Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Niespełna miesiąc dzieli nas od CZW RAP NIGHT 2018

Na scenie pojawią się m.in. Paluch, Żabson, czy Mielzky.

Opublikowany

 

Do największego wydarzenia hip-hopowego w szerokiej okolicy Człuchowa (woj. pomorskie) dzieli nas już niespełna miesiąc. Już 18 sierpnia br. na terenie stadionu miejskiego OSiR przy ul. Szkolnej 1 w Człuchowie wystąpią muzycy z górnej półki rapowej. Wśród nich m.in. Paluch, Żabson, czy Mielzky. Dodatkowo odbędzie się graffiti jam przygotowany przez SIEMANKO KMC oraz ich gości. Atmosfery, której zaznacie podczas CZW RAP NIGHT, nie znajdziecie nigdzie indziej. Każdego kto ma możliwość pojawienia się 18 sierpnia br. w Człuchowie, gorąco zachęcamy do odwiedzenia i uczestniczenia w tym wspaniałym wydarzeniu!

Przy okazji zapraszamy do sprawdzenia oficjalnej video-zapowiedzi festiwalu przygotowanej przez Kaspersky’ego:

W programie CZW RAP NIGHT XI

* graffiti jam

* koncerty:
• PALUCH
• ŻABSON
• LEH
• GRUBY MIELZKY
• PLANBE
• SZYMI SZYMS
• A PONADTO SUPPORTY.

Imprezę poprowadzą: DJ Te i MC Brzydki.

Wydarzenie na FB – w wydarzeniu znajdziecie konkusy z darmowymi wejściówkami, a w planie są kolejne konkursy z gadżetami, koszulkami, czy unikatowym biletem VIP.

* MIEJSCE: Stadion OSiR, Człuchów, ul. Szkolna
* DATA: 18.08.2018 r. (sobota)
* START: 18:00

* BILETY (30/35/40 PLN): bilety24.pl

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
kredensik

Mam nadzieje, ze kiedys nadejdzie ten dzien w ktorym Zabson zniknie z zestawienia kolo raperow nawet jak Paluch czy Mielzky i odnajdzie sie na swoich festivalach pokroju „Skierniewice Disco Night Festyn z okazji 70 urodzin soltysa”.

Kupa

Ja lubię rap najt

Kierownik

TAKIE GWIAZDY JAK : ZABSON PLANBE MULTI BETEO BEDOES TACO QUEBO TO ONI SIE NADAJA NA FESTYNY WIEJSKIE W PACANOWIE GÓRNYM NA SWIECIE KAPUSTY KISZONEJ ALBO W OBORNIKACH NA DOZYNKACH MOGA GRAC . KTO NAZYWA TYCH PEDAŁOW ZABSON PLANBE ITP GWIAZDAMI ?

sadasd
KUBAY

WYPIERDALAJ JUŻ

Popularne