szybkie donosy
MaxFloRec znowu Experymentuje!
Dokładnie 12 lat temu na rynku muzycznym pojawił się Experyment: Psyho (powstały z inicjatywy Rahima), który odbił się szerokim echem w środowisku. Teraz nadszedł czas na podobną inicjatywę, ale na linii uznani producenci – podziemni debiutanci.
Na kanale MaxFloRecTV pojawił się pierwszy odcinek akcji Experyment Underground, współtworzonej w kolaboracji z Silesia Crime. To kolejny projekt wytwórni (zaraz po MaxFloLabie) wspierający młodych artystów, którzy chcą zaistnieć na rynku muzycznym, pokazać swoją siłę, talent czy unikatowość.
– Wiem, że w podziemiu czai się wielu utalentowanych ludzi, których warto pokazać. Często przyświeca im brak warunków do zaistnienia, a to przecież nie powinno blokować ich talentu. Stąd zrodził się pomysł na Experyment Underground.
Do każdego z nas ktoś kiedyś wyciągnął rękę, więc dziś my wyciągamy ją do następnych. – tak cały projekt komentuje Rahim, pomysłodawca akcji.
Głównym producentem Experymentu jest Zetena (znany fanom wytwórni z utworów skomponowanych dla Pokahontaz czy Bob One’a). Wraz z zaprzyjaźnionymi producentami, w katowickim MaxFloStudio, stworzy kilkanaście unikatowych bitów. Sukcesywnie będą one udostępniane młodym artystom, aby mogli nagrać do nich swoje utwory: śpiewane, rapowane lub mówione, czyli wszystkie chwyty dozwolone. Cały proces twórczy jest nagrywany i pojawiać się będzie w formie video relacji na kanale MaxFloRecTV.
Akcja planowana jest na kilka miesięcy. Po emisji wszystkich odcinków jury wybierze zwycięzców i zaprosi ich na sesję nagraniową do MaxFloStudia.
Dokładny opis i regulamin projektu dostępny jest na stronie www.maxflo.pl/exp
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News4 dni temuRosyjski wywiad miał zlecić zabójstwo rapera na terenie Polski
-
News3 dni temuSaful z Dixon37 i Jakub Żulczyk żegnają Jana Frycza. „Nie powiedziałem, ile Panu zawdzięczam”
-
News3 dni temuJan Frycz był bliżej rapu, niż wielu myśli. Chada, Saful i Solar
-
News3 dni temuFagata wróci do koncertów? Gimper: „Może zbudować community z wypranym mózgiem”
-
News4 dni temuYoung Leosia koncertuje z dissem na Fagatę. „Hymn cancelu” – piszą fani
-
News2 dni temuJakie cechy powinien mieć dobry złodziej? Bosski wspomina stare czasy
-
News3 dni temuEmerytowany policjant w sądzie: „Tupac odmówił wskazania strzelca”
-
News3 dni temuJan Frycz nie żyje. Miał 72 lata