Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Małolat zapowiada „Girls Rappin’ Night”

Opublikowany

 

Zapraszamy Was na wyjątkową edycję imprezy A Pamiętasz Jak? 14 października parkietem w Obiekcie zawładnie kobiecy rap.Dużą dawkę feromonów zapewnią Wam, znany już z naszych imprez DJ Technik, występujący u nas poraz pierwszy DJ Kebs oraz Praktyczna Pani. Technik z Kebsem zapewnią Wam sety pełne damskiego rapu, zawierające featuringi wszystkich uznanych raperek na scenie połączone z klasykami znanymi Wam już z wcześniejszych edycji imprez APJ? Praktyczna Pani przygotuje natomiast set zawierający tylko i wyłącznie kawałki, w których kobiety grają pierwszoplanową rolę.

Polska scena rapowa niestety nie obfituje w zbyt wiele przedstawicielek. Udało nam się zaprosić kilka przedstawicielek, które umilą Wam ten wieczór. Na scenie pojawi się zespół Paresłów– dziewczyny od dłuższego czasu nie występowały na scenie, ale w najbliższym czasie wracają z nowym materiałem i udało nam się namówić je na krótki występ. Mocną reprezentację zaprezentuje Alkopoligamia – wystąpią Wdowa i Flow(Blow) – dziewczyny zagrają kilka swoich numerów oraz premierowo wspólny kawałek, który właśnie nagrały. Będzie się działo!

Standardowo przygotujemy dla Was kilka konkursów z nagrodami od nas, Alkopoligamii i Koki. Dodatkowo Obiekt dorzuci dla szczęśliwca niespodziankę na barze. 

UWAGA: Osoby z listy FB wchodzą za 10 PLN
Potwierdź swoją obecność na FB: www.facebook.com(…)50635

Girls Rappin’ Night
14.10.2011 start 22.00
Obiekt, Pl. Małachowskiego 3, WWA
Wjazd 10 PLN(lista FB)/15 PLN

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
.,,
11 lat temu

……

pijo
11 lat temu

„kurwa!!!!! co jest do kurwy nędzej grane?!! no..”

mary jane
11 lat temu

beka

pijo
11 lat temu

ej w ogóle czemu tutaj nic nie piszecie ? smutno tej stronie pewnie że ma tak mało komentarzy zachęcam was do tego!!

Popularne