Sprawdź nas też tutaj

News

Moli z SBM Label wydał debiutancki album

To płyta dla każdego, kto boryka się z brakiem wiary we własne możliwości.

Opublikowany

 

fot. Kuba Bors @kubabors

Piątek od wielu lat jest dniem muzycznych premier na całym świecie. Ten konkretny, 16 kwietnia 2021 roku, z pewnością do końca życia zapamięta Moli, reprezentant wytwórni SBM Label. Jego debiutancki album “Jak spadały gwiazdy” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych i na sklepowych półkach.

„Jak spadały gwiazdy” – czego się spodziewać?

Debiutancki album Moliego to opowieść o pogoni za marzeniami i nieustannej walce o lepsze jutro, w której największą przeszkodę może stanowić sam człowiek i podejmowane przez niego decyzje. To płyta dla każdego, kto boryka się z brakiem wiary we własne możliwości, dodatkowo potęgowanym przez negatywny wpływ otoczenia. “Jak spadały gwiazdy” to także dowód na to, że dzięki ciężkiej pracy i wsparciu najbliższych można osiągnąć zamierzony cel. Popatrz na okładkę i pomyśl życzenie.”

Moli

Moli to postać znana przede wszystkim słuchaczom rapu. Pod koniec 2018 roku wziął udział w akcji mentoringowej SBM Starter pod szyldem wytwórni SBM Label, a na początku 2019 roku podpisał kontrakt wydawniczy. Swój debiutancki krążek przygotowywał przez niespełna dwa lata, łącząc pracę nad muzyką z zawodową służbą wojskową, wspominaną zresztą wielokrotnie w treści albumu. Dlatego Moli jest prawdopodobnie jedynym polskim raperem, który z czystym sumieniem może mówić, że w jednej ręce trzyma mikrofon, a w drugiej karabin i nikt nie zarzuci mu braku autentyczności. Na pierwszej płycie Moliego wsparli wokalnie White 2115, Kuqe 2115, Cooks oraz Janusz Walczuk i Floral Bugs – niedawno ogłoszeni Młodymi Wilkami 8. edycji akcji organizowanej przez portal Popkiller. Album “Jak spadały gwiazdy” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
1 rok temu

Dzięki bracie

PIZDOLIZ
1 rok temu

ASŁUCHALNE GÓWNO DLA PEDAŁÓW JEBAĆ

PejaTVN
1 rok temu

Hahaha niby po takim gownie mam znaleść wewnętrzna motywacje i uwierzyc w swoje możliwości ? Czy wy kurwa do reszty zdurnieliscie w tej redakcji ?

Peneriada warszawska
1 rok temu

Kurwa przysięgam,że nawet sekundy tego nie odsłucham nigdy a jak zamknę tą stronę to zapomnę że takie łaczysko w ogóle istnieje i że gdzieś coś kiedyś wybełkotało

Spocone Stringi Alberto
1 rok temu

Kolejny karzeł zakolak beciak, to mają być idole młodzieży? Lamusiaki, którzy gdyby nie rap tyraliby na magazynie z miotłą?

Lewa Noga Borixona
11 miesięcy temu

A peja czy inny kaczor kradliby rowery i opierdalali banki? Argument chujowy, podejście chujowe, jesteś chujowy

Odb
1 rok temu

SMoli z BDSM Label wydał debiutancki sextape

Stary Włodka
1 rok temu

MOLI TY KURWO JEBANA PEDALE PIERDOLONY

JeffOne
1 rok temu

Popularne