Sprawdź nas też tutaj

News

OLiS: Taco Hemingway z 5. płytami, które ukazały się kilka lat temu

Fenomen twórczości rapera.

Opublikowany

 

W listopadzie minęło pięć lat od premiery albumu „Marmur” Taco Hemingwaya. Krążek ten wciąż widnieje na OLisie, podobnie jak cztery inne projekty rapera.

Do najnowszego zestawienia OLiSu, Taco Hemingway wprowadził aż pięć albumów. Mimo kilku lat od ich premiery płyty rapera wciąż regularnie się sprzedają. To m.in. za sprawą specjalnych zestawów. W sklepie Asfaltu można np. kupić pakiet dyskografii Taco 2013-2018.

W zestawieniu 50 najlepiej sprzedających się płyt w kraju OLiS pojawiło się w sumie 14 rapowych pozycji. W tym tygodniu bez nowości.

OLiS – sprzedaż rapowych płyt w okresie 05.11-11.11.2021

 • 3. Mata – Młody Matczak
 • 9. Kizo – Jeszcze 5 minut
 • 12. Fisz Emade Tworzywo – Ballady i protesty
 • 16. Gibbs – Czarno na białym
 • 19. Taco Hemingway – Marmur
 • 20. Mata – 100 dni do matury
 • 22. Małach – BY Q
 • 23. Taco Hemingway – Szprycer
 • 25. Taco Hemingway – Trójkąt Warszawski
 • 28. Sobel – Pułapka na motyle
 • 30. Taco Hemingway – Umowa o dzieło
 • 34. Miuosh, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk – Pieśni współczesne
 • 35. ReTo – W samo południe
 • 50. Taco Hemingway – Wosk
 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Utykam szmaty
1 miesiąc temu

O kurwa, kto to kupuje?

DJ Szychvl na spotify!
1 miesiąc temu
Reply to  Utykam szmaty

dziewczyny w wieku 13-16 lat, myślisz że dlaczego są później takie mądre gdy idą na protesty aborcyjne? idol dobrze wyrzuca brudy naszej władzy na światło dzienne, bez niego byśmy byli tylko bezmózgimi robotami!!

x
1 miesiąc temu

A nie gadaj, jego płyty do „Cafe Belgi” były wolne od politykierstwa, dopiero na „Pocztówce” zaczęła się propaganda. A co najlepsze, Taco może być dla nich tzw. pożytecznym idiotą, czyli wcale nie musieli go niczym przekupywać, tylko on po prostu może wierzyć w dobrą wolę prawicowców ukrytych pod płaszczykiem lewicowej ideologii. On mi nie wygląda na gościa, który unosiłby się ego ponad swój intelekt, tylko jest trochę naiwny.

???
1 miesiąc temu

Taco wchodzi na olis z płytami sprzed 5 lat mieszaniec Senastian Alvarez nie może nawet jednej płyty wciągnąć na olis , spierdoliny umysłowe od cweltino nie ogarniają ,że nie wystarczy najebać łapek w górę pod postami kasztana trapu . Apropo profesor kurwo bardaszana sprzedaj tego golfa i kup parę płyt Senastiana bo komicznie wasz idol wypada

1985
1 miesiąc temu
Reply to  ???

Cfeltino to narkomański przegryw który skończy w kazamatach za majty albo pobicie dziecka, następnie nowy tatuażyk pojawią się za uchem cfeltino

x
1 miesiąc temu
Reply to  ???

Cóż, może to dlatego, że jego płyty są po ostrej przecenie. A Sentino swoje płyty dystrybuuje chyba własnym sumptem, nie stoi za nim jakiś wielki moloch wydawniczy. Zresztą on w ogóle wydaje te płyty jako legale? Bo chyba oba „Zabójstwa Liryczne” nie były przepychane przez zaiks

Redakcja to łby kapuściane
1 miesiąc temu

R.I.P Young Dolph :(((

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Już mi się kończą pomysły. Ja nie wiem kurwa, nie pojmuje tego, jak można dzień w dzień i to z reguły dwa razy(czasem trzy) srać takim twarogiem. Nie dość że dupa brudna, podcieranie trwa 10 minut i nieraz to pół rolki na jedno sranie, to jeszcze rozmazuje się na muszli za każdym jebanym razem. Ale żeby zostawiło delikatną ściężkę. Ni chuja! To skurwysyństwo lepi się do wszystkiego, szczotka w domu już cała zapierdolona i do wyjebania. Nie pomaga zmiana diety, więcej warzyw(warzywa to nawet pogorszyły), delikatna depilacja dupy. Kurwa ja już nie mam siły. Od tego podcierania już się pojawiła krew na papieże. Jak można tak kurwa srać taką plasteliną. Ja pierodole..

Marcin
1 miesiąc temu

„5.” oznacza liczebnik (pięcioma), a nie rzeczownik (5).

Marcin
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

Jaśniej: „5.” oznacza liczebnik („piąty”) , a w tytule użyto do zastąpienia słowa „pięcioma”, które jest rzeczownikiem.

paszczur hkp group sklad
1 miesiąc temu

Im mniej Tesco Henio Gej w przestrzeni publicznej tym lepiej.

Dollo Popierdollo
1 miesiąc temu

CweLis: Paco Hemingej z 5 dildosami, które dostał 5 lat temu.
Fenomen odbytu dukacza.

XDDDDD
1 miesiąc temu

XD ja pierdole

Popularne