Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Okoliczny Element- reedycja płyt

Opublikowany

 

9 grudnia nakładem Step Records ukażą się reedycje dwóch ostatnich płyt opolskiego Okolicznego Elementu (sprawdź profil na facebooku). Obydwie pozycie z dyskografii zespołu odbiły się szerokim echem w polskim podziemiu. Do tej pory przez ściśle limitowane nakłady w pewnych kręgach uważane są już za „białe kruki”. Od teraz ponownie macie niepowtarzalną szansę nabycia tych pozycji w odświeżonej szacie graficznej, wydanych w eleganckich digipackach tylko na www.preorder.pl w super cenie 19,99 zł! Ponadto na czas trwania przedsprzedaży powstał specjalny pakiet, w którym macie okazję kupna obydwu albumów jednie za 34.99 zł.

 




Muzyka Okolicznego Elementu utrzymana jest w charakterystycznym wyluzowanym klimacie, którego obecnie tak bardzo brakuje na polskiej scenie. Teksty charakteryzują się duża ilością nawiązań do klasyki współczesnej popkultury (muzyka, film, sztuka), a sami twórcy w swoich numerach nie stronią od humorystycznych akcentów, nie zapominając przy tym o korzeniach gatunku.

Ekipa cieszy się wieloletnim uznaniem wśród fanów podziemnych brzmień zbierając setki pozytywnych recenzji oraz komentarzy. Należy pamiętać o tym, że Mejdej (odpowiedzialny jednocześnie za rap, jak i przeważającą część produkcji) współtworzył niegdyś wespół z Wankejem i Urbkiem legendarny zespół Dinal. Po zawieszeniu działalności przez korzenną formację nastał czas na otwarcie nowego rozdziału na muzycznej drodze i nawiązanie współpracy z innym młodym opolskim MC – Ninją. Tak właśnie powstał Okoliczny Element.



Do tej pory ukazały się dwie płyty Okolicznego Elementu: „Pierwsza Rozgrzewkowa” EP (2009) – wydana we współpracy ze Step Records (właśnie z tej płyty pochodzi największy dotychczasowy hit w dorobku opolskiego składu – „Balsam Party”, z przymrużeniem oka traktujący o zaletach tego kultowego w pewnych kręgach trunku) oraz „Schody Donikąd” LP (nielegal 2011).

Uwaga! Po wyczerpaniu nakładu nie przewidujemy kolejnych wznowień!

ZAMÓW REEDYCJE PŁYT OKOLICZNEGO ELEMENTU NA WWW.PREORDER.PL

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Palony Jan
11 lat temu

i tak nikt tego nie kupi..

Raveloops
11 lat temu
Reply to  Palony Jan

Mylisz się 🙂

Palony Jan
11 lat temu
Reply to  Raveloops

pożyjemy, zobaczymy 🙂

Popularne