Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

M.O.P.- wystapi na Mazury HipHop Festiwal

Opublikowany

 

M.O.P. legendarna i ceniona na całym świecie grupa hip-hop’owa z Nowego Jorku, twórcy  takich hitów jak „Cold as Ice” czy „Ante Up” wystąpi pierwszy i jedyny raz na Mazurach w sobotę 6 sierpnia podczas X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku w Twierdzy Boyen.

 M.O.P. czyli (Mash Out Posse) to amerykański duet, który tworzą Lil’ Fame i Billy Danze. Nowojorczycy zawitają do Polski już po raz czwarty, a pierwszy raz na piękne Mazury. Ich dotychczasowe koncerty w naszym kraju spotkały się ze znakomitym odbiorem publiczności.

 

Pełne energii i hardcore’owe utwory, tak charakterystyczne dla ich twórczości znane są na całym świecie. Fani hip-hopu kojarzą i pamiętają doskonale ich pierwsze single: „How About  Some Hardcore” czy „Rugged Neva Smoove” o klasykach pochodzących z album Warriorz nie wspominając.

 

Twardy styl był ich wizytówką od 1993 roku i takim pozostał podczas blisko dwudziestoletniej kariery zespołu. W tym czasie M.O.P. gościli i nagrywali w kawałkach takich sław jak: Jay-Z, Xzibit, 50 Cent, DJ Premier, Wu-Tang Clan czy Busta Rhymes.

 

Na 2012 rok duet z Brooklynu zapowiedział nową płytę pt. „BrownVILLAINZ”

 

Utwory M.O.P. pojawiły się między innymi na ścieżce dźwiękowej filmu „Bad Boys 2”, „Training Day” czy gier m.in: „Fight Night 2”oraz „NFL Street 2”.

 

X edycja Mazury Hip Hop Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Giżycku.Jubileusz mazurskiego festiwalu to aż trzy dni hip hopowego święta. Organizatorzy gwarantują wyjątkową atmosferę, niezapomniane chwile i przede wszystkim wspaniałe koncerty. W Twierdzy Boyen oprócz głównej gwiazdy wieczoru M.O.P. wystąpią: HiFi Banda, Flint, Tede, VNM, Pezet/Małolat, DonGURALesko, Te-Tris, Ten Typ Mes, Wigor/Trojak, Małpa, Diox/The Returners, Har-Q, SumaStyli, Familia HP, Parias, Warszafski Deszcz i O.S.T.R.

 

Nie zabraknie wielu atrakcji, emocji, wspaniałych wydarzeń i nie zapomnianych koncertów. Raperzy z Brooklynu wystąpią trzeciego dnia (6 sierpnia) festiwalu i z pewnością będzie to piękne zwieńczenie X jubileuszowej edycji Mazury Hip Hop Festiwal.

BILETY do nabycia na www.cik.sklep.pl/ www.ticketpro.pl/ www.hip-hop.pl/ www.rapiszon.pl, GIŻYCKU oraz w salonach EMPiK w całej POLSCE!

Więcej informacji na www.mazuryhiphopfestiwal.pl

 


Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne