Sprawdź nas też tutaj

News

Obrażany Książę Kapota chce coś ugrać na konflikcie z Sują?

„Chętnie rozpatrzymy propozycję spotkania w ringu z 40-latkiem mieszkającym z mamą”.

Opublikowany

 

fot. instagram/ksiaze_kapota

Od kilku tygodni Suja THS Klika obraża w swoich mediach społecznościowych Księcia Kapotę. Twierdzi on m.in., że autor płyty „Capo di tutti capi” mówił mu, że nie szuka konfliktu, tylko chce zarobić z muzyki na mieszkanie. Po kolejnych obraźliwych wpisach Kapota miał pobić Suję wraz z kilkoma kolegami. – Obili mnie w pięciu. – powiedział Suja na Instagramie. Z nagraniem możecie zapoznać się tu: Książę Kapota pobił Suję THS Klika? „Zaatakowali mnie w pięciu”. Oświadczenie w tej sprawie wydał management Kapoty.

Management warszawskiego rapera twierdzi, że oskarżenia Suji są nieprawdziwe i Książę Kapota nigdy go nie pobił. Mimo, że Książę Kapota i jego rodzina są w niewybrednych słowach obrażani, raper za którego sukcesem stoi Diox chciałby ugrać coś na nowym konflikcie. Jego management, firma Izzi Media i on sam zaproponowali, że Kapota chętnie zmierzy się ze swoim oponentem w klatce np. na Fame MMA.Poniżej oświadczenie managementu Księcia Kapoty, które ukazało się na CGM-ie.

„W związku z pojawiającymi się w internecie nieprawdziwymi informacjami oczerniającymi artystę Książę Kapota, który wg. jednego z warszawskich zdegenerowanych psychicznie ludzi (kiedyś prbującego również rapować) – miał niby go pobić (w jednej wersji zrobił to sam w innej wersji z kolegami).

Jako management oświadczamy, że nie doszło nawet do spotkania pomiędzy Księciem Kapotą a rzeczonym “gentelmanem” próbującym zdobyć resztki zainteresowania w kierunku swojej dawno martwej kariery. Jako management prosimy o usunięcie wszystkich informacji związanych z tym nieprawdziwym faktem z portali internetowych – ponieważ może mieć to negatywny wpływ na wizerunek nad wyraz wesołego i niekonfliktowego artysty jakim jest Książę Kapota.Wiemy z wielu źródeł iż człowiek który próbuje wikłać Księcia Kapotę w swoje próby promocji robił takie ruchy w kierunku innych wykonawców/artystów aby zyskać jakąś popularność, która niestety nie ma przełożenia na nic więcej niż zamieszanie samo w sobie, ponieważ artysta nie ma do zaoferowania nic twórczo, a jego materiały zamieszczane w internecie mogą świadczyć o niekompletnym zdrowiu na płaszczyźnie psychiczno-emocjonalnej.

Nie wiemy kto pobił człowieka wyzywającego publicznie rodzinę Księcia Kapoty od najgorszych ale jeśli jest jakaś federacja zrzeszające wydarzenia sportowe chętnie rozpatrzymy propozycję wzięcia udziału w takim widowisku, gdzie 40 letni facet mieszkający z mamą zostanie rozliczony za słowa, które nie powinny przejść przez usta.

Książę Kapota jest aktualnie skupiony na promowaniu swojego debiutacnkiego wydawnictwa “Kapo Di Tutti Capi” podczas koncertów w kraju i za granicą, a w międzyczasie przygotowuje nowy album z którego promocją będziemy startować w najbliższym czasie.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy organizatorów koncertów do współpracy jednocześnie gwarantując amtosferę w klimacie MUSIC, PEACE and LOVE 

Booking: ksiazekapota@izzimedia.pl

Książę Kapota – not guilty”

 

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Niegeneralnie
3 lat temu

Niegeneralnie książę głupota to żaden wesoły i niekonfliktowy człowiek tylko stary pazerny zakompleksiony głupek sutek z wrzeciona (choć z mordy widać że to jakieś przejezdne wiejskie nasienie), złodziej telefonow kolegów, łancuszkow z szyji babć i urek za 5zl gdy jest ich pieciu (zgadzaloby sie z opisem zajscia) Przecpany patus którego ciągnie za uszy chlopek z lipkowa zwany diogzem bo diogz lubi takich frajerów co dali się złapać policji i siedzieli w kriminale (No bo tylko frajer daje się zlapac). Książę głupota przestań sztuczny tworzę chłopka ze wsi promować wśród swoich 13letnich fanów ze wsi mefedron i tego typu bialyje nosy patusie, swojemu synkowi to puszczaj. Suja to też osiedlowa szuja ale kilka dobrych numerów zrobił z romkiem w odróżnieniu od głupoty.

WnukTedego
3 lat temu

Ja wam mówię , oboje zarobią $ i to gruby. Ten ZChuja jeszcze sobie kawalerkę wynajmie

Pan Cerniak
3 lat temu

Never happen. Tego szuji to juz nikt nie pamieta a patrzac na jfgo instagrama to chyba sam by wolal o sobie zapomniec. Stary chlop ktory sie zatrzymał w rozwoju gdzies tak 20 lat temu.

EJ TY KOLO
3 lat temu
Reply to  Pan Cerniak

DOBRZE ŻE TY KURWA POSZŁEŚ DO PRZODU GIMBUSIE TAK 20 LAT DALEJ.

EJ TY LAMUSIE
3 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO

Poszedłeś ćwoku

Carolus Rex
3 lat temu

Andrzej Kmicic:,,Kończ waść,wstydu oszczędź.”

Twoj stary pijany
3 lat temu
Reply to  Carolus Rex

Jak widać nasza słynna fraza to nic innego jak prośba o oszczędzenie dalszych upokorzeń. Kmicic czuł, że Wołodyjowski jedynie się z nim bawi i demonstracyjnie go lekceważy, bezlitośnie przy tym obnażając jego brak umiejętności. Chorąży tym samym wolał już, żeby pojedynek skończył natychmiast jego przegraną (co mogło być równoznaczne ze śmiercią), niż miałby nadal narażać się na drwiny. Wstyd, jakiego wówczas doznawał był bowiem nie do wytrzymania dla tak dumnego szlachcica.

Dlatego też „kończ waść, wstydu oszczędź” czy, aby lepiej zrozumieć, „kończ waść, wstydu mi oszczędź” powinniśmy wypowiadać w momencie, gdy to my musimy się wstydzić swojego zachowania lub swoich braków, które ktoś nam wskazuje.

OGARNIJ ZANIM COS NAPISZESZ, TAK SAMO JAK BEZ SENSU PISZA, ZE DWA RAZY SIE NIE WCHODZI DO TEJ SAMEJ RZEKI, A CHODZI O TO, ZE TA RZEKA NIGDY NIE BEDZIE TAKA SAMA PRZEZ INNE OKOLICZNOSCI.

rudy z blok ekipy
3 lat temu

Mordeczko pozdro i propsy za wypowiedź ✌️

Odb
3 lat temu
Reply to  Carolus Rex

Obnażony Książę Idiota chce coś obciągnąć na koncercie z Sują

skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

czeski film… z jednej strony trzeba byc jakims niedojebanym kretynem zeby w mediach spolecznosciowych zalic sie kto cie pobil,mowic kto i opowiadac to ze szczegola,i… a z drugiej strony trzeba byc jakims niederozwojem zeby potwierdzac ze sie kogos pobilo… w mediach spolecznosciowych… kumata chopy?

krysztalowyksiaze
3 lat temu

ksiaze idiota morda nie skalana inteligencja , wydukane flow , plytkie w chuj teksty , nagrywki z otyla stuleja o narkotykach (no ta bo twarde to flex bo trzeba byc odwaznym i zarobionym) eh jebac kmiota , obwieszony darmowymi ubrankami i dmuchana stala chirurgiczna , tfu ci prosto na srodek lba sepleniaca kurwo , taki masz kurwa flex ze twoja realna gotowke jelopie gubie po drodze do piotra i pawla jak biegne przed zamknieciem BĘC

stek jeffa
3 lat temu

Obaj są siebie warci. discopolowiec z remizy i orangutan z osiedla

MAJOR SUCHODOLSKI
3 lat temu

ksiaze idiota

Prącisław
3 lat temu

Książ Kapota i artysta, wybierz jedno…

QueboRPK
3 lat temu

Jebać szuje!

Popularne