Sprawdź nas też tutaj

News

Nowy pomnik Tupaca Shakura wyśmiany? I tak i nie

Wyjaśniamy fake newsa krążącego po sieci.

Opublikowany

 

W mediach społecznościowych, a także na niektórych polskich portalach pojawiły się artykuły odnośnie nowego pomnika Tupaca Shakura w Dallas. Twitter szaleje, a ludzie nabijają się z posągu przedstawiającego legendarnego rapera. Trzeba przyznać, że nie przypomina on za bardzo zastrzelonego hip-hopowca, ale pomnik nie jest wcale nowy i jego lokalizacja także jest inna.

Ktoś udostępnił na Twitterze zdjęcie posągu Tupaca podpisując je: „Nowa statua Tupaca w Dallas, co myślicie?”. Media społecznościowe zawyły ze śmiechu, bo nie wiedzieć czemu Tupac został przedstawiony w garniturze z wielkim krzyżem na szyi i trzymając w ręku coś na wzór Biblii. – Przysięgam, że przez 24 godziny się śmiałam z pomniku Tupaca. Co to jest? Kiedy Tupac się tak ubierał? Kiedy Tupac tak w ogóle wyglądał? Gdzie jest chustka? Kto to jest? – piszą ubawieni Internauci. Faktycznie, rapera raczej rzadko widziano w takim stroju, chociaż były też takie sytuacje, a poniżej przedstawiamy jego zdjęcie w podobnej pozie.

Problem jednak w tym, że pomnik wcale nie jest nowy i nie stoi w Dallas. Figurę wykonano już dawno i przez pewien czas stała ona przed „Tupac Amaru Shakur Center for the Arts” w Stone Mountain w stanie Georgia. Pomnik został usunięty, kiedy matka rapera sprzedała Centrum Sztuki w 2015 roku. Nowy właściciel, Jim Burnett zapowiedział, że chce postawić nowy posąg rapera. W 2017 roku doniesiono, że przeznaczono na ten cel pół miliona dolarów, ale nowa figura nie ujrzała jeszcze światła dziennego.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
F 10.2

R.I.P PAC

Caput

Fajny

Steve Wonder

To jest dopiero zaklamywanie historii. Niech ktos pisze do IPNu..

BoloJang

Buhahahah…kurwa, chyba im coś nie wyszło.

Rutkens

Wygląda bardziej jak pomnik Mandeli

Dominik

2pac zyje

Ruspect

Ale news o kurwa

Jacek Rzyniewski

Nowy pomnik? On ma z 15 lat

PejaTVN

Wysmiany ? To wezcie kurwa postawcie pomnik 69 albo jakiemus Post Malone wtedy to dopiero bedzie beka.

Jacek Rzyniewski

Nowy? On ma z 15 lat

Haha

Lepszy taki niz żaden. ważne że pamiętali i pamiętać beda

fnaf

Great because of the knowledge you share with us, I will always follow your blog and will share your blog with my friends.
mapquest directions

WnukTedego

Siemanko! Postanowiłem spróbować swoich sił w rapie. Oceńcie, jak trzeba powiedzcie co jest do poprawy. Czysty rap z zajawy
https://youtu.be/wsdxJAf495A

WnukTedego

Kurwa , to jest jakiś absurd, że jestem 25-letnim prawiczkiem bez znajomych, a mimo to jutro podniosę dupę o ~5 rano do roboty jak jakiś normik. Po co? Tylko po to, żeby mieć w weekend na chipsy lub jakiegoś hamburgera, przy przysiadywaniu 12h przed kompem? Przecież to „życie” to jest jakiś pierdolony matrix, nie wierzę że tak można żyć

Elokwentny

Chyba 12 letnim

Lost

Zgubiłem się w internecie 🙂

Odb

Nowy album Tupaca Shakura wyśmiany? I tak i nie

Jaś Analny

Już wydał?

Odb

Nowa wanna Rafalali wyśmiania. I cycki i chuj

PrawnukTedego

Teraz posłuchaj mnie uważnie. Słuchaj i nie przerywaj. Bo tobie się wydaje że ty jesteś taki cwany a to zwykłe bujdy. Bo chuja się znasz na rapie jak głosił slogan na serii wątpliwej jakości odzieży jakiejś chujowej marki pokroju diamante wear. Powiedzieć ci co wiesz? Nic nie wiesz! Nie znasz nawet samego siebie. Więc pozwól młody człowieku że ci powiem kim jesteś. W moich rodzinnych stronach na takich jak ty mówi się le bezbecją co w wolnym tłumaczeniu oznacza bezbek. I właśnie tym jesteś młody człowieku. Nikt mniej i nikt więcej po prostu bezbek.

Odb

Props w huj za ta wypowiedz, niech zjeb sprobuje to przekrecic

Popularne