Sprawdź nas też tutaj

Singiel

O.S.T.R. – „Wersy w pysk”

Kolejny singiel z płyty „Instrukcja obsługi świrów”.

Opublikowany

 

O.S.T.R. / fot. Asfalt Studios

Zaledwie kilka minut po północy w sieci pojawił się nowy singiel O.S.T.R. “Wersy W Pysk” będący zapowiedzią albumu artysty pt. “Instrukcja Obsługi Świrów”. Publikacja utworu miała miejsce wyłącznie za pośrednictwem serwisów streamingowych oraz sklepu Asfaltshop.pl. Wszyscy słuchacze, którzy kupili w Asfalt Shopie album “Instrukcja Obsługi Świrów” uzyskali premierowy dostęp do cyfrowej wersji utworu z możliwością pobrania pliku audio. Za produkcję muzyczną utworu odpowiadają Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R.. Autorem cyfrowej oprawy graficznej singla jest Grzegorz “Forin” Piwnicki.

“Instrukcja Obsługi Świrów” ukaże się na sklepowych półkach 22 lutego. Będzie to siedemnasty solowy album w dyskografii O.S.T.R.. Przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej wystartowała na instrukcjaobslugiswirow.pl, poznaliśmy także daty i miejsca premierowej trasy koncertowej.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
karol zabkiewicz

za chuja tego waszego jebanego tidalka nie wykupię, żebyście się zesrali. sami na tym tracicie jak ten smieszny cgm – jebli se samobój i teraz nikt juz tego nie ogląda. pazernośc tak się własnie konczyc. albo yt albo wypierdalac. tyle ode mnie

Young Stuleja

Tylko Teleexpres i porno z tranzolami na propsie.

karol zabkiewicz

głupszy jesteś niż twoja matka

Odb

„ksyP w ysreW”-.R.T.S.O

xddd

Mam Tidal, bo dostałem za free w ofercie z PLAYa.

Przyznam, że gówno. Nie można znaleźć w chuj dobrych rzeczy, więc jak na razie zapętlam pierwsze płyty Pezeta i „Światła Miasta”. Chociaż tyle dobrego.

Lubię pierdzieć

Kurwa wrzucili czarno białe zdjęcie,myślałem że typowi się zmarło

ProfesorNauk

Fajny nick. Też lubie po podsmażanej brukselce z cebulką. Potem idę do galerii albo na jakiś rynek i wypuszczam bestię udając że to nie ja.

ProfesorNauk

Ale zdarzyło się tak kilka razy że za mocno się napiąłem i się zesrałem, raz w galerii a byłem w krótkich gatkach i wszystko po nogach spłynęło, na rynku to klocek mi kiedyś wyleciał i raz w autobusie.

Bestia z Wadowic

Bestię to wypuściły Wadowice, po to żeby ruchać.. to znaczy nauczać na tym świecie wszystko i wszystkich. A kremówki to tylko taki dodatek do nauki.

P. I. K. A. N. T. N. Y

Wytrysk w pysk

Kakaowe Oczy

Wielka jak sztanga kutanga w pysk

Biuro Opierdalania Rodzynek

Wersy z odbyt. Zwykłe strzały w powietrze. „Abstynent” reklamujący henessi po latach wypuszczania rodzyn ociekających nudą postanowił wymyślić sobie sztucznego wroga i nagrać o tym kawałek, by zapozować na groźnego typa. Żałosne to w chuj. Zwykły pędzel na strzała. Nie wiem jakim zjebem trzeba być, by tego typu gówno z serią żałosnych wersów umieścić w sieci. Zwykła fajka.

Wariatldz

Idź opierdalac rodzynki jedyne co możesz to mistrzowi laske ojebac

GrubSon

Mistrzowi Paluchowi Grzebaluchowi Frajeruchowi Analuchowi Łukaszowi Paluszkiewiczowi

Stary Dziad

Przecież Paluch propsuje nową nute Ostrego na instagramie więć nwm o co ta spina.

dixD

nie zrozumiesz, bo to pojeby 🙂

Ghrtg

Posłuchał bym TPS z Murzynem takie coś

Gorylem

Nie działa

Łódzki styl
Pabianicki styl
Zakopiański styl najlepszy
Abdul AL-Kozyeb

SKRZYPEK SIĘ DAWNO SKONCZYŁ ZANI ZACZĄŁ…
BEKA NIBY TAKI MĄDRY GOŚCIU A REKLAMUJE JAKIEGOŚ BIAŁORUSKIEGO GNIOTA WOT BUHAHAHAAHHAHA

Ghrtg

Masz sklepy w Leicester z płytą ?

Popularne