Sprawdź nas też tutaj

Felieton

Największe awantury na rapowych koncertach

Nie tylko fani, ale także raperzy obrywali na własnych koncertach.

Opublikowany

 

chillwagon ochrona

Różnego rodzaju awantury na koncertach hip-hopowych zdarzały się w przeszłości i pewnie zdarzać się jeszcze będą. Kilka dni temu byliśmy świadkami nieprzyjemnej sytuacji na koncercie Sobla, który zwyzywał fana i wyrzucił go ze sceny. Ten incydent w porównaniu z tym opisanymi poniżej można zaliczyć do małego nieporozumienia.

ZiP Skład vs. chuligani Cracovii

Najstarsza z opisywanych akcji, szalone lata 90-te. Prawdę powiedziawszy nic nie wiem o jakichś głębszych powiązaniach ZiP`ów z subkulturą kibicowską, chyba bardziej zadziałała po prostu nienawiść do Warszawy i chęć rozkręcenia zadymy pod byle pretekstem. Jeden z koncertów w Krakowie odwiedziła bojówka znana z zamiłowania do ostrych przedmiotów, na szczęście dla ZiP Składu nie zostały użyte. Najbardziej poszkodowany był wtedy Pono, który według relacji chuliganów Craxy dla miesięcznika „To my kibice”, do tej pory ma na głowie bliznę po uderzeniu nogą od krzesła. Reszta załapała się na solidny oklep. Podobny los miał spotkać również członków Molesty, których łączyły dużo mocniejsze więzi z Legią w tamtym czasie. Planowany w klubie „Wolność” koncert finalnie się nie odbył przez cynk o nadchodzącej wizycie, raperzy schowali się w piwnicy, unikając konfrontacji. 

Fenomen i Grammatik vs. Teddy Boys 95

Żeby zrozumieć tło całej historii trzeba zrobić małe wprowadzenie. Przełom wieków przyniósł kilka spektakularnych akcji chuligańskich na linii Legia – Arka. Warszawska ekipa raczej nie wspomina ich zbyt ciepło (Ursus, Olsztynek, wjazd na „Żyletę” podczas meczu rezerw). Nie ma co się dziwić – ciśnienie i poziom nienawiści do ekipy znad morza był wtedy ogromny. Raperzy reprezentujący stołeczne miasto chyba nie wzięli tego pod uwagę, dogrywając się na ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego „To my rugbyści”. Nie pomogło im to, że na albumie znalazło się intro, w którym udział wziął bardzo rozpoznawalny reprezentant Arki, szersze grono poznało go dzięki programowi „Pod napięciem” w TVN. Właściwie cały trzon tamtej ekipy stanowili sportowcy związani z jajowatą piłką, tworząc najlepszą bandę do bicia w Polsce. Wszystkie te zdarzenia były iskrą do wjazdu warszawskich chuliganów na koncert Fenomenu, celem ataku stał się też Eldo. Nie chcę tego przekręcać, nie wiem jak dokładniej wyglądało całe zajście, poza tym, że na pewno miało miejsce. Nie zraziło to całkowicie Eldoki do jeżdżenia na mecze, m.in. pojawił się na finale pucharu Polski z Lechem w Bydgoszczy 10 lat temu.  

Juras vs. bramkarze

Historia opowiedziana podczas rozmowy na kanale Grędzia. Miało to miejsce dobrych kilkanaście lat temu, raczej na pewno w czasach jego działalności w WSP. Nie ujawniono więcej szczegółów, nie wiem, czy nawet Juras je pamięta. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że lanie od bramkarzy skłoniło go do rozpoczęcia trenowania kick boxingu. „Dostałem wpi*rdol od ochroniarzy na koncercie hip hopowym i stwierdziłem, że czas się wziąć za siebie” – mówił Juras. Musiał mieć do tego dużą smykałkę i predyspozycje. Mimo, że zaczynał bardzo późno jak na sportowca, już w 2005 roku został mistrzem Polski, odnosząc w przyszłości wiele sukcesów w ringu.

Przerwany koncert Molesty w Londynie

To był okres kiedy legendarny skład powoli chylił się ku upadkowi. Istnieje nagranie z całego zajścia, na scenie pojawiło się kilku karków, próbujących zabrać mikrofon Włodiemu. W pewnym momencie jeden z nich wypłacił mu „bombę z partyzanta”, przerywając występ. Jego koledzy z ekipy zachowali się bardzo biernie, bez wykazania jakiejkolwiek inicjatywy do pomocy, niczym Tadek pod Jubilatem. Na ile przyczyniło się to do rozpadu Molesty, to pewnie wiedzą tylko oni. Znając życie jakaś mała cegiełka została wtedy przyłożona. 

Chillwagon vs. ochroniarze 

Najbardziej absurdalna historia w całym zestawieniu. Wszystko zaczęło się od tego, jak Żabson przeskoczył przez barierki w kierunku fanów i został spacyfikowany przez nadgorliwą ochronę. Próbował mu pomóc Borixon, kopiąc bramkarzy ze sceny, jednak z góry był skazany na niepowodzenie ze względu na dysproporcję sił. Mimo, że nie udało mu się nic wskórać, reakcja wyglądała dużo lepiej, niż w przypadku wspomnianej wyżej Molesty. Konsekwencją zajścia było rozwiązanie umowy z agencją ochroniarską pilnującą porządku na festiwalu w Giżycku, która do końca upierała się, że zareagowała właściwie.

 
94 komentarze
94 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
1
20 dni temu

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░ ░▀▀▄Profesoor░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░Trapu░░░

Profesoooor Traaaapu Król Migomatu
19 dni temu
Reply to  1

DOKŁADNIE SRAM WAM NA RYJE

SKURWYSYN JEBANY
4 dni temu

ILUSTRACJA PRZEDSTAWIA COŚ INNEGO, IDŹ DO OKULISTY DWUDZIESTOPAROLETNI GIMBUSIE 😀

Jędker
21 dni temu

Kurwa, wcale mnie nie dziwi, że Pono dostał największy wpierdol. On ma do dzisiaj pecha. Nawet wyjebali go z własnej wytwórni żeby nie pisać co najmniej 20 innych przypałowych akcji.

Zetipe
21 dni temu
Reply to  Jędker

Z Prosto też go wyjebali.

Egon
21 dni temu
Reply to  Jędker

Zapodaj jeszcze jakąś przypałową akcję majster

Pono
20 dni temu
Reply to  Jędker

Ty mi o pechu mówisz? Nie pamiętam sytuacji żebym musiał na budowie jebać, żebym nie miał na kanapkę, żeby mi kręgosłup z pleców dupą wylazł, albo żebym musiał spać w Australii pod wiaduktem w pajęczynie czarnej wdowy!

Jędker
20 dni temu
Reply to  Pono

Bo Ty Pono gamoniu nie byłeś nigdy dalej niż w Berlinie za pieniądze ojca.

Prop&Testo
20 dni temu
Reply to  Jędker

Pono to ten co konie ruchał?

Q-tip
20 dni temu
Reply to  Prop&Testo

Nie, syn Al Capone.

eryk
21 dni temu

a gdzie sławna nagonka penera na dzieciaka?

MALIK I JEGO PIPI
21 dni temu
Reply to  eryk

MALIK MONTANA POKAZUJE JAKIEJ DŁUGOŚCI MA PENISA https://youtu.be/BRMcdUJW-7o

Malik Legia
21 dni temu

W twojej mordzie chyba

Lolokolo
20 dni temu
Reply to  Malik Legia

Wygrał

Głos rozsądku
13 dni temu
Reply to  eryk

A gdzie 3 występki sokoła czy wieprzu ktory wjebał Ufo w szczecinie ?

Michał
21 dni temu

TB95 wbili się na koncert Grammatika na wzrszawskim Gocławiu w czerwcu 2001. Fenomena tam nie było (chodź faktycznie mieli być celem ataku). Z braku laku zaatakowany został Grammatik co skończyło się ciężkim
KO i hospitalizacją Juzka. Byłem i widziałem. Żółf w tamtym okresie otrzymywał regularny oklep na Pradze w szkółce kickboxingu, gdzie uczęszczał. Dosłownie worek treningowy, bo trenowała tam chuliganka Legii.

cpn
20 dni temu
Reply to  Michał

A L-dog ucierpiał?

labrador dali
20 dni temu
Reply to  cpn

mi się nic nie stało

Michał
20 dni temu
Reply to  cpn

Nie. To był moment. Ale wrzask straszliwy. Ludzie uciekali przez okna aż szyby się tłukły. To było w dzień zakończenia roku szkolnego. Dużo wystraszonej i zdezorientowanej młodzieżówki. Występowała jeszcze Siła Dzwięku i chyba Pnoumatik. Dj Spike wykazał się największą odwagą, bo położył się na gramofonach, żeby mu nie zniszczyli. To był pierwszy i ostatni koncert w ramach Gocławskich Wieczorów Muzycznych. Miał to być cykl, ale na więcej rada osiedla się nie zgodziła 🙂
Bo to był mały klub osoedlowy.
Swoją drogą ostro mogło być też bodaj w 2003 czy 04, gdy Peja grał w znanym warszawskim lokalu Punkt. Nie pamiętam już jak to się stało, ale nie wpuszczono wtedy dużej grupy chuliganów Legii, którzy otwarcie zebrali się i poszli tam mu doje**ć.

dzban
19 dni temu
Reply to  Michał

w tym klubie punkt tez juras wlasnie dostal wpierdol od ochroniarzy mowil o tym nie raz wiec nie wiem skad autor tego tekstu wzial ze nie wie czy juras pamieta xD

Michał
19 dni temu
Reply to  dzban

Być może, że w Punkcie pobili Jurasa ochroniarze. Ale wydaje mi się, że trenowanie rozpoczął po tym, gdy zaliczył ciężkie KO pod warszawskim klubem Ground Zero. Wywiązała się wtedy awantura na linii Śródmieście-Gocław. Chłopak z Gocławia – były żołnierz Legii Cudzoziemskiej (to żadne kity – tak było) pierwszym ciosem położył Jurasa. Leżał nieprzytomny z otwartymi białkami, a reszta jego bandy była w takim szoku, że tylko padło pytanie – „co ty mu zrobiłeś?”, i było po awanturze.

Chłopak z Woli
11 dni temu
Reply to  Michał

W tym samym czasie też mnie wyłożył ten sam chłopaczyna w Grand Zero pod szatnią kurwa wstawałem z ziemi z 5 minut chodz trenowalem tekwondo z elementami kombatu , tylko dzieki bratu i kolegom nie dostalem k.o , wiec Jurasowi sie nie dziwie

WieszWięcej
18 dni temu
Reply to  dzban

Posłuchaj se Radara, czy Damiana – oni nawet nie pamiętają dlaczego ich druga płyta nie została wydana. xD
Więc nie wiem, czy Juras Ci powie, kiedy to dokładnie było wraz z opisem sytuacji. A to są SZCZEGÓŁY.

A Jezusowi Kazali Spać Znów
21 dni temu

Jebane, nakoksowane kurwiszcza. Ściek społeczny, ludzie gorszego sortu. Kara śmierci byłaby dla nich niczym coup de grace. Tłusty świniak nawet nie umie się bić, ale obali się na ciebie swoim bębnem wyjebanym od koksu i wódki i niewiele na to poradzisz. No chyba, że uda ci się go udusić na tyle długo, żeby już nie wstał, czym wyświadczysz społeczeństwu potężną przysługę, a imię twe chwalone będzie na wieki.

cZŁOwiek
21 dni temu

Wypierdalaj

Bucano
20 dni temu

Brakuje conajmniej trzech waznych takich sytuacji i to tez legend… Po pierwsze wspomniany Peja wzywający skutecznie fanów do zlinczowania gostka co mu środkowy palec pokazywał, po drugie Sokół rzucający fanem i po trzecie: Tede wyłapujący wpierdol na scenie grając na jakimś festynie. No ale to glamrap i tutaj Tedego nie pokazuje się w kompromitującym obrazie.

Kurier DHL
21 dni temu

Największe seksualne awantury na hiphopolowych pornolach

KOCHAĆ p0lki glamrapowicz nr 69
21 dni temu
Reply to  Kurier DHL

OBCIĄGAŁEM DZISIAJ PSU JAK SRAŁ

Rocco Siffredi
21 dni temu

pfff ale dzieciak ty jesteś yebac polski wstydź się że awanturki robisz na glamrapie jak dzieciak drugi professor trapu.

pomarańczowy knur
21 dni temu
Reply to  Rocco Siffredi

Co ty tam sapiesz? Nasz się pisać debilu po OHP, bo nic z tego bełkotu nikt nie rozumie.

SKURWYSYN JEBANY
21 dni temu
Reply to  Rocco Siffredi

BO TO JEST PROFESOOR TRAPU GŁĄBIE, TEN CO NAD TOBĄ PODRABIA JEBAĆ P0LKI

Eldo
20 dni temu
Reply to  Kurier DHL

Wypierdalaj bezbeku

Chuja wiecie a gadacie
21 dni temu

Chuja wiecie w tej redakcji, bando szczyli. Poszukajcie sobie (co prawda nie ma opcji znalezienia, sam kiedyś starałem się znaleźć) informacji o pierwszym kocercie ZIP składu w „Stodole”, gdzie wpadła cała ówczesna ekipa Molesty+ZiPów i reszty – nagłówki w rodzaju „Krew na scenie” były we wszystkich gazetach a Teleexpress załamywał ręce nad poziomem młodzieży. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to właśnie na tej imprezie Juras dostał oklep od ochroniarzy, bo grubo tam było i na taką skalę nie było już młynu na żadnym koncercie HH

Cyganskakurewka
21 dni temu

Jędker pozniej nawinął „pamietam w tvnie krew na scene”.
A odnosnie artykulu to przeciez chilwagon sie obsral bardziej od molesty I tadka razem wzietych. Żabson się poryczał I spierdolił na bekstejdż, tu macie filmik https://youtu.be/oZ1PmJdTxgs

SKURWYSYN JEBANY
21 dni temu

TO PO CHUJ MAJĄ SZUKAĆ, SKORO SAM ZA MOMENT PISZESZ, ŻE NIE MA OPCJI ZNALEZIENIA JA PIERDOLĘ!!!

Stare czasy
20 dni temu

Dlatego tępy chuju jebany kovidem, że są redakcją super kurwa zajebiście merytorycznego i świetnie znającego każde pierdnięcie w hiphobie portalu, który kurwa nie powinien mieć z tym problemu, połowa redakcji powinna mieć zdjęcia z aparatu jako uczestnicy tego koncertu… A nie zaraz, przecież to portal od obszczanych chujów dla obszczanych chujów, dla których płyty hh z 2010,to już jebana klasyka, bo wtedy właśnie kończyli podstawówkę

SKURWYSYN JEBANY
19 dni temu
Reply to  Stare czasy

CZY TY W OGÓLE WIESZ, CO PISZESZ? „NIE MA OPCJI ZNALEZIENIA”, CZYLI JEST TO NIEWYKONALNE, GŁĄBIE.

Knurr
20 dni temu

faktycznie, ale próżno szukać o tym informacji w necie
nawet w kawałku „koncerty” coś o tym pierdolą
Krew na scenie tak dzisiejsze gazety napisały o koncercie
Który odbył się w warszawskiej Stodole
Impreza miała promować płytę
A zmieniła się w prawdziwe pole bitwy”

dzban
19 dni temu

juras dostal w klube punkt sam o tym mowil

embelon
20 dni temu

Akurat byłem na koncercie Grammatika na Gocławiu jak wjechali w nich Teddy Boysi. Juzek dostał wtedy lepę i padł na deski, Leszek spierdolił raz dwa. W sumie się nie dziwię bo wjechało kilkunastu karków i dodatkowo zaczęli napierdalać publikę krzesłami i rzucali cegłami w okna. Na szczeście chyba nikt (oprócz Juzka) specjalnie nie ucierpiał.

Codeina
21 dni temu

Wstaw swoje zdjęcie. Jako piękna dziewczyna szczerze i obiektywnie napiszę Ci co jest z Tobą nie tak, lub może zapalę w Tobie światełko nadziei, że wcale nie jest tak źle. Na pewno masz jakiś problem z psychiką, tu akurat diagnozę można postawić w ciemno.

cZŁOwiek
21 dni temu
Reply to  Codeina

A kto ci kurwo powiedział że jesteś piękna?

Maniuszko
20 dni temu
Reply to  cZŁOwiek

Pewnie p0lka jakaś bo pomyliła z chłopem

Codeina
20 dni temu
Reply to  cZŁOwiek

M. in. p0lscy spermiarze 😉
poza tym potrafię obiektywnie ocenić to co widzę w lustrze. Wiem, że wam się to nie mieści w głowie, że można być Polką, być ładną i mądrą oraz do tego nie być koorwą – ale czasem takie cuda się zdarzają
Ps. Chciałam tylko pomóc, bo jeszcze dodatkowo mam dobre serduszko 🙂

SKURWYSYN JEBANY
21 dni temu
Reply to  Codeina

TO TY NAJPIERW WSTAW SWOJE I OCENIMY

Codeina
20 dni temu

Nie umiem. Ponadto ja nie obrażam polskich chłopaków, bo uważam, że mimo wszystkich swoich wad są zajebiści.

Ochroniarz z Giżycka
21 dni temu

Pozdrawiam wszystkie spedalone kreatury, stać na baczność cwele!

PejaTVN
20 dni temu

„Istnieje nagranie z całego zajścia, na scenie pojawiło się kilku karków, próbujących zabrać mikrofon Włodiemu. W pewnym momencie jeden z nich wypłacił mu „bombę z partyzanta”, przerywając występ. Jego koledzy z ekipy zachowali się bardzo biernie, bez wykazania jakiejkolwiek inicjatywy do pomocy, niczym Tadek pod Jubilatem.”

To jest właśnie nawijka o tych ulicznych zasadach w ,które wierzą dzieciaki hahahhaha.

SKURWYSYN JEBANY
21 dni temu

A GDZIE PEJA W ZIELONEJ GÓRZE I PEDE, KTÓRY NA JAKIMŚ SWOIM DAWNYM KONCERCIE PODDUSZAŁ FANA?

Dorian
20 dni temu

Albo gdzie akcja z Kołobrzegu gdzie jakiś 30kg Seba wjechał wieprzowi na scenę i zaczął nakurwiać cepami?

SKURWYSYN JEBANY
20 dni temu
Reply to  Dorian

A TEŻ BYŁA TAKA AKCJA XD

P. DIDDY
21 dni temu

Chwilkę. Ale chilwagon i ten spedalony sobel to nie rap

SKURWYSYN JEBANY
21 dni temu

ZAKMNIJ MORDĘ PROFESOOR, WSZYSCY WIEDZĄ ŻE TO TY 😀

Odb
21 dni temu

Największe anale na hiphopolowych gangbangach

Kaczor PDG
21 dni temu
Reply to  Odb

Zamknij kurwe

gandzior
20 dni temu

Albo jak jedker wyjebał jakiemuś najebusowi gonga na scenie xDDD

dzban
19 dni temu
Reply to  gandzior

to sokol powiedzial ze licze do 5 i ci wykurwie… doliczyl do 3 i wyjebal partyzanta xD

KOCHAĆ p0lki glamrapowicz nr 69
21 dni temu

Obciągałem dzisiaj psu

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
21 dni temu

sam do siebie pisze pajac xd

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
21 dni temu

JA OBCIĄGAM CODZIENNIE JAKIEMUŚ PSU NA DWORCU WE WROCŁAWIU

Chuj ci w oko
20 dni temu

Bez kitu ale żenada z tego yebac polki. Taki przegryw że sam ze sobą tworzy jakieś dialogi

Kaczor PDG
21 dni temu

Brakuje awantury mesa z fanem który zastrzelił go pistoletem z moczem. Hehe brakuje peji i legendarnej akcji. Brakuje wjazdu masseya na koncert elda. Brakuje bro plejer, brakuje wjazdu ciepłoty pod kołdrę zuroma

pusia
21 dni temu

pobilam bramkarza strzelilam Gola

Chuj ci w ryj
20 dni temu
Reply to  pusia

Chyba on tobie xd
Miał podać a wpadła bramka

SKURWYSYN JEBANY
21 dni temu

CO, JAK SIĘ WYDAŁO, ŻE PROFESOOR TRAPU TO DAWNIEJ POMAHAŃCZOWY KRUL Z MORDĄ JAK GIMBUS Z KLASY INTEGRACYJNEJ, TO JUŻ SIĘ WSTYDZISZ PODPISYWAĆ TYM NICKIEM? 😀

Jan Michalczewski
20 dni temu

I jak podoba się mój felieton? Wpuścicie mnie w końcu do tego darkroomu chłopaki?

Bartłomiej Ciepłota
20 dni temu

Nadal nie zaliczyłeś testów glory hole, poprawkę masz dopiero w sierpniu. Od felietonów to ja tu jestem!

Dunby
20 dni temu

Brakuje jeszcze afery jak kaczor z wallym przerwali koncert Slu we Wroclawiu, peja sie tak wystraszyl ze na dworzec odprowadzala go policja

Łysy
19 dni temu
Reply to  Dunby

Klasyk, foty z tej akcji nietrudno znaleźć

sram robiąc salto w tył
18 dni temu

zestawienie akcji tb-grammatik a chillwagon i ochrona, świadczy o niedojebaniu mózgowym redaktora.

Jaaaa
21 dni temu

Haha

to ja
21 dni temu

cześć to ja html jedyne co mnie interesuje to siedzienie i oglądanie prywatnego życia obcych mi ludzi kiedy są tego świadomi ale nie mogą nic zrobić

cZŁOwiek
21 dni temu
Reply to  to ja

Wypierdalaj przegrywie

Afro Jack XXX
21 dni temu

Janie ruchalem twoją starą

YO..
21 dni temu

A Koncert gdzie jedker wciągnął typa

Opublikowany 2 godziny temu 7 lipca 2021Przez Jan Michalczewski

21:54 29

grepolisvc
21 dni temu

Ale Pana Morningstata w to nie mieszaj

Aby
20 dni temu

Na ostatnim filmiku widzimy rzecz jasna najbardziej spedaloną i najmniej grozną publikę.

Karramba 666
19 dni temu

Srajcie se na ryje zwane mordami!

WróciłMareczek
14 dni temu

Kwintesencja waszego pseudo dziennikarstwa. „Największe awantury! Żadnej nie widziałem, nawet nic o niej nie wiem, w zasadzie to nie jestem pewien czy w ogóle miała miejsce.. ale chuj!”

Artur z Mojesza
21 dni temu

vjenio, ależ się zesrałeś…

nerdus geecus 666
21 dni temu

Na mały hajs nawet nie patrzę!

Bartłomiej Cwelota
21 dni temu

Uuuuuu ale się zesrałem(trochę jak po codziennej dawce fiuta bądź mopa w własnej dupie)no tak się zesrałem aż komentarze się posypały
Uuuuuu ale jestem hipokrytą fajnie jest jak cisną bekę z innych no ale dupsko piecze jeżeli cisną bekę że mnie
Chuj mi w przedziałkę szczelinową pomiędzy krzywym zgryzem
P.S preferuję mokre mopy w dupie przyjemne z pożytecznym można wycisnąć i zrobić kakałko

Kurwy do wora
20 dni temu

Widać że na tej stronie to co raz gorsi piszą i się wypowiadają xd hej mam 15 lat i mi się w chuj nudzi, co nie? No to zbiorę ekipę i będziemy pisać jakieś gówno zamiast sensowne komentarze no bo w końcu gram w lola i jestem przegrywem. Spierdalajcie stąd paly jak wam się naprawdę nudzi.

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
21 dni temu

minusujesz kurwo rozjebana za prawdę ale dzieciak idź przyklejać gile i wycierać spermę w ekran na telefon

cZŁOwiek
21 dni temu

Wypierdalaj przegrywie

cZŁOwiek
21 dni temu

wypierdalaj kurwo twoja stara ściąga mi skóre z chuja

Man
20 dni temu
Reply to  cZŁOwiek

Skóra z węża w dupę wjeżdża

Rozjebany odbyt profesora trapu
21 dni temu

UWAGA ! UWAGA!

Ważny komunikat

Jebac tą kurwe sentino kutasem wyciągniętym z dupy po mordzie a profesora trapu jebac diodami do spawania w odbyt. A na koniec przyspawać kurwe do mostu Poniatowskiego za dydola. PROFESOR TRAPU SRAM CI KURWO DO PRZEŁYKU

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
21 dni temu

A JA OBCIĄGAM CODZIENNIE JAKIEMUŚ PSU NA DWORCU WE WROCŁAWIU

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
21 dni temu

ale podszyw ale dzieciak pffff

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
21 dni temu

ale idiota xddd pisze bzdury które nikogo nie obchodzą bo nigdy nie trzymał laski za rękę weź wypierdalaj ty żydowska lewacka szmato

pomarańczowy knur
21 dni temu

NAUCZ SIĘ PISAĆ, KUREWKO

Klasyk
20 dni temu

Dokładnie, pewnie jest prawiczkiem jebanym w dupe. Są dobre kobiety są i kurewskie szlaufy, są dobre chłopaki są i tępe fiuty krótka piłka
Kto wie ten wie, nie pozdrawiam

Keke pizdeke
20 dni temu
Reply to  Klasyk

Dobrze mowi wy cwele jebane ale jestescie za duzymi kurwa pantoflami zeby przyznac racje bo byscie wjeb dostali od baby i dupa cicho

Popularne