albo na początku przyszłej te uprawy przejdą – dodaje.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Kaczyński uprawia polską marihuanę i rozmawiał o tym z liroyem

Gej Okej

NEWS Liroy: „Rozmawiałem z Kaczyńskim o uprawianiu sexu analnego”

Andżej

Kurwa „gramów” a nie „gram”. A tak w ogóle, to czy marihuana jest z konopii? Chyba nie.

Pjoter80

Ja przynajmniej nic o tym nie wiem

ZAMYKAJ TYCH SKURWYSYNÓW!

JAREK DO BOJU!

Marcin

Ciebie w pierwszej kolejności lewaku !

Zajebiście

Zajebiście

Paluch

Ten portal jest zakłamany pewnie jak twórcy tego badziewia, Jebać glamrap ludzie PJONA

JaramyGramy

Hehe gamonie trudno wyśmiać coś co wielu napędza w luźnym tego słowa znaczeniu

673 852 852

JAREK DO BOKU!

Asd

Kaczor to chuj.

Kaczor

Asd to chuj

DildoCartel

Kaczor to chuj

SEBOL KRÓL!
Rzecznik Prasowy

Jedzie na patencie palikota. Probuje uciulac wieksze poparcie programem legalizujacym jazz, zobaczycie, ze chuja z tego wyjdzie. Nie badzcie naiwni.

Poniatowsky

Już wyszło dzieciaku matki z downem

twoja_stara

Porozmawiaj z Kukizem dlaczego cie karle wyjebał z partii, populista dla gimnazjalistów i jak większość raperów dwie lewe ręce do pracy, więc się pcha do polityki. Won szykować projekt z tym psychopatom, jeden wart drugiego. Intelektualnie ten sam poziom.

Snajper

Fazi to Ty ?

twoja_stara

Nie to ja, twoja stara.

Popularne