Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Małolat zapowiada „Girls Rappin’ Night”

Opublikowany

 

Zapraszamy Was na wyjątkową edycję imprezy A Pamiętasz Jak? 14 października parkietem w Obiekcie zawładnie kobiecy rap.

Dużą dawkę feromonów zapewnią Wam, znany już z naszych imprez DJ Technik, występujący u nas poraz pierwszy DJ Kebs oraz Praktyczna Pani. Technik z Kebsem zapewnią Wam sety pełne damskiego rapu, zawierające featuringi wszystkich uznanych raperek na scenie połączone z klasykami znanymi Wam już z wcześniejszych edycji imprez APJ? Praktyczna Pani przygotuje natomiast set zawierający tylko i wyłącznie kawałki, w których kobiety grają pierwszoplanową rolę.

Polska scena rapowa niestety nie obfituje w zbyt wiele przedstawicielek. Udało nam się zaprosić kilka przedstawicielek, które umilą Wam ten wieczór. Na scenie pojawi się zespół Paresłów– dziewczyny od dłuższego czasu nie występowały na scenie, ale w najbliższym czasie wracają z nowym materiałem i udało nam się namówić je na krótki występ. Mocną reprezentację zaprezentuje Alkopoligamia – wystąpią Wdowa i Flow(Blow) – dziewczyny zagrają kilka swoich numerów oraz premierowo wspólny kawałek, który właśnie nagrały. Będzie się działo!

Standardowo przygotujemy dla Was kilka konkursów z nagrodami od nas, Alkopoligamii i Koki. Dodatkowo Obiekt dorzuci dla szczęśliwca niespodziankę na barze.

 

UWAGA: Osoby z listy FB wchodzą za 10 PLN
Potwierdź swoją obecność na FB: www.facebook.com(…)50635

Girls Rappin’ Night
14.10.2011 start 22.00
Obiekt, Pl. Małachowskiego 3, WWA
Wjazd 10 PLN(lista FB)/15 PLN

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
.,,

……

pijo

„kurwa!!!!! co jest do kurwy nędzej grane?!! no..”

mary jane

beka

pijo

ej w ogóle czemu tutaj nic nie piszecie ? smutno tej stronie pewnie że ma tak mało komentarzy zachęcam was do tego!!

Popularne