GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Opał i jego futurystyczny „Dron”

Raper nie przestaje zaskakiwać.

Opublikowany

 

Tym razem charyzmatyczny reprezentant Voodoo People prezentuje słuchaczom futurystyczny singiel „Dron”. Za wyjątkowe brzmienie utworu odpowiada mieszkający na co dzień w Holandii – Chubeats. Pozycja obowiązkowa dla fanów Opała.

O albumie: „Przestrzeń” to dynamiczny album, który łączy retro dźwięki lat 80 z nowoczesną produkcją, tworząc wyjątkowe wrażenia słuchowe. Album jest tematyczną podróżą, która eksploruje koncepcję ucieczki i wolności na drodze. Opał, jak zwykle, przykłada ogromny nacisk na lirykę i technikę, która płynnie łączy się z elektronicznymi bitami i syntezatorami. Każdy z 15 utworów opowiada własną historię i zabiera słuchacza w podróż po świecie artysty, jednocześnie będąc spójną opowieścią. „Przestrzeń” to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto kocha muzykę lat 80, ale i każdego kto szuka świeżości w muzycznych odczuciach. Jest to piękna mieszanka starego i nowego, tworząca unikalne brzmienie, które z pewnością wciągnie swoją autentycznością i oryginalnością słuchacza w każdym wieku.

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tps
1 miesiąc temu

Przypał i jego futurystyczny trzon

Pan ek
1 miesiąc temu

CO TO ZA ŁACZYCHO?

Edek klęka przed knagą
2 miesięcy temu

Odpał i jego falliczny „Drąg”

marcin majecki
1 miesiąc temu

intruz ty kurrwo będziesz dojechany na opolu

Bialas
1 miesiąc temu
Reply to  marcin majecki

Na polu jak juz

Co ty kurwisz
1 miesiąc temu

ODPAŁ I JEGO FIUT TURYSTYCZNY – SROM

Eldo
1 miesiąc temu

Opał i Sentino to dwaj znani raperzy, którzy od dłuższego czasu konkurują ze sobą na polskiej scenie hip-hopowej. Ich beefy były głośno komentowane przez fanów i media, a rywalizacja między nimi stawała się coraz bardziej intensywna.

Jednego dnia, gdy Opał był w drodze do studia nagraniowego, został porwany przez grupę ludzi, którzy porzucili go w jednym z warszawskich magazynów. Po kilku godzinach zadzwonili do Sentino i zażądali okupu za uwolnienie Opała.

Sentino był wstrząśnięty, gdy usłyszał o porwaniu swojego rywala. Mimo że był zirytowany jego bezustannymi atakami i wyzwiskami, nigdy nie pomyślał o tym, żeby zrobić mu krzywdę. Był jednak zdecydowany na to, żeby pomóc mu.

Sentino zdecydował się działać szybko i skontaktował się z policją, aby pomóc w odnalezieniu Opała. Gdy porwacze zorientowali się, że zostali odkryci, zwolnili Opała i uciekli.

Popularne