Sprawdź nas też tutaj

News

O.S.T.R.: „Przy śniadaniu konstruowałem instrumenty ze szklanek i talerzy”

Książka „Brzydki, zły i szczery” jedzie do księgarń.

Opublikowany

 

O.S.T.R.

W najbliższą środę, 15 maja do księgarń trafi autobiografia O.S.T.R.-a „Brzydki, zły i szczery”. Jej premierze towarzyszy publikacja audiobooka czytanego przez rapera dostępnego w usłudze Empik Go. Jeszcze przed premierą mamy okazję zapoznać się z jego fragmentami.

Perkusja z krzeseł i garnków

Empik udostępnił pierwsze trzy minuty audiobooka czytanego przez łódzkiego rapera. – Narastała we mnie niepohamowana chęć tworzenia. Godzinami eksperymentowałem w swoim pokoju z magnetofonem zapełniając kasety najróżniejszymi dźwiękami przedmiotów, które akurat miałem pod ręką. Budowałem perkusję z krzeseł i garnków. Przy śniadaniu zamiast skupiać się na jedzeniu, konstruowałem instrumenty ze szklanek i talerzy, których odgłosy wydobywane uderzeniami widelca nieraz doprowadzały rodziców do szału – wspomina młodzieńcze lata O.S.T.R.

O.S.T.R. nie przepadał za skrzypcami

Złośliwi mówią na Ostrego „Skrzypek”. To stąd, że raper uczęszczał do szkoły muzycznej do sekcji skrzypiec. – Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego rodzice postanowili posłać mnie do klasy skrzypiec. Proszę wybaczyć, jeśli ktoś poczuje się urażony, ale moim zdaniem jest to strasznie denerwujący i bezużyteczne instrument. Szczerze współczuję sąsiadom, którzy musieli wysłuchiwać tego rzępolenia przez tyle lat. Na wczesnym etapie mojej nauki profesorka zwykła mawiać, że rżnę smyczkiem jak szkłem po dupie. trudno było się z nią nie zgodzić –

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sołtys

Łogińńń

Analny

O.S.T.R.: „Przy śniadaniu konstruowałem analne instrumenty ze szklanek i talerzy”

Odb

O.S.T.R.: „Na śniadanie konsumowałem instrumenty, szklanki i talerze”

ProfesorNauk

Ja czasami jak zapinam w dupala jakąś psioche to obijające się jajca tworzą niezłe clapy. Podesłać Ci Adaś? Wyślę na dysku pocztą. Podaj adres. Teofilów ile? Jaki tam kod pocztowy? Bo na pewno nie taki jak na Bałuty.

cydży

To ja jestem tą psiochą, jestem piękną trans z dorodnymi jajami i kutasem i mam bardzo ponętną dziurkę. Jestem wydepilowana. Profesor na moją dziurkę analną mówi psitka, cipa, pizda czy psiocha.

Axel GMD

czytajac opis cydżego wyobrazalem sobie piszacego to Sobote

P0myłk4

Raczej nie ten portal na takie chujowiny. Wypierdalać.

Antek

Ale tyle lat się lansowal, że gra i że umie, że szkoły muzyczne

Kuba

Też tworzę i co? Mam tylko satysfakcję i to tylko przez chwilę bo zaraz muszę coś poprawić ale to daje obraz na to jacy jesteśmy że ciągle dążymy do doskonałości tylko że czasem to dążenie męczy i wkurza ale warto się tym dzielić bo zawsze jest szansa na zrozumienie przez kogoś i świadomość że są inni którzy myślą podobnie co daje poczucie bezpieczeństwa.

Więc twórzmy A nie niszczmy bo tworzenie jest piękne i nadaje sens życia bo życie to nie tylko konsumpcja i zarabianie kasy.
https://youtu.be/ZxvPrKluO4Y

Jackazz

Trochę to dziwne co mówi,bo pamiętam jak grał na koncertach na skrzypcach,raczej nie za karę przecież…

Kuba

Z mojej perspektywy sztuka brzmi tak:
https://youtu.be/2NLTs2ZIsIQ

MIRAS X

Dla relaksu i refleksji https://youtu.be/vL9uiMbiEnQ MY NARÓD projekt 150

analny

kto to jest ten srostry? jakis discopolowiec?

Axel GMD

Ja pierdole brandzluj sie dalej. Kazdy uczen szkoly muz 1 stopnia gra lepiej od ciebie. „Zachaczyles” o szkole muzyczna i teraz pierdolisz.
A na notesie zjebales bit snare nie trafia 🙂

­­­

ja pierdole, typ przed czterdziestką zabiera się za autobiografię

Lolek

Ja pierdole no i??? Masz przez to ból dupy bo Cię smutek w nią wyjebał ???

Popularne