Sprawdź nas też tutaj

News

Marcin Różalski: „Wierzę w niewinność Bonusa RPK”

Raper został prawomocnie skazany na 5,5 roku bezwzględnego więzienia.

Opublikowany

 

Marcin Różalski i Bonus RPK w Sejmie

Obecna sytuacja prawna warszawskiego rapera nie jest do pozazdroszczenia. Sąd drugiej instancji podtrzymał 20 maja wyrok 5,5 roku więzienia i przepadek blisko pół miliona złotych za rzekomy handel przez Bonusa RPK narkotykami. Raper od samego początku wspierany jest m.in. przez Marcina Różalskiego, który zdecydował się skomentować wyrok.

Marcin Różalski: „Wychodzi na to, że lepiej być bandytą”

Zawodowy kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki, który towarzyszył Bonusowi m.in. w Sejmie udostępnił na swoim kanale film zatytułowany „Murem za Bonusem”, w którym wypowiada się na temat podtrzymania mu wyroku. – Nasz kolega, wspaniały wykonawca/raper, dobry człowiek, też przyjaciel zwierząt, dzieci – Bonus RPK, miał sprawę w sądzie. Sprawa z pomówienia, tzw. “60-tki”. Sąd utrzymał wyrok 5,5 roku bezwzględnego aresztu i pół miliona grzywny. Pół miliona – nie wiemy, czy ja w życiu zarobiłem tyle pieniędzy. Skąd to wziąć? – pyta Różalski.

Świadkowie, którzy zeznawali na korzyść Bonusa, w ogóle nie byli brani pod uwagę, natomiast “sześćdziesiony”, które mówiły wszystko z pomówienia – bez żadnego uargumentowania i udokumentowania swoich twierdzeń – były brane przez sąd na poważnie. Teraz się zastanawiam. To lepiej być bandytą, który w pewnym momencie się “naprawi”. Stanie się zwykłym konfidentem i kapusiem. Jego przestępstwa są odpuszczane – dodaje.

Poniżej zapoznacie się z nagraniem. na temat wyroku Bonusa wypowiedzieli się już także: Małolat, Ten Typ Mes, Peja i Jongmen.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Niewinny Marcin Różalski wierzy w bonusy w MPK.

EJ TY KOLO...

BZDURA TOTALNA A CHUJE DO SZCZANIA Z GLAM RAPU JUZ KURWA SNUJĄ TEORIE SPISKOWE NIE OPŁACIL SIĘ NA CZAS TO GO DOJECHALI NIE ŻEBYM GO KURWA JECHAL PO NIM TYLKO PO PROSTU MI GO SZKODA ALE TAKA PRAWDA WILKU MIAŁ TO SAMO TYLKO ŻE TO ZROBIŁ WIADOMO KTO A TUTAJ NIE ZNAM TYPA CIEKAWE CZEMU DUDEK P56 MILCZY W TEJ SPRAWIE?

SYN TEDEGO

Opcje są dwie: albo jest winny i słusznie skazany albo całą swoją twórczość jechał na farmazonie i wszyscy powinni go wyśmiać.

Gulasz

Słusznie skazany za handel produktami pochodzenia roślinnego oraz ich posiadanie. Słusznie jak chuj! Order przyjaciela faszyzmu dla tego pana!

Ol'dirty Bastard

Oczywiście że gonił towar,ale mimo wszystko nie powinno to tak wyglądać.karwasz twarz!

gdsgds

Chciałbym jeszcze zobaczyć jakąś jego walke, szkoda ze zakończył kariere.Pozdro Rózal

Fufacz

Cieszę się, że ci wszyscy prawilnicy/pozerzy przez lata wyrzucania z siebie agresji w piosenkach spowodowanej ogromną nieakceptacją homoseksualnej cząstki w sobie w końcu zaczynają ją akceptować i jak widać na tym tytułowym zdjęciu jakież szczęście ich ogarnia, że w końcu są sobą 🙂

Lukasyno

To, że Bonus latał z towarem wie większość ludzi z Bielan/Chomiczówki oraz innych dzielnic, ale to jak ten proces przebiegł, jakie „dowody” i w jaki sposób zostały przedstawione to jest paranoja. Chory kraj… wystarczy mieć wroga, króry ma kolege gotowego poprzeć jego farmazon i jesteś uziemiony na długie lata.

wąsski

ogolnie wyjebane mam na bonusa zuroma i tego z maska na ryju, ale ta 60 juz wpieprzyla wielu moich znajomych i to nie slusznie… trzeba sie podpalic w tele trwam czy cos, moze cos sie ruszy. A juz najlpiej jak kukiz sie podpali w sejmie, choc stleczek pasuje

Belmondo Informator

Rurzal mordę se najpierw umyj i posprzątaj we łbie. Chuj kogo obchodzi zdanie takiego nabazgranego typa. Nawet ksw cie wyjebalo.

Typ

Bujaj się cwelu

MajkiMajk56

A belmondo to kurwa

Pan waszych matek

Japierdole. Najbardziej tępy wieprz broni tego patusa. Trzeba było więcej stać pod 505 i małolatom sprzedawca.

Andżej

Ten to o wszystkim ma najwięcej do powiedzenia, ostatnio na nauczycieli napierdalał zgodnie z polityczną koniunkturą, niedługo może na fizjoterapeutów nagra krytyczny filmik. Beka kurwa.

MajkiMajk56

Idź tam wyliż jape ojcu ty kurwo oszczana

Popularne