Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Myron In Poland- Amerykański raper o Polsce [teledysk]

Opublikowany

 

 

In Poland jest klipem o Polsce z perspektywy amerykańskiego rapera. Jak sam mówi :” Jest o wszystkim co podoba się w Polsce. Tu jest jak w domu… a w pewnym sensie nawet lepiej… „Myronknownashim pochodzi z południowej Kalifornii – Las Vegas. Do Polski, a ściślej do Poznania przeprowadził się w 2008 roku.

Twierdzi, że życie w tam jest zwariowane i nie do końca tak wspaniałe jak mogłoby się to wydawać. Kiedyś spędzał dużo czasu na ulicy i wyrażał się w niezbyt nieciekawy sposób… Ale w muzyce tego nie robi

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kekz
11 lat temu

spoko kawalek, ale las vegas to chyba w nevadzie

Lidia
11 lat temu

Jacy my jestesmy taki Kraj nasz, jezyk tez!!!!!!!

ss
11 lat temu

Nie rozumiem tych zachwytów niektórych obcokrajowców, którzy żyją w Polsce od dwóch/trzech lat. Kurwa mać, żyję tu dobre 20 lat i wiem, że nie jest zajebiście, że dupeczki nie wyglądają jak modelki, ludzie nie są ani trochę friendly. Jesteśmy jebanym pryszczem na dupie Europy, nasza gospodarka leży, polityka leży, kultura jeszcze się jakoś trzyma, choć w bibliotekach nie mogę dostać Nietschego. Czyli w Stanach jest gorzej? Rozumiem jeszcze jakby się tu przeniósł z jakichś mrocznych uliczek Detroit, ale LAS VEGAS KURWA? KASYNA, DZIWKI, DOBRY ALKOHOL, ŚWIATŁA MIASTA I WIECZNĄ IMPREZĘ zamienił na GRILLE NAD WARTĄ, TYSKIE I SPACER PO PARKU? Dziwny czarnuch. Ale props ogólnie za kawałek, choć to pewnie jakieś populistyczne gówno żeby się wybić.

Bajek
11 lat temu
Reply to  ss

Nie pierdol na swój kraj ! Chcesz czy nie, tu się urodziłeś i wychowałeś ! Polska jest zajebista i chuj !

ss
11 lat temu
Reply to  Bajek

Wmawiaj sobie, patrioto. Wstydzę się, że tu się urodziłem i wychowałem.

LDS
11 lat temu
Reply to  ss

Wstydzę, to ja się za takich ludzi jak Ty. Właśnie przez to że jest Was tak dużo, życie tutaj czasami staje się przygnębiające.

Popularne