Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Mezo „Muzyka wygrała ze sportem” dla Interia.pl

Opublikowany

 

 

<a href=”https://www.interia.tv/video?id=1697331″ >Muzyka wygrała ze sportem</a>

W miniony weekend, w co najmniej nietypowych okolicznościach, Jacek „Mezo” Mejer nagrywał teledysk do utworu „Kochaj albo giń”. Rodzinne miasto wokalisty to jeden z bohaterów klipu, w którym zobaczymy Jacka m.in. jak wbiega na metę Poznań Maraton 2011. 

„Elementem zdjęć do teledysku była relacja z tego jak przebiegam poznański maraton. Biorąc pod uwagę, że dzień wcześniej grałem koncert w Krakowie i ostatnie 16 na 20 godzin przed startem spędziłem w pociągu, było to spore wyzwanie dla organizmu” – opowiada o swoim wyczynie Mezo.

„Podczas biegu pojawiła się ambitna myśl, żeby pobiec szybciej niż mój maratoński rekord. Z wynikiem 3h 48min udało się dobiec do mety, ale był to naprawdę ekstremalny wysiłek. Biegłem w koszulce Fundacji Drużyna Szpiku i to także dodatkowo mnie motywowało. Potem do późnych godzin wieczornych kręciliśmy resztę scen do klipu, w okolicach Starego Rynku. Dziś ledwo chodzę, ale było warto…” – dodaje wokalista.

 

 

Teledysk do: „Kochaj albo giń” będzie trzecim obrazkiem promującym wydany we wrześniu album „Mezoteryka”. Wcześniej na single trafiły utwory „Kryzys” i „Spirala nienawiści”. Nowy klip, tak jak i poprzednie, realizuje Grupa #13.

 

 

W refrenie piosenki prezentuje się stała koncertowa wokalistka z zespołu Meza – Asia Kwaśnik z Wrocławia. Asię wcześniej można było usłyszeć w m.in. tytułowym utworze z poprzedniej płyty „Słowo ma moc” (2009) i coverze „Nie dokazuj” Marka Grechuty.

 


8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
JOU
11 lat temu

MEZ NA PROPSIE

COPROBO
11 lat temu

co za typ…

HEJTEROD1410
11 lat temu

LEWAK, ODMÓWIŁ WYWIADU – ZAORAĆ

.,,
11 lat temu

/////

Kręgosłup diabła
11 lat temu

TEN TYP MEZ.

Janusz Pawlak DrÓgi
11 lat temu

mezo rozjebał chałwe

raaa
11 lat temu

TO TEN CO ZJADŁ MESA?

mamus
11 lat temu

TO STRONA O RAPIE NIE O POPIE

Popularne