szybkie donosy
Mixtura – Duch w maszynie – Promomix
Album 'Duch w Maszynie’ zespołu Mixtura jest wynikiem dwuletniej pracy doświadczonych muzyków, wspomaganej przez polskich producentów, tj. : Grrracz, Auer, Czarny z HiFi Bandy, Screwball. Mixtura lubi mieszać składniki stąd na płycie można usłyszeć m.in. solo gitarowe Szymona Chudego.
W utworze 'Piętno’ gościnnie pojawił się dobrze znany miłośnikom hip hopu Pezet, który doskonale wkomponował się w numer będący singlem.
Materiał na płycie jest zróżnicowany stylistycznie i tematycznie, a to wszystko łączą elektroniczne brzmienia oraz głos Grizzuli. Masteringiem płyty zajął się Marcin Bors, multiinstrumentalista, producent, współpracujący z czołówką polskiej sceny muzycznej.
Wydanie, zawiera 2 płyty CD, z czego pierwsza stanowi pełnowartościowy materiał; wokal Grizzlee’go oraz elektroniczne brzmienia – druga natomiast, to wersja instrumentalna. Wewnątrz znajdują się teksty wszystkich utworów, a całość składa się na szykowną książkę.
Mixtura to projekt muzyków znanych z formacji EastWest Rockers, Jamal, Ras Luta, Ocean, Managga i Contra – łączący nowe brzmienia, elektronikę, elementy hip-hopu, dubstepu, rocka i jamajski puls. Głos Grizzlee’go można usłyszeć m.in. na płytach EWR, Jamala oraz w licznych udziałach gościnnych z Maleo Reggae Rockers, Sidneyem Polakiem, Grubsonem, Molestą, Pezetem, Małolatem, Pokahontaz, Tabu.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temuRosyjski wywiad miał zlecić zabójstwo rapera na terenie Polski
-
News3 dni temuSaful z Dixon37 i Jakub Żulczyk żegnają Jana Frycza. „Nie powiedziałem, ile Panu zawdzięczam”
-
News4 dni temuGit, którego Sokół chciał pogodzić z Bonusem, zakłócił dużą imprezę
-
News3 dni temuJan Frycz był bliżej rapu, niż wielu myśli. Chada, Saful i Solar
-
News2 dni temuFagata wróci do koncertów? Gimper: „Może zbudować community z wypranym mózgiem”
-
News3 dni temuYoung Leosia koncertuje z dissem na Fagatę. „Hymn cancelu” – piszą fani
-
News2 dni temuJakie cechy powinien mieć dobry złodziej? Bosski wspomina stare czasy
-
News2 dni temuEmerytowany policjant w sądzie: „Tupac odmówił wskazania strzelca”