Sprawdź nas też tutaj

News

Major & Matheo „Nitro” – premiera płyty i nowy klip

„Mówią stary chłop, a widzą we mnie przyszłość”.

Opublikowany

 

Major i Matheo przy DeLoreanie z „Powrotu do przyszłości” to świetne nawiązanie do klasyki, które pokazuje kierunek, w którym poszedł duet. – Mówią stary chłop, a widzą we mnie przyszłość. – rapuje Major. W tytułowym singlu „Nitro” za mikrofonem możemy usłyszeć również Matheo.

Premiera teledysku nie jest przypadkowa. To dzisiaj, 20 września duet wydaje na świat wspólną płytę „Nitro”. Kilka dni mogliście zapoznać się z recenzją tego materiału. – Wspólny krążek Majora i Matheo to muzyczny materiał przepełniony ogniem, szczerością i przebojowością, który ma szansę na dobre skraść serca słuchaczy. Eksperymenty muzyczne, solidność wykonania i gruby kawał basu – wszystko to odnaleźć można na płycie duetu, który swoim nowym projektem wniósł sporo innowacji w oblicze polskiej muzyki osiedlowej. podsumował album Michał Krawczyk dając mu końcową ocenę 8/10.

Wszystkie szczegóły albumu są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt. Krążek jest dostępny w sprzedaży m.in. bezpośrednio u artystów na Wiadomo-shop.pl.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Major Nitrodolski
1 rok temu

No dzień dobry ugułem, spaniali glamrapowicze.

Odb
1 rok temu

DJ Premier został majorem i nagrywa płyty z matheo.

BENBEN
1 rok temu

robiłem paznokieć z olem, majorem, kaziorem i z lublina bokserem

JurnyStefan
1 rok temu

Obudził mnie przeraźliwy smród. Podniosłem wzrok, jednak dookoła była jedynie ciemność. Zewsząd dobiegały dziwne niepokojące piski, a jednocześnie dawaly się słyszeć niskie, pulsujące dźwięki, jakby z wielkiego gara pełnego gotującego się gęstego sosu. Oczy powoli przyzwyczajały się do ciemności. Chwile później zobaczyłem zawieszoną na ścianę pochodnie, a u stop ściany zapałki. Podpalilem lont i nagle wszystko dookoła stało się wyraźne jak w blasku słońca. Okazało się, ze byłem w dupie swojej starej. Piski wydawane były przez spasione szczury, biegające gromadami po jelitach w te i z powrotem, jakby nieświadome beznadziejnej sytuacji, w jakiej się znalazły. Drogi na zewnątrz próżno było bowiem szukać, pies Filip wyjechał z sąsiadami na wieś.

rakuu123
1 rok temu
Reply to  JurnyStefan

Hahah niezłe. Wstawię na wykop. Przy okazji odwiedzajcie mój profil o tej samej nazwie mam tam dużo takich historyjek hehe

JurnyStefan
1 rok temu
Reply to  rakuu123

Wypierdalaj raku sraku wacku pierdolony na swoj chujowy wykop i juz sie tu nie udzielaj.

AlojzNaplet
1 rok temu

Moja sunia merda ogonkiem, chyba czuje co zaraz będę z nią opierdalał

Agatka94
1 rok temu

Ktoś wie co się stało z Rzecznikiem i Profesorem nauk?

Analnyrycesz
1 rok temu
Reply to  Agatka94

Rzecznik prasowy jest obecnie na zabiegu rekonstrukcji kiszki stolcowa w telavivie A profesoornauk siedzi na sankcji za rozpowszechnianie dziecięcej pornografii

JurnyStefan
1 rok temu
Reply to  Agatka94

To kurwisko pierdolone profesor non stop uzywa mojej ksywki i w komentarzach opowiada historyjki od siebie z domu.

A tego drugiego smiecia faktycznie dawno tu nie bylo, ale to pewnie i tak kolejne konto PN albo jego lysej starej.

EJ TY KOLO
1 rok temu
Reply to  Agatka94

WYRUCHALI GO W MORDE

Kuktas
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO

Rzecznik się pożegnał z Glamrapem jakoś tydzień temu i napisał, że narazie nie będzie się udzielał a szkoda bo zajebiste komentarze pisał.
Profesor możliwe, że poszedł w jego ślady i też ma wyjebane w ten syf co tu sie odpierdala
I to są dwie różne osoby także przestańcie pierdolić że to ta sama osoba bo trzeba być jebanym kretynem żeby nie dostrzec ogromej różnicy w ich pisowni.

devx
1 rok temu

Co to kurwa za łak jest, pierdoli glupoty takie ze brak slow.

MIRAS X
1 rok temu

Popularne