Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Małe Miasta z singlem „Nienawidzę niezalu” startują preorder swojego pierwszego albumu!

Opublikowany

 

Debiut Małych Miast w Alkopoligamii to duże zaskoczenie dla wielu, ale wytwórnia Tego Typa Mesa zawsze starała się myśleć na dwa ruchy do przodu. Małe Miasta to dwóch producentów, których oryginalność brzmień przykuwa największych – od W.E.N.Y. przez XXANAXX po artystów UKnowMe.

Album, którego premiera wyznaczona została na 12 grudnia 2014 r.  to dopiero rozgrzewka, a panowie zdążyli już zagrać z niego koncerty przed Mister D. czy Mykki Blanco i szykują się do większej trasy.

 Na płycie Małych Miast mocne bębny i agresywne cykacze mieszają się z wolnym tempem i gitarami. Jasne, nadwrażliwe wokale Mateusza nr 1 kontrastują z rapsami Mateusza drugiego. Do tego sporo gościnnych udziałów, za każdym razem zaaranżowanych z niespotykaną wyobraźnią.
Małe Miasta grają i produkują dla wielu, ale podobnie jak (uwaga, uwaga, nie zabijcie nas za to porównanie!) The Neptunes dopiero w duecie odczuwają wolność totalną.

 Do zamówień typu preorder (!tylko w sklepie Alkopoligami.com!) zachęca nowy singiel zespołu pt. „Nienawidzę niezalu” z gościnnym udziałem W.E.N.Y. i ABLA.

Preorder limitowanej edycji płyty Małe Miasta "MM" (numerowane 500 szt.) https://sklep.alkopoligamia.com/?p=35179

Najbliższe koncerty małych miast:
04.12 – Koszalin, CK105
05.12 – Warszawa, BarStudio [U Know Me Records pres.]
06.12 – Poznań, Ptapty [w/ SOvVA]

 

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Kajetan

propsy nawet, a ja jestem pierwszy, z podium pozdrawiam serdecznie!

designer

ABEL JAKA ZWROTA 😀

sklejaja

Abel forma!

Popularne