Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Małach ft. Rufuz, Hice – „Czemu jesteś zły?”

Bonusowy utwór z albumu „Proverbium”.

Opublikowany

 

„Proverbium” to kontynuacja ulicznego i szczerego stylu z jakim kojarzony jest Małach. Na płycie znajdziemy sporo eksperymentów muzycznych oraz dużo emocji lirycznych, co sprawia, że materiał utrzymany jest w poważnym klimacie, który od początku towarzyszy podejściu artysty do samej idei jaką jest Hip-hop. Z płyty na płytę u Małacha widać progres zarówno muzyczny jak i tekstowy. W związku ze zmianą sytuacji w życiu prywatnym, zmianie ulegają również wersy Małacha, który rapuje o różnego rodzaju wartościach życiowych, zmusza do zastanowienia oraz podnosi na duchu słuchacza.

Na „ Proverbium” gościnnie usłyszymy : Rufuza, Zbuka, Hice, Hinola PW, Jano PW, Resta oraz Kafar z ekipy Dioxon37. Za muzykę odpowiedzialni są m.in. Małach, Falme, PSR, Szczur, Lema oraz Gibbs. Skrecze to zasługa niezawodnego DJ Shoodee.

Do odsłuchu trafił utwór „Czemu jesteś zły?” z gościnnym udziałem Rufuza i Hice’a. To bonusowy track z płyty.

Tracklista
01. Pierwszy raz feat. DJ Shoodee
02. Proverbium feat. Hice
03. To nie tak feat. Zbuku, Rufuz, DJ Shoodee
04. Styl
05. Czego od nas chcą feat. DJ Shoodee
06. Co by nie było
07. Moment feat. feat. DJ Shoodee
08. Szczegół feat. Rufuz, Hice, DJ Shoodee
09. Zawijam
10. Bunt feat. Kafar Dix37, Rest Dix37, DJ Shoodee
11. Zmiany są dobre
12. Chcemy być wolni feat. Jano PW
13. Cena bycia kimś feat. Hinol PW
14. Ciebie szukałem
15. Ostatni raz feat. DJ Shoodee

Bez celowania w trendy

„Proverbium” to duży solowy sukces Małacha. Wielomilionowe odsłony teledysków oraz pierwsze miejsce na krajowej liście Olis – tak szturmem Małach wdarł się na scenę z albumem, który ukazał się 18 maja. – Cieszę się dlatego, że zrobiłem na tej płycie wszystko, co chciałemKompletnie nie celowałem w żadne trendy, wszystko to, co dzieje się w muzyce, o zawartość tekstową. Zrobiłem to, co chciałem i nawet nie liczyłem na taki odbiór. Wiedziałem, że wierni fani Małacha & Rufuza sprawdzą tę płytę i będę mieli swoje zdanie, ale nie spodziewałem się, że to aż tak fajnie pójdzie – mówił kilka tygodni temu raper w rozmowie z Radkiem Grabarczykiem z Novy TV.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Czambałamba

Co to za homoseksualne gówno ?

sadasd
HomoTomek

Małach się wyrobił, już nie jest taki chudy. Ładnie wyrzeźbione barki i plecki. Modna homoseksualna fruzura i mamy topke w HomoRapGrze

Popularne