Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM) – „Bawmy Się!” (video)

Opublikowany

 

Nowy klip Najlepszego Przekazu w Mieście.

Poniżej możecie zapoznać się z obrazkiem oraz oficjalną informacją prasową: 

– "Przygotowany specjalnie na tegoroczne wakacje, nowy singiel zespołu Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) pt. „Bawmy się!” to z pewnością murowany hit tego lata.
Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM) to zespół, który, mimo że wywodzi się z Hip-Hopu, łączy w sobie różne gatunki muzyczne. Pokazują to mi. in. znane wcześniejsze single zespołu pt. „Zawsze do celu” czy „Tylko ONA”, a tym bardziej prezentowany tym razem letni singiel „Bawmy się!”, gdzie połączenie prostych, skocznych rytmów, pozytywnego przekazu w warstwie tekstowej i towarzystwa countrowej nuty banjo sprawia, że jest to doskonały kandydat na letni przebój.

Jak zwykle ważne dla zespołu było, by lekkość i radość utworu przenieść również do teledysku, dlatego powstał słoneczny, letni ciepły obraz. W klipie chłopaki z zespołu łapią na stopa ogromną wojskową ciężarówkę. Jak się okazuje, jej właściciel jest pozytywnie nastawionym pacyfistą i wspólnie podróżują po polskich drogach, bawiąc się, śmiejąc i podziwiając piękno ruralistycznego krajobrazu. Ratują także z opresji cheerleaderki, których samochód zepsuł się w szczerym polu i oczywiście bawią się razem z nimi na pace samochodu, którym wspólnie dalej podróżują. Jednym z głównych instrumentów w utworze jest oczywiście banjo, stąd obecność w teledysku wędrownego grajka, który dołącza do radosnej imprezowej ekipy na przyczepie ciężarówki.

Przygotowany do singla teledysk jest pełen symboli. Już samo założenie imprezy na pace wielkiej, wojskowej ciężarówki oraz słowa piosenki „Powiedz tak, nie mów nie — dzisiaj bawmy się” odzwierciedla w pewnie sposób znane z lat 60-tych słynne hippisowskie hasło „Make Love Not War”. Z kolei „Nie mów nie, powiedz tak — świat istnieje dla nas” jasno przemawia do odbiorcy, że możemy osiągnąć wszytko, czego przykładem są wszyscy aktorzy występujący w teledysku, którzy na co dzień realizują się w tym, co robią i osiągają sukcesy. Natomiast obecność pokoleń pokazuje, że mimo różnicy wieku wszyscy razem mogą się doskonale bawić.
W rolę kierowcy ciężarówki wcielił się przebojowy Adrian Zalewski, manager NPWM, który wiezie chłopaków z zespołu ku świetlanej przyszłości. Cheerleaderkami to wszystkim dobrze znane, zaprzyjaźnione z zespołem dziewczyny ze słynnego zespołu „Cheerleaders Gdynia”. W rolę wędrownego grajka wcielił się lider jednej z gwiazd polskiej sceny muzyki country — Grupy Klakson.

Teledysk podobnie jak wcześniejszy „Zawsze do celu” oraz „Tylko ONA” zrealizowała trójmiejska Grupa IMPACT. Reżyserem teledysku był Dawid Napierała."

 

 


22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
polishqciape
7 lat temu

SZTOS! 2015 ROZJEBANY
[img]https://topdycha.pl/wp-content/uploads/2013/05/Kelly-Family.jpg[/img]

chochlik
7 lat temu

kurwa wreszcie prawdziwy bengier na glamrapie

konfabulator
7 lat temu

PROPSY. ZJEDZONE.

Q
7 lat temu

HOP SIUP BAWMY SIE

O LEE O LEE

NIE SLUCHALEM ALE PEWNIE LEPSZE OD WIEPSZA

ŁOJ DANA DANA
7 lat temu

ZESRAJMY SIĘ RZADKĄ SRAKĄ ŻEBY SKAPYWAŁA NA PODŁOGĘ 🙂

szaza
7 lat temu

NAJLEPSZY BENGIER W MIESCIE

beczka wchooj
7 lat temu

sztosiwo
npwm na propsie od zawsze

PikPok
7 lat temu

Kto to wpierdzielił jako HipHop

KoldiALCMDZ
7 lat temu

WSPANIAŁA INTERPRETACJA, NAPRAWDĘ WARTO PRZECZYTAĆ TĘ ŚCIANĘ TEKSTU POD KLIPEM, PROPSY

jajebe
7 lat temu

to już nawet nieje bezbek

tedzio pedzio
7 lat temu

KTO? NIESŁUCHAŁEM, ALE PEWNIE LEPSZE OD PEDEGO

32n54657
7 lat temu

ASCETOHOLIX 2015

beka z pedeusza
7 lat temu

[quote name=”polishqciape”]SZTOS! 2015 ROZJEBANY
https://topdycha.pl/wp-content/uploads/2013/05/Kelly-Family.jpg%5B/quote%5D
The Kelly Family zawsze na propsie

pedeusz
7 lat temu

ale gówno

TAU
7 lat temu

PRZYNAJMNIEJ HIP HOP RAP ROBIĄ

pan yapa
7 lat temu

[quote name=”NPWM”]Przygotowany do singla teledysk jest pełen symboli. Już samo założenie imprezy na pace wielkiej, wojskowej ciężarówki oraz słowa piosenki „Powiedz tak, nie mów nie — dzisiaj bawmy się” odzwierciedla w pewnie sposób znane z lat 60-tych słynne hippisowskie hasło „Make Love Not War”. Z kolei „Nie mów nie, powiedz tak — świat istnieje dla nas” jasno przemawia do odbiorcy, że możemy osiągnąć wszytko, czego przykładem są wszyscy aktorzy występujący w teledysku, którzy na co dzień realizują się w tym, co robią i osiągają sukcesy. Natomiast obecność pokoleń pokazuje, że mimo różnicy wieku wszyscy razem mogą się doskonale bawić.
W rolę kierowcy ciężarówki wcielił się przebojowy Adrian Zalewski, manager NPWM, który wiezie chłopaków z zespołu ku świetlanej przyszłości. [/quote]

KURWA CO

xD
7 lat temu

Już nie długo przegonią meza w rapie !

xDahahah
7 lat temu

Już nie długo przegonią meza w rapie !

BżNMNT
7 lat temu

Już nie długo przegonią meza w rapie !

polpasiec
7 lat temu

[quote name=”pan yapa”]KURWA CO[/quote]
jada ciezarowka ku swietlanej przyszlosci

o ja cie...
7 lat temu

Jaki kraj takie hity. Gang plebanii, gównatan a teraz to… ja pierdole ale to jest wtórne i po prostu słabe. Po prostu nijakie…

wrutuś
7 lat temu

Wybili się na rapie aby skończyć na country/pop.

Popularne