Sprawdź nas też tutaj

News

Malik Montana odpowiada Stanowskiemu

Dziennikarz wyśmiewa Maję Staśko i czyta utwory rapera.

Opublikowany

 

malik montana stanowski

Maja Staśko została zawodniczką federacji High League. Odbiło się to szerokim echem, bo lewicowa aktywistka deklarowała w przeszłości, że nie weźmie udziału w takim przedsięwzięciu, a Malika Montanę nazywała seksistą. Z okazji wytknięcia aktywistce hipokryzji skorzystał Krzysztof Stanowski, który w swoim programie m.in. cytował kawałki szefa GM2L. Malik Montana właśnie mu odpowiedział.

Stanowski: „Maja Staśko będzie suką Malika Montany”

Krzysztof Stanowski od dawna jest w konflikcie z Mają Staśko. W autorskim programie Dziennikarskie Zero na Kanale Sportowym poświęcił on dłuższą chwilę obecności aktywistki w organizacji, której twarzą jest Malik Montana.

– Teraz Maja robi sobie przerwę od walki z seksizmem i będzie „s*ką dla nowego pana”. To cytat z twórczości Malika Montany. Aby zarobić trochę pieniędzy, których tak naprawdę nie powinna zarobić. To przecież niemoralne, aby zarabiała więcej niż pielęgniarka. Szczególnie za mordobicie, bo przemoc jest zła. Mówiąc krótko, będzie biła inną kobietę dla wynagrodzenia finansowego oraz innych korzyści medialnych – skomentował dziennikarz.maja staśko

„Malik Montana zatrudnił babeczkę, która go atakowała”

Maja Staśko w przeszłości atakowała rapera za jego twórczość i rzekomy brak szacunku do kobiet. Stanowski uważa, że raper wykonał świetny ruch, zatrudniając aktywistkę w High League:

– Malik jest absolutnym szefem. Zatrudnił sobie babeczkę, która go ciągle atakowała. Teraz ona za jego pieniądze będzie robić fikuśne rzeczy w oktagonie, a on będzie na to patrzył ze swojego tronu. Po prostu ją kupił. Kupił ją jak kupuje się mebel w sklepie – uważa dziennikarz.Stanowski czyta twórczość Malika Montany

Stanowski kilkukrotnie podczas swojego wywodu na temat Mai Staśko podpierał się twórczością Malika Montany. Przedstawił on poetyckie interpretacje fragmentów m.in. takich utworów rapera jak „Robię Yeah”, „International” czy „1szego nosa”.

Malik Montana odpowiada

Raper postanowił podejść do tematu pół żartem pół serio i zapytał się Stanowskiego, „kiedy wbija do studia coś nagrać”?

Gala High League 4

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 4 odbędzie się już dzisiaj o godz. 20:00, w Warszawie. Do ceremonii dojdzie w studiu na ul. Łubinowej 4a. Transmisja tylko na YouTube.

To będzie wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 17 września w Arenie Gliwice. Podczas konferencji zaprezentują się wszyscy uczestnicy imprezy. Ogłoszona zostanie również pełna karta walk.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką.

High League 4 – aktualna karta walk

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA – o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Konrad Karwat vs TBA

88 komentarzy
88 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Brazzers
1 miesiąc temu

STOP PROMOWANIA PATOLOGII

KOMORNIK panny pussi
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

BRAZERS ULEGA EGZEKUCJI DLUGOW W POCZET KARMY DLA JEJ PSA

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

pewien góral w górach
powiedział mi motto które było przekazywane mu przez pokolenia

Hetman Rapu
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

Do wanny z cweliskami!!!!

Wini że Szczecina
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

Szczur się obsrał i stara się załagodzić sytuację
Staaaaaanowski! Dobij tego leszcza.

Dźiordzio spod Warszawa
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

Nareszczcie słychać głos rozsądku, ludzie maja już dość demoralizowania młodych, przecież ten malik z cała tzw twórczością się nadaje na biurko do Ziobry

5P13RD4L4J
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

Zamknij te piz.de kur.wa cwelu

O™ stoczył pvp z ∆
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

Ogłaszam wszem i obec iż ∆gej został pokrojony i strawiony w beczce z kwasem wszystkie jego komentarze zostały wyp.ierdolone w zenit zupełnie jak jego kolekcja szminek z kieszeni podczas kopania śmiecia do nieprzytomności wyznał że lubi w papu i pupu jednocześnie

Wiki daj no
1 miesiąc temu
Reply to  Brazzers

Malik to.moj ulubiony piosenkarz disco polo

Anakonda z opola
1 miesiąc temu

Malik Śmietana to zwykły pozer podrabianiec

KOMORNIK panny pussi
1 miesiąc temu

PIES PANNY PUSI ULEGA EGZEKUCJI….. KOMORNICZEJ

wiśta wio
1 miesiąc temu

A kto jest oryginałem , te spod celi z umazanym brazem narządem co to niby chłopaków nie lubią ?

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu
Reply to  wiśta wio

czasem robili pałe cwele z haremu tak było :-[

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
1 miesiąc temu

jak mogłaś zjeść gowno araba ?!!

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Podaj przykład celebryty w Cebulandii, który nie jest pozerem i podrabiańcem.

Hyhy
1 miesiąc temu

Twoja stara

POLNISCHE SCHEISSEBANDE
1 miesiąc temu

ALE ODPOWIEDŹ…ATENCJUSZ STANOWSKI SIĘ NIE POZBIERA. JAKBY GO JAKIŚ PRZECIĘTNY RAPER ZDISSOWAŁ TO BYŁBY CZARNY WRZESIEŃ I URAZ PSYCHICZNY BRUDASA FOREVER.

Polskie rapy to dno
1 miesiąc temu

Brudas organizuje walki gdzie bija sie polaki biedaki za kase. Pralnia brudnych pieniedzy dziala na maksa. Wstyd dawac kase na ogladanie tej patologii…

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu

plus fajnie odmóżdża i zajmuje prostaczkom weekendy piwko górujący nad wszystkim ogromny telewizor zero książek w domu takich wyborców kocha Jarek oraz kościółek koń zwalony mordobicie obejrzane

Polska moja Ojczyzna
1 miesiąc temu

Chciales powiedziec takich wyborcow kocha Tusku, Czaskowski, Bufetowa, Balcerowicz i reszta tych sk.urw.ysyn.ow, wywalajacych rodziny na bruk, likwidujacych zaklady bracy za bezcen i wprowadzajacych nam umowy smieciowe ! Wolny rynek, kapitalizm, mata co chceta, Owsiak , solidaruchy i fajnopolactwo

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu

Polska to też moja Ojczyzna od Owsiaka proszę się odjaniepawlic, wymieniłeś istotne problemy społeczne, ja jestem z biednej kamienicy, widziałem na własne oczy, czyszczenie kamienic tak PO jest mierne ciepła woda to max., Balcerowicz mocno się pomylił, bo trzeba było stopniowo reformować oraz stawiać na model mieszany np. w Norwegi działają odpowiedniki PGR-u, czyli spółdzielni pracowniczych rolnych i promowane są lokalne produkty spożywcze sery itp. Schładzanie gospodarki zachwyt modelem emerytalnym brytyjskim to były karygodne błędy o inwestycji w budowę kanałów melioracyjnych czy w energetykę to nie muszę pisać na GR, ale PO to jedyna opcja byśmy 1 Ukarali PiSowcóẃ oraz 2 by po ich kadencji były uczciwe wybory, gdzie będziemy mogli ponownie wybrać kogoś innego, nie rozumiem skąd tyle nienawiści, u tak młodej osoby, czy pana rodzina zarabia z PiS ?

Iksde
1 miesiąc temu

A to dopiero początek zalet

Nie
1 miesiąc temu

Można za to obejrzeć za darmo na strumyku i przynajmniej nie muli

Hodowca trzody chlewnej
1 miesiąc temu

To że nie dasz kasy na tą patologie nic nie zmieni bo i tak wypiorą kasę, kto sprawdzi ile tak naprawdę sprzedało się biletów i PPV, na galę może przyjść 5 osób a wykażą że przyszło 50000 i kasa wyprana podobnie z PPV kupi może z 10 baranów a w zestawieniu 1mln? Kasa wyprana, podatek odprowadzony każdy zadowolony??

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu

dokładnie nowy patent po upadku kin wcześniej były filmy i ich produkcja dystrybucja

traperka
1 miesiąc temu

Te dziewczyny sa tak puste jak fani dzisiejszego pseudo rapu a ci którzy traktują to poważnie nie maja więcej oleju w głowie od chałturników z disco polo ?

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  traperka

Zrozum, że „stary, ambitny rap” to mit. Poznaj szeroki przekrój wykonawców z USA to będziesz wiedział o czym mówię. Piętnowanie patologii to może było w latach 80. Lata dziewięćdziesiąte to już zepsucie. Np. tak uwielbiany klasyczny raper biggie był pospolitym patusem nihilistą, który sobie nawijał, że jego ludzie … dzieci. Że się czepiam jednego wersu? To sprawdź inne. Może nie tak drastyczne, ale nie lepsze.

Saracen
1 miesiąc temu

A Tupac?

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Saracen

Tupac za życia Nie był lepszy i był uznawany za demoralizatora z całym tym swoim thug life. Dopiero po wyszło, że miał głębszą wizję i zrobili z niego noble savage. Poza tym co jeden tupac na morze czarnych patusów idealizujących hustling? Nie mówię, że nie było wykonawców ze świadomym przekazem, ale nie ma co idealizować. Jak ktoś zna angielski to niech sobie obejrzy film mursa o fantasy hip hop. O ile jeszcze jest dostępny. mówi w nim o idealizowaniu wczesnego hip hop jakoby potępiał gangsterski tryb życia, pomijając fakt, że duża liczba ludzi zaangażowanych w hip hop to byli ludzie z nizin, siłą rzeczy mających kontakt z półświatkiem

Thebill
1 miesiąc temu

Glamrap jak zwykle o rapie

KOMORNIK panny pussi
1 miesiąc temu
Reply to  Thebill

GLAM RAP ULEGA EGZEKUCJI WSKUTEK DLUGOW PANNY PUSSI

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
1 miesiąc temu

jak mogłaś zjeść gowno araba ?!!

Szturm
1 miesiąc temu

Niech mi ktoś k.u.r.w.a to wytłumaczy. Gdzie są te wszystkie organizacje nacjonalistyczne kiedy taki obcy pasożyt żeruje na polkich dzieciach ? Promuje narkotyki ? Robi hajs dla Kadyrowa ? Gdzie są jak te dwie małpy bracia murzyńscy z warsiawki kpią w żywe oczy z Polskiego i poniżają Polki ? Farmazoniarze. Szpilka i ten cały Denic też się wozili na patriotyzmie. Dla takiego brudasa będa naganiac hajs. Bez honoru.

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu
Reply to  Szturm

po cichu handluja weglem z donbasu albo czekaja na czasy az młodzi debile ich wybiorą do parlamentu i bd mogli wyjść z UE by zaprowadzić katolicko brunatna dyktaturę w polszu ot co

Syn Zdzisława
1 miesiąc temu
Reply to  Szturm

No Wojtek z Marcinem mają 4 sprawy karne i nie mają czasu. Innych Polaków w ukropolin raczej brak, jak są – to rozproszeni. Zresztą o czym my mówimy, w polin szmalcownicy z różnych fundacji typu nigdy więcej czy omzrik nie robią nic innego tylko piszą pozwy przeciw Polakom którzy odważą się sprzeciwić temu publicznie.

Latynoski ogier
1 miesiąc temu
Reply to  Szturm

Robimy co możemy ale się przecież nie rozdwoimy.

Ja
1 miesiąc temu

W latach 90 nie do pomyślenia żeby taki brudas robił kase i debili z ludzi szok

Anonimus
1 miesiąc temu

Malik, Grande was wszystkich powyjaśnia

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Jaki dziennikarz? Ten dupolizm i dupowłaz nigdy nie miał nic wspólnego z dziennikarstwem. To taki paluch. Uważa się za Boga i za jedynego prawdziwego i wszystki w około, by rozliczał, ale na swoje kaprawe ruchy to nie spojrzy! Rura bardaszana!

sranie w banie
1 miesiąc temu

Stanik Fontanna oderwany od berlińskiej budy z kebabem

Polska moja Ojczyzna
1 miesiąc temu

Promujący narkomanię patus z genami tureckimi demoralizuje w swej tworczosci mlodziez polska. Teraz, wspolnie z pseudolewicowa atencjuszka, bedzue zarabial hajs dla czeczenow, kadyrowcow, putinowcow. Czas zrobic z tym porzadek.

Young Dolph
1 miesiąc temu

I kto go niby zrobi?

Czikenzzza
1 miesiąc temu

Co za czasy, że taka patologia jest promowana, jak te wszystkie Maliki, Mata, Staśko, Kapela i podobni. Przecież to jest totalne dno. Ktoś lubi ten pseudo rap? Te walki przygłupów? Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że można było jeszcze niżej upaść kulturowo….

Edai
1 miesiąc temu

Stanowski to ten, co potępiał Najmana za bujanie się ze Słowikiem podczas gdy sam buja się z Fryzjerem, a Kanał Sportowy promuje Gromdę, czyli federację w której wielu zawodników ma kryminalną przeszłość i kontakty ze światem przestępczym, zwykły populista i hipokryta bez moralności.

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu
Reply to  Edai

pewna osoba fikcyjna z Grromdy w jednej ze swoich nieruchomości przetrzymywała osoby poorwane przez gangsterów kradzież z włamaniem, oszustwo i współudział w porwaniu dla okupu.To tylko garstka z tego co sie odjaniepawlało w łomiankach i Radomiu…. młodzi nie wiecie kto jest kto to sie nie wypowiadajcie.

O™ powiada wam skończycie jak ∆
1 miesiąc temu

No właśnie bo skończycie z spławikiem w pupu jak #cw.el ∆ wyp.ierdolą wam młotkiem wszystkie zęby jak i komentarze a następnie wydropicie szminkę z kieszeni

Beka
1 miesiąc temu

News na pół godziny dukania przeciętnego użytkownika glam rapu, po czym dowiedzieliśmy się, że malik „zaprosił” go do studia

Pan Yebać pOlki
1 miesiąc temu

Stanoskyyyyy!!!

Elo
1 miesiąc temu

Stanowski do malika: kurczakowy w cienkim, z dodatkami, sos mieszany, do picia Sprite poproszę.

Alan
1 miesiąc temu

Nazywanie tej pizd..eczki raperem to jakaś fanaberia. Teksty lamusa tasującego się przy pornolach…mam nadzieję że się powinie i trafi w celi na „raperów” z podobnym podejściem do piz..d

Rroo
1 miesiąc temu

Kto to ten Malik Montana

SpławikFontanna
1 miesiąc temu

,,Kwitnie handel żywym towarem, import i eksport
Siedzę ciągle piszę tylko ja i moje Encro
Pliki liczę, kantor, Western Union to codzienność
Braciak z wor w zakon wczoraj zdjął go Interpol”- Czyli Malik promuje handel ludźmi i chwali się kontaktami w Rosji która jest teraz naszym wrogiem. Do tego HIGH league z czeczenami od Kadyrova który straszył atakiem na Polskę. Oj ten typek powinien być dawno prześwietlony przez ABW. Serio

Bolo
1 miesiąc temu

Jaka patologia

roki
1 miesiąc temu

po raz kolejny ciapaty robi z siebie idiote:/

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu
Reply to  roki

nie zakolak alfa się kapnął po 40ce ze jak masz hajc to taka maje mozesz omotac i kupic jak zecz a ona nawet sie nie kapnie a przynajmniej nie od razu

Polska moja Ojczyzna
1 miesiąc temu
Reply to  roki

Nie, on pokazuje jakimi idiotami sa Polacy i Polki, ze takich jak on toleruja u siebie w kraju, i pozwalaja na sobie trzepac ogromny hajs. W dodatku hajs dla naszych wrogow, kadyrowcow i putinowcow !

Festiwal zakoli
1 miesiąc temu

Naszym wrogiem jest polski rząd a nie Rosjanie, Czeczenii i inne narody, z którymi chcą nas skłócić

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Ha tfu onuco

Xdxddddd
1 miesiąc temu

Xd

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
1 miesiąc temu

ciapak kupił sobie escortkę do fedracji

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Znajomy w zeszłym roku zmarł na raka. Był jeszcze młody. Dlaczego on, a nie te sp4!Tdoli$ny, które codziennie są promowane w internecie?

Misiek75
1 miesiąc temu

Buahahaha!!!!!

Jan Jakubowski z Kielc
1 miesiąc temu

,, ssiema . A ja dzisiej zajapuje z ,,edziem tiktokerzyna ha.. ha.. ha.. ,,zesraśko i malik znowu wylazli z ,,bardachy .. japujemy pod tych CAPOW komą:
Miau miau miau jesteś super
Miau miau miau masz fajną d.upe
Miau miau miau jestem twój
Miau miau miau stoi mi już ch.uj

Anus Alfa
1 miesiąc temu

Malik jej nie kupil, bo nie ma zadnych udzialow w HL ani prawa decyzji wewnatrz spolki. Jest z1ebanym ryjem ktory to promuje, taki naganiacz do klubu ze stripem. A Maja to zwykla sciera do podlogi.

Sam
1 miesiąc temu

Ogólnie to kim są ci wszyscy ludzie?

Abdul z kebaba na rogu
1 miesiąc temu

No w końcu coś o rapie!

Tadek
1 miesiąc temu

Dobra props za to, że jej to wytknął ale tego śmiecia też powinien zbecelować a nie go jeszcze chwali.

Ziominho
1 miesiąc temu
Reply to  Tadek

Zarabiaja razem kase

cwel
1 miesiąc temu
Reply to  Tadek

za co mialby placic Malikowi? wiesz w ogole, co ty piszesz?

POCIEJ KOZDÓJ
1 miesiąc temu

Stano jak zwykle wjeżdża w silniejszych od siebie. Prawdziwy niezależny dziennikarz, jaja ze stali jak mówią

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu
Reply to  POCIEJ KOZDÓJ

to jest zakolak z ukłádami w PiS i znajomymi w mafiach piłkarskich ten Sanno mam na mysli fikcyjna postac całe te

Spółka z o.o.
1 miesiąc temu

Stanoski vs Najmen – Malik zrobimy to wierzę

Darek
1 miesiąc temu

Finał będzie taki że ta walka zrobi jakiś kosmiczny wynik oglądalności, więc każdy będzie zadowolony nawet Maja, a plebs oczywiście zapłaci

jarosławKmachłopakaijestgejem
1 miesiąc temu

Ty karłowaty zakolaku utopiony w długach i używkach nawet jesteś dla dziarmy czy mai S bo rodo ohydny śniady don malik to samiec alfa udawany ale samice się na to nabierają tak jak kiedyś ludzie się nabierają na dziary i bicki że to groźni a niejeden mirek by takiemu dresiarzowi jak warszawski dresik dał radę

Janusz
1 miesiąc temu

słynna

Misiek75
1 miesiąc temu

Kategoria NISKOROSŁYCH

Misiek75
1 miesiąc temu
Reply to  Misiek75
Dj pozdro
1 miesiąc temu

Mam to w

Mariusz.K
1 miesiąc temu

No to mu odpowiedział

nie wiem kto to ale
1 miesiąc temu

Maja ogarniała to pod stołem

Tęczowa Polska
1 miesiąc temu

TEAM MAJA STAŚKO ♥️

MURZYN BRATAN
1 miesiąc temu

Malik to pozer

TYLKO GUCCI MNICH CODZIENNIE
1 miesiąc temu

fun fakt: gucci mnich nie słucha muzyki, to muzyka słucha gucci mnicha.
fun fakt: sbm label przyjął w swoje szeregi kinny zimmera oraz nypla, bo gdyby ich miejsce zajął gucci mnich, to by nie wyrobili z odprowadzaniem podatku.
fun fakt: wizerunki na banknotach nie przedstawiają gucci mnicha, ponieważ uznał, że ludzie mieliby problemy z tak dużymi nominałami.
fun fakt: kiedy gucci mnich byl w szkole nauczyciele musieli podnosic reke zeby do niego mowic
fun fakt: gucci mnich byl zmeczony bieganiem wiec wymyslil chodznie
fun fakt: gucci mnich nie patrzy na zegarek on po prostu ustala godzine
fun fakt: kiedy gucci mnich obudzi sie za wczesnie slonce przeprasza
fun fakt: kiedy gucci mnich patrzy w lustro to nie odbicie bo gucci mnich jest tylko jeden
fun fakt: wszechświat się rozszerza bo chce uciec przed gucci mnichem
fun fakt: w sklepach przyjmują pieniądze z monopoly jeśli płaci gucci mnich
fun fakt: gucci mnich potrafi podnieść krzesło, na którym siedzi.

MidasComeBackToGr
1 miesiąc temu

Spoko

Popularne