Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Nowe twarze w Vibe2NES

Opublikowany

 

Vibe2NES to label zrzeszający undergroundowych raperów, DJ-ów i producentów z całej Polski. W ostatnich dniach ekipa się powiększyła i w ich szeregi trafiły trzy nowe osobistości – raperzy: FAV (Nowy Dwór Mazowiecki) i Wicher (Bielsko-Biała) oraz DJ Pstyk.

Przypominamy, że do ekipy należą: Junes (Rap Addix), Soker/Tyno, Arski & Zielichowski, Konik, Kuoter, Efen i DJ Te! Przybliżone profile nowych reprezentantów Vibe2NES:

 

• WICHER – raper pochodzący z Bielska-Białej na Śląsku. W trakcie kilkuletniej przygody z muzyką wydał 7 płyt, w tym 4 z nich to solowe materiały. Zajawkowicz i pasjonat, który w rapie najbardziej ceni treść, ale także dba o teksty pod względem technicznym. Wyznaje zasadę, że konsekwencja jest kluczem do każdego sukcesu. Aktualnie pracuje wraz z Diamentem nad koncepcyjną EP-ką pt. „Róża Siatrów” na której pojawią się znakomici podziemni artyści tacy jak: Kazzam, Bejotka, Foux, Kazet, Tymin, Golin czy Maz.

 

• FAV – rocznik ’91, born and raised w Nowym Dworze Mazowieckim. Rymuje od 2006 roku, a jego pierwsze kawałki to koniec 2008 roku. Dwie ostatnie płyty nowodworskiego rapera to „Ten Moment” (2011) oraz „Kierunek Rzeczywistość” (2012) na które swoje zwrotki gościnnie rzucili Rover, Planet ANM, Bek-On, a skrecze DJ Danek i DJ Sad Man. W chwili obecnej FAV depcze wartości pracując nad kolejnym materiałem rejestrując ostatnie wokale w Cena Strachu Studio ale więcej na temat już niebawem!

• DJ PSTYK, czyli DJ i producent pochodzący z małej miejscowości pod Wrocławiem, od 10 lat w grze. Znany ze jest ze współpracy z wieloma MC’s, m.in. z Jotem (z którym puścił mixtape „Pchaj To Z Taśmy”), Łozo aka Pitahaya, Kościeyem, czy z reprezentantami Vibe2NES – Junesem oraz Arskim & Zielichowskim. Aktualnie jak mówi „jestem mega leniem i czasami coś robię”. Czekajcie na jego gramofonowe akcje!

 

Najbliższe plany wydawnicze:
Junes – „Nie-EP” (10.2013)
Wicher x Diament – „Róża Wiatrów” EP (10.2013)
FAV – „Deptak Wartości” (11.2013)
Efen – „Nowe Zmienne” (11.2013)

 

Do tej pory spod skrzydeł Vibe2NES ukazały się albumy:
Soker / Tyno – „Ponad Miarę” (04.2013)
Konik & Kuoter – „Parę Przemyśleń” (05.2013)  (nakład wyczerpany)
Arski & Zielichowski – „Egoista” (06.2013)
Junes – „To-nie-tak” maxi-singiel (07.2013)  (nakład wyczerpany)

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
JUNES KRUL
8 lat temu

ALE SERIO JUNES KRUL CO

VLGRS
8 lat temu

VIBE2NES na odwiecznym propsie
[img]https://pub.vibe2nes.pl/vibe2nes.jpg[/img]

nikt
8 lat temu

FAV NA PROPSIE

asjdioajdas
8 lat temu

same kurwy

ddsasdawq
8 lat temu

[quote name=”asjdioajdas”]same kurwy[/quote]

TO CZEMU CIE TAM NIE MA?

Big Poppa bejbe
8 lat temu

FAV was pierdoli ziomale

Sowa
8 lat temu

Co to za noname’y?

adadada
8 lat temu

FAV POZDRO, CENA STRACHU!

aasfas
8 lat temu

przeciez wicher to nie raper ;_;

mc kila
8 lat temu

jebac biede !!!!

Popularne