Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Margaret postawiła na Soczego. „Ma jakąś zajawkę oprócz rapowania”

Artysta zwyciężył konkurs GH&Lech Talent Draft.

Opublikowany

 

soczy

Za nami konkurs GH&Lech Talent Draft. Zwycięzcą został Soczy, a efektem blisko trzymiesięcznej drogi z Margaret i KaCeZetem jest jego singiel i teledysk „Zielone światło”. Klip, który ma już 230 tys. wyświetleń, można obejrzeć w serwisie YouTube.

Aktywacja GH&Lech Talent Draft powstała we współpracy marki Lech Kompanii Piwowarskiej z wytwórnią Gaja Hornby Records. Margaret i KaCeZet wybrali w ramach konkursu zwycięzcę – Soczego, pochodzącego z Trójmiasta rapera i tancerza. – Jest wielu ludzi, którzy świetnie śpiewają, ale tylko śpiewają. Soczy jest interesujący na wielu poziomach. Tworzy fajną muzykę, dobrze wygląda, więc tym przyciąga. Umie tańczyć – ma jakąś zajawkę oprócz rapowania – wyjaśniła wybór Margaret.Za wygraną w konkursie Soczy otrzymał 10 tys. zł, wystąpił na Lech Polish Hip-Hop Festival, nagrał piosenkę i teledysk oraz zdobył możliwość podpisania kontraktu fonograficznego. Oprócz tego, zwycięzca mógł wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Margaret i KaCeZeta, z którymi pracował nad muzyką. Dodatkowo, od Bartka Janusza i Lindy Golińskiej Soczy nauczył się kreowania scenicznego wizerunku, od Te-trisa prezentacji na scenie, a od Włodiego pisania tekstów piosenek. Raper wziął też udział w challenge’u Yacha. Jak powiedział Soczy, dzięki konkursowi uzupełnił swoją wiedzę o hip hopie i nawiązał cenne kontakty. Jego drogę do występu na LPHHF oraz wydania singla można obejrzeć we vlogach na kanale YouTube Gaja Hornby Records.

Produkcją numeru „Zielone światło” zajął się KaCeZet, który powiedział, że „artyści są bardzo różni. Kiedy przychodzą do studia to trzeba to jakoś rozbroić, dotrzeć się, dogadać. Czasem się nie uda, ale dzisiaj się udaje”. – Inspiracją do utworu był konkurs GH&Lech Talent Draft, a podstawą – moja aktualna postawa ograna grą słowną. Numer jest moim przywitaniem – dodaje Soczy.Do piosenki powstał teledysk, który w tydzień od premiery obejrzano 100 tysięcy razy! Obecnie licznik wskazuje 230 tys. wyświetleń.

– Droga przebyta tutaj była super. Spotkanie tych wszystkich osób, włącznie z moimi gospodarzami, dużo mi dało i wniosło do tego, co chcę aktualnie robić. Wiele się nauczyłem, mnóstwo rzeczy już wdrożyłem, o wielu będę pamiętać i myślę, że będzie to widać w moich następnych krokach. Mogę tylko bardzo podziękować wszystkim za zaangażowanie, energię i… widzimy się w wielkim świecie! Wielkie dzięki Lechowi za zielone światło – podsumowuje swoją przygodę Soczy. Teraz artysta skupia się na nagraniu debiutanckiej płyty.

 
18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
SENTINO KRÓL! #SICARIOS
1 miesiąc temu

Aplikacje randkowe zniszczyły relacje. Chłop poniżej 8/10 walczy o życie, przez co zaniża wymagania. Tak robi wielu mirków, przez co świniom sodówa uderzyła do głowy. Jednak nawet świnie i czady nie zyskują na Tinderze. Świnie mają za duży wybór, co znane jest w psychologii jako paradoks wyboru. Czady niszczą ich waginy regularnie, co przekłada się na analogiczny stan psychiki obu z nich. W konsekwencji nikt nie zyskuje, a zwykły chłop ma do wyboru tylko wycieruchy, grubaski i samotne matki.

Anapolon
1 miesiąc temu

I życzę im nieudacznikom obmierzłym aby tę walkę przegrywali z kretesem każdego dnia. Incele, menosferaki, mizoginiczne pchoły prymitywnego patriarchatu. Cfele płaczące cały czas, że wszyscy źli, system zły, państwo złe, kobiety takie niedobre – zamiast kierować swoim życiem. Roszczeniowe pi.zdzielce.

żENADA (GimBaO33)
1 miesiąc temu

jak jesteś kukoldem to nawet tinder ci nie pomoże

Anapolon
1 miesiąc temu

Żeby uprawiać cuckold, to po pierwsze trzeba mieć z kim. A od niego wszyscy się jak od rozmazanej na ulicy psiej kupy odwracają w realu ze wstrętem. Incel zakidany.

Zakolak kocha najbardziej
1 miesiąc temu
Reply to  Anapolon

No okej – ale powiedz masz dziewczyne czy nie masz?

Anapolon
1 miesiąc temu

Nie mam, wale konia i jestem simpem, który myśli że kiedys zarócha

Anapolon
1 miesiąc temu

Dziewczynę to się ma jak się jest nastolatkiem. Ja już na szczęście nie jestem. Ona 174 cm wzrostu, zrealizowana zawodowo mimo mlodego wieku, BJJ, siłka, motocykl. Z obliczeń wychodzi finansowych możliwości, że w lutym robi sobie cycki. Dzieci nie planujemy, własnościowe 54 m kwadratowe. Pozdrawiam serdecznie incelozy, ja 188 cm/19 cm, 8 klocków na rękę przed 30. Elo. Ps. a tego podszywa yebać kluczem od kół do Toyoty Land Cruiser w czaszkę.

SKÓRWYSYN JĖBANY® Beka Z Łaków
1 miesiąc temu

Od kiedy poznałem Marcina moje życie się zmieniło, narazie ukrywamy się przed rodzicami. Jest ciepły, wyrozumiały i czuły, żadna Poolka nie dorasta mu do pięt, zaakceptowałem że jestem gejem,w końcu jestem szczęśliwy

SKÓRWYSYN JĖBANY® Mówi Jak Jest
1 miesiąc temu

Gdybym tylko urodził się kobietą to miałbym zapewnione życie towarzyskie, w związku z tym, że nawet najbrzydszą kobietę ktoś gdzieś zaprosi, a brzydkiego mężczyznę już nie.
Do takiej jednej co znam i co normalnie wygląda jak żeńska wersja birdcela, piszę kilku typów!!!! rozumiecie? Pisać do typiary, która ma tak cofniętą szczękę, że normalnie brak słów.
A taka jedna też brzydka, to ostatnio słyszałem, jak się chwaliła, że na weekend zaprosili ją na kilka imprez i nie wie którą wybrać, no ja pier…., a ja to nigdy w życiu nie zostałem nigdzie zaproszony.
Urodzenie się brzydkim mężczyzną to bycie skazanym na wieczną samotność, smutek i brak znajomych. Gdybyś tylko dostał drugi chromosom X zamiast Y.

Anapolon
1 miesiąc temu

I dobrze, tak ma być, taka jest biologia naszego gatunku, gorsi mają gorzej. Twoje życie w twoich rękach, nie miej pretensji śmieciu do innych.

Schizofrenicc
1 miesiąc temu

SoczySty odbyt

Anapolon
1 miesiąc temu

Taki z niego artysta jak na melinie jest gorzała czysta.

Beka z przegrywa
1 miesiąc temu
Reply to  Anapolon

Nie obrażaj swojej matki kórwy

Anapolon
1 miesiąc temu

K*rwa to cie g*nido w połowie pożartego przez zaropiałą macice wypierdziała na pustostanie, gdzie mieszkacie od pokoleń.

Zakolak kocha najbardziej
1 miesiąc temu

Co to za pajac.

Po co Ci ta skarpeta na głowie?

Wstydzisz się zakoli, albo masz nieforemną czaszkę?

Dziewczyny strzeżcie się typów schowanych za okularkami i czapeczkami. To cieniasy.

Codeina
1 miesiąc temu

A może to po prostu Beduin.
Masz coś do Beduinów Filipku?

pacino aldente
1 miesiąc temu

ta margaret cala to takie die antwood wannabe jak ch a tak pozatym to jêbac ta kürwe szmatê co wyje jakby ja rzneli non stop

Andri
1 miesiąc temu

Na mnie mogła by postawić klocka ta margaryna gdyż jest bjutiful

Popularne