Sprawdź nas też tutaj

News

Mr. Polska rozpoczyna podbój polskiego rynku i współpracę z MyMusic

Artysta udostępnił nowy klip „Gwiazda”.

Opublikowany

 

Za nim już sukcesy na muzycznej scenie w Holandii. Teraz przyszła pora, aby zmierzyć się z gustami polskich fanów. Jak Mr. Polska sprawdzi się w tym zadaniu? Wnioskując po oszałamiająco wysokich liczbach wyświetleń kawałków, które nagrał w duecie z Malikiem Montaną (Jagodzianki, Pistolet), można spodziewać się, że ten raper narobi szumu.


Jego solowy kawałek „Sikam Szampan” również zyskał ciekawość polskich fanów, którzy w samym serwisie YouTube odtworzyli go ponad 12 i pół miliona razy. Mr. Polska postanowił wykroczyć poza dobrze mu znany, holenderski rynek muzyczny i pokazać się fanom z Polski. W realizacji tego celu pod kątem dystrybucyjnym wspomagać go będzie MyMusic.

Dzisiaj premierę ma jego kolejny numer (wraz z klipem) pt. „Gwiazda”. Jest już dostępny na YouTube oraz w serwisach streamingowych. Mr. Polska jest aktualnie w trakcie touru po polskich klubach, w których już na samym początku sprzedaży nastąpił sold out.Historia Mr. Polski

Artysta osiągnął wielką popularność w Holandii jako holenderski raper z polskimi korzeniami i stał się międzynarodowym sukcesem Jego pierwszy album ukazał się w 2011 roku w Holandii i posiadał dużo hitów takich jak „Waardevolle Gezelligheid”, „Soldaatie” (gościnny udział Ronnie Flex „Allermooiste Feestie” (nagrana wraz z Yellow Claw) i o wiele więcej.

Jego wciąż rosnąca popularność została uhonorowana międzynarodowymi kolaboracjami, jedna z nich była z marką znanego DJ-a Diplo „Mad Decent” i „Riff Raff”. Dodatkowo supportowali go tacy artyści jak Diplo, Skrillex, DJ Snake, Carnage czy też inni znani na arenie międzynarodowej artyści. Po tych wszystkich sukcesach zagrał wraz z Major Lazerem na Lowlands Festival w Holandii.

W roku 2018, Mr. Polska wkroczył na inną ścieżkę swojej kariery w wytwórni Noah Art. Jego projekt „De Sloper” jako pierwszy posiadał polski singiel o tytule „Bye bye”. Była to pierwsza polska piosenka wypuszczona pod duńską wytwórnią.

W 2019 osiągnął sukces na arenie polskiej takimi hitami jak „Sikam Szampan”, „Pistolet” i
oczywiście „Jagodzianki”, które nagrał wraz z Malikiem Montaną. „Jagodzianki” zdominowały listy przebojów przez wiele tygodni i stały się nr. 1 na YouTubie a dodatkowo zdobyły status złotej.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
3 lat temu

Jaka gwiazda? Przeciez tego karla w Holandii nikt nie zna. Cwelik Śmietana wyciągnął go z kebaba i ten niedorozwoj bedzie teraz jechał na maloletnich, glupich fanach Cwelika i tak wyglada jego „kariera”.

156cm wzrostu, niedorozwiniety mozg wiec parametry do robienia za dziwolaga na festynach

nowy glamrap jest do bani
3 lat temu
Reply to  Sentino

I te buciki malutkie:) to jest śmieszne. Jak ze Smyka.

Odb
3 lat temu

Mr. Podpaska rozpoczyna podbój polskiego rynku hiphopolo i współpracę z MyMusic

Maciej Borowiec
3 lat temu

Duńską XD

Koczkodan
3 lat temu

Krety tutaj nie widzą różnicy więc wiesz.

eSyFloreSy
3 lat temu

Gdzie o premierze Ero – Elwis Picasso? Niusy o jakimś chłamie co nie ma nic wspólnego z rapem. Płyta sztos.

don hujan
3 lat temu

kolczyk w prawym uchu to nie bylo czasem ze pedal? Nastepny kurwa

Popularne