Sprawdź nas też tutaj

News

Matek z trzecim odcinkiem „Płyta Matka”: Wyciek materiału

Producencki album reprezentanta StoproRap ukaże się w październiku.

Opublikowany

 

Matek / fot. kadr z wideo

Wytwórnia StoproRap zaprezentowała trzeci i ostatni odcinek nowej serii „Płyta Matka”, która ma pokazać „prawdziwy” proces realizacji producenckiego albumu Matka. – Przeciek dotyczący albumu to częsta rzecz. Sprawdźcie trzecie video pokazujące, proces przygotowania producenckiej płyty Matka „Płyta Matka”.  – informuje label.

Premiera albumu odbędzie się 12 października. Obecnie trwa jego przedsprzedaż.

Cztery krążki od Matka

Na wydawnictwo „Płyta Matka” w wersji specjalnej składają się dwie płyty z udziałem gości, jedna płyta z instrumentalami oraz dodatkowy krążek z remixami znanych utworów, między innymi Białasa, Bonsona, Kaz Bałagane czy Soboty. Edycja ta zawiera dodatkowo autograf Matka.

Na płycie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschool’u po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

W projekcie pojawili się goście tacy jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład TROYA.

W projekcie znalazł się też utwór zmarłego już Orzeu’a. Mix/Master albumu wyszedł spod ręki DJ Flip’a, którego skrecze również usłyszymy w projekcie. Gościnnie w dwóch numerach pojawił się dodatkowo Dj Twister.

Album ukaże się 12 października 2018 roku nakładem wytwórni StoproRap.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

Chyba wyciek tłuszczu.

cydży

bardziej oleju ze łba, bo tłuszczu ma aż nadto

cydży to kurwa na smyczy

cydży jak obciągasz kutasa to nie dyskutuj bo ci sie ulewa z ryja

Lil Pee

Płyta Matka, bo tracki rodzi w bólach

ZUJI

CHYBA „PYTA MATKA”
CO ZA SZAMBO
CO ZA GNIOTY
WEŹ SIĘ MATEK DO ROBOTY

Ruchach waszych Matek

Co za pierdolona zbierania wacków. Takiego truskulowego szamba nie widziałem dawno w gościach na płycie, takie samo gówno jak koncert pierdolonych smutasów na 10 lecie ssg

cydży to kurwa na smyczy

cydży geju to ty ?

Popularne