Sprawdź nas też tutaj

News

Łona i Webber pracują nad nową płytą

Artyści wystąpią dzisiaj w audycji WuDoo.

Opublikowany

 

Nie oszukujmy się. Cały rap od początku palił trawę. Jest wiele zespołów, które o niczym innym nie nawijały. Ale z drugiej strony, jakoś tak to było, że tacy jak ja mogli spokojnie słuchać Cypress Hill i nic się im od tego nie działo… Ja też przez paręnaście lat byłem świadkiem jak rap może wyciągać ludzi z narkotyków. To się działo w babigoskim Monarze. I to działało, więc rap może mieć taką siłę, że wyciąga ludzi z uzależnień, czego nie sposób powiedzieć o tym właśnie nowofalowym rapie, z refrenów którego sypie się koks.

O Taco Hemingwayu, kilka słów na temat prac nad nową płytą, dlaczego Łona nie nagrywa z innymi producentami, czy fruźki nadal wolą optymistów, jakiego kawałka Łona się wstydzi i dużo, dużo więcej podczas rozmowy z Łoną i Webberem już dziś od 23.00 na na antenie Radia Szczecin.

Współprowadzenie: Anna Siwa Obrocka. Audycji można słuchać online tutaj.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
karaluch

Asia tyszkiewicz kiedy coś nagrasz?

GogongolaWgórę

nie oszukujmy się, mina żony Webbera to jakieś nieporozumienie tak samo jak jej brudne dredy, sprawdźcie tutaj co odwaliła:
https://www.youtube.com/watch?v=_IiwJqGLxEY

Maniuchacz

Dzięki za link, faktycznie odwaliła i to po całości, ode mnie like leci na youtube gościu

Ja pierdolę

Bezbeku, zamiast nagrywać te żenujące filmiki, z których nic nie wyciągniesz (nawet w Polsce)to znajdź pracę. Serio

massivewp

Już za tydzień, 2 listopada premiera filmu „Bodied” w reżyserii Joseph’a Kahna. Z tej okazji trzymajcie oficjalny trailer z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=pTfRT95CNbQ

„Zdolny student pisze z powodzeniem pracę magisterską na temat języka używanego w battle-rapie, wzbudzając tym samym oburzenie, gdy rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

Film został nagrodzony Nagrodą Publiczności jako Najlepszy film – w sekcji ‚Szaleństwo Północy’ (‚Midnight Madness’) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto „

Popularne