Sprawdź nas też tutaj

News

Mei Bee – pierwsza raperka w historii Asfalt Records

„Moja mama śmieje się, że zaczęłam śpiewać szybciej niż zaczęłam chodzić”.

Opublikowany

 

mei bee
fot. Michał Chojnacki

Mei Bee to pierwsza raperka w historii Asfalt Records! Singiel „Mainstream” to trzy minuty soczystego bragga pełnego pewności siebie, mocnych wersów i manifestowania swojej kobiecości. Lekkość w posługiwaniu się słowem, wspaniały głos i zmienne flow pozwalają śmiało myśleć o Mei Bee w kategoriach hip-hopowego odkrycia 2022 roku. Artystka jest dziewiątą uczestniczką akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next.


– „Mainstream” to kawałek o mnie – moich doświadczeniach i przeżyciach, o moich marzeniach i planach, o tym co lubię i czego nie znoszę. Myślę że każda młoda dziewczyna czy kobieta znajdzie w nim coś, z czym będzie mogła się utożsamić – mówi sama autorka.

Mei Bee singlem “Mainstream” debiutuje na rynku muzycznym. Artystka posługuje się sopranem koloraturowym, ponadto posiada muzyczne wykształcenie oraz pochodzi z utalentowanej muzycznie rodziny. Mama jest dyrygentką, tata gra na gitarze, wujek na akordeonie, a babcia na mandolinie. Jak sama mówi:– Prawie cała moja rodzina jest związana z muzyką, moja mama śmieje się, że zaczęłam śpiewać szybciej niż zaczęłam chodzić. Mam też wykształcenie w tej dziedzinie – od przedszkola muzycznego, przez szkołę muzyczną I stopnia, którą ukończyłam w klasie perkusyjnej, aż po chór i indywidualne zajęcia wokalne. W swojej karierze na pewno nie chciałabym się ograniczać do jednego stylu muzycznego. Nie mam szczególnie konkretnych czy dalekosiężnych muzycznych planów – lubię pracować na bieżąco nad tym, co akurat mi siedzi w głowie i czym na dany moment się jaram. Chciałabym po prostu tworzyć kawałki, z których będę zadowolona zarówno ja, jak i moi słuchacze

Przykład Mei Bee pokazuje, że także nad Wisłą kobiety dochodzą coraz bardziej do głosu na scenie rapowej. Asfalt Records zaprasza wszystkie utalentowane Artystki do współpracy.

Za warstwę muzyczną utworu “Mainstream” odpowiada kolektyw Nigdzie Indziej, a za miks i mastering DJ Haem. Teledysk w reżyserii Łukasza Balcerzaka do obejrzenia już jest na kanale YouTube Asfalt Records, z kolei utwór tradycyjnie dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. Przypomnijmy, że Mei Bee to dziewiąta z planowanych dwunastu nowych, obiecujących Artystów wydanych w ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT.

Kto jest NEXT?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

 
37 komentarzy
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Magik
1 rok temu

Ale bym dupczył
Nie słuchałem

Waszka G21
1 rok temu

„Wujek na akordeonie” – Jongmen?

POLSKI HIP HOP 2022
1 rok temu

wróżę w chuj sukces

lucy lucyfer szatan
1 rok temu

chuj sukces , napewno taki osiągnie… w obciąganiu chujów jebana w morde kurwa

Profesorowa Matczakowa
1 rok temu

Kserokopia kserokopii kserokopii taka że już się rozmywa druk i są takie czarne znaczki po bokach
Artystycznie: zero charyzmy i uroku, poziom kizo, wizualnie: tandetne usta z salonu kosmetycznego „Czar” doklejone do twarzy miłej przaśnej Marzenki(w sumie też poziom Kizo) wszystko wygląda jakby byla sprzątaczką u Cardi B i ukradła jej spodnie od guczi i nagrywała w piwnicy po godzinach videokasete. Gdyby to był 98 to śpiewałaby w chórkach u jakiegoś rapera romantyczne melodyjki, tyle w niej nowatorstwa
Nudna i marna pieśniarka mimo niewątpliwego feminizmu który szanuje
Jestem na NIE

Ona
1 rok temu

Głos jak Kara

Wojciech Jaruzelski
1 rok temu

Myślałem że w Asfalcie mają zmywarki…

Asfalt
1 rok temu

Tytus pociągnęła ci pałkę ..? Papa brazers…. Movi pokaż ..? Daj link. Pozdro

Ministrant
1 rok temu

 Mei Bee singlem “2girl1cup” debiutuje na rynku muzycznym. Artystka posługuje się dildosem koloraturowym, ponadto posiada rozjebaną srake oraz pochodzi z utalentowanej stręczycielskiej rodziny. Mama jest dyryguje fjutem sąsiada, tata gra na fujarze kolegów z celi, wujek rucha siostrę, a babcia jest stara i gra tylko na mandolinie. Jak sama mówi: Prawie cała moja rodzina jest związana z prostytucją, moja mama śmieje się, że zaczęłam ciągnąc druta szybciej niż zaczęłam chodzić.

Ministrant
1 rok temu
Reply to  Ministrant

Mam też wykształcenie w tej dziedzinie – od przedszkola , przez ochotnicze hufce pracy I stopnia, którą ukończyłam w klasie o profilu stręczycielstwo aż po uliczne latarnie i przydrożne burdeliki obciągałam indywidualnie jak i grupowo. W swojej karierze na pewno nie chciałabym się ograniczać do jednego klienta. Nie mam szczególnie konkretnych czy dalekosiężnych wstrżemięźliwych planów – lubię się ruchać na bieżąco z tymi, na kutasach których akurat mi siedzi dobrze siedzi i czy na dany moment fjut jest sztywny.”

Zenon
1 rok temu

Ewelina Flinta

skurwol
1 rok temu

hahahaahhaahahahhaahahah

Mei Bee
1 rok temu

„Moja mama śmieje się, że zaczęłam obciągać szybciej niż zaczęłam chodzić”.

ASET
1 rok temu

Nic specjalnego ! Elo

DZIA10
1 rok temu

MMMM NO KOLEJNY PRODUKCIK – MŁODA, NOWOCZESNA, WYSZCZEKANA, PRZEJMUJĄCA ŚWIAT, PIERDOLĄCA TO SAMO, CO WSZYSCY.

ZNAK CZASÓW, NO ALE TAK TO JEST KIEDY JAKIEŚ SMUTNE CHUJE OD EXCELA WBIJAJĄ DO BRANŻY I JESZCZE WYKUPUJĄ TYCH „NIEPRZEKUPNYCH”, KTÓRZY SOBIE WPIERDALAJĄ JAKIMI TO SĄ OBROTNIACZKAMI I BIZNESMENAMI DOPASOWANYMI DO NOWEJ SYTUACJI, A TAK NAPRAWDĘ WYPIERDOLENI BEZ MYDŁA I WYPRANI ZE SWOICH NAIWNYCH „IDEAŁÓW”.

JEBAĆ I WYPIERDALAĆ.

Anal Trump
1 rok temu

Mama jest dyrygentką, tata gra na gitarze, wujek na akordeonie, a babcia na mandolinie.

Czyli panna Mai Bee to taka czarna owca w rodzinie.

Marian
1 rok temu
Reply to  Anal Trump

Najbardziej wstyd wujkowi.

Brajan i Dżesika
1 rok temu
Reply to  Anal Trump

Akordeon, mandolina i hip-hop. Wielce wymowne.

andrzejek 3c
1 rok temu

do garów

lucy lucyfer szatan
1 rok temu
Reply to  andrzejek 3c

i tu się z tobą zgodzę – większość kobiet to kurwy które nigdy nie pójdą ciężko pracować , tylko jebane szukają księcia z bajki co będzie mieć pieniędzy jak lodu , i będzie je ruchać w mordę swoją big kutaasem

lucy lucyfer szatan
1 rok temu

Mejbech – nie pierwsza i nie ostatnia obciągaczka kutasów w historii asfalt blowjobs

lucy lucyfer szatan
1 rok temu

hui Bee – pierwsza kurwa w historii zaginione„Moja mama śmieje się, że zaczęłam obciągać szybciej niż zaczęłam chodzić”.

Komiczny koncert
1 rok temu

Dlaczego te marne pismaki z glamrapu nie podały jej onlyfansa?

Scfel
1 rok temu

No i chuj z tym jej wykształceniem jak i tak grubej kurwie zaraz zrobią następny kawałek o kurestwie i to ona będzie zbierać propsy.

Keke pizdeke
1 rok temu

Zamknij ryj dziwko i sie wystaw na escort.pl a nie tu kurwa pierdolisz jakies smieci

Beka z lamusów
1 rok temu

Ale raszpla

Janusz
1 rok temu

a jak recytuje, że 'to nie twoja liga’ – kobito, ty nie jesteś w hip hopie . to co robisz to nie nasza liga, bo my jesteśmy w lidze hip hop. to nie jest hip hop

Janusz
1 rok temu

To nie jest hip hop

Popularne