Sprawdź nas też tutaj

News

Łona i Webber pracują nad nową płytą

Artyści wystąpią dzisiaj w audycji WuDoo.

Opublikowany

 

Nie oszukujmy się. Cały rap od początku palił trawę. Jest wiele zespołów, które o niczym innym nie nawijały. Ale z drugiej strony, jakoś tak to było, że tacy jak ja mogli spokojnie słuchać Cypress Hill i nic się im od tego nie działo… Ja też przez paręnaście lat byłem świadkiem jak rap może wyciągać ludzi z narkotyków. To się działo w babigoskim Monarze. I to działało, więc rap może mieć taką siłę, że wyciąga ludzi z uzależnień, czego nie sposób powiedzieć o tym właśnie nowofalowym rapie, z refrenów którego sypie się koks.

O Taco Hemingwayu, kilka słów na temat prac nad nową płytą, dlaczego Łona nie nagrywa z innymi producentami, czy fruźki nadal wolą optymistów, jakiego kawałka Łona się wstydzi i dużo, dużo więcej podczas rozmowy z Łoną i Webberem już dziś od 23.00 na na antenie Radia Szczecin.

Współprowadzenie: Anna Siwa Obrocka. Audycji można słuchać online tutaj.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
karaluch
3 lat temu

Asia tyszkiewicz kiedy coś nagrasz?

GogongolaWgórę
3 lat temu
Reply to  karaluch

nie oszukujmy się, mina żony Webbera to jakieś nieporozumienie tak samo jak jej brudne dredy, sprawdźcie tutaj co odwaliła:
https://www.youtube.com/watch?v=_IiwJqGLxEY

Maniuchacz
3 lat temu

Dzięki za link, faktycznie odwaliła i to po całości, ode mnie like leci na youtube gościu

Ja pierdolę
3 lat temu

Bezbeku, zamiast nagrywać te żenujące filmiki, z których nic nie wyciągniesz (nawet w Polsce)to znajdź pracę. Serio

massivewp
3 lat temu

Już za tydzień, 2 listopada premiera filmu „Bodied” w reżyserii Joseph’a Kahna. Z tej okazji trzymajcie oficjalny trailer z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=pTfRT95CNbQ

„Zdolny student pisze z powodzeniem pracę magisterską na temat języka używanego w battle-rapie, wzbudzając tym samym oburzenie, gdy rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

Film został nagrodzony Nagrodą Publiczności jako Najlepszy film – w sekcji 'Szaleństwo Północy’ (’Midnight Madness’) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto „

Popularne