GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Opluli Malika, a on udostępnił ich adres. Teraz przepraszają

„Stań przed lustrem, napluj na nie i powiedz: Przepraszam Malik”.

Opublikowany

 

malik opluty przeprosiny

Naganne zachowanie dwóch chłopaków, którzy chcieli opluć na koncercie Malika Montanę odbiło się szerokich echem. Raper im tego nie odpuścił, publikując dane adresowe jednego z „oprawców”, a także każąc opluć lustro. Dopiero wtedy przyjął przeprosiny i odwołał swoją Armię Malika.

Malik ujawnił dokładny adres chłopaka

Film z oplucia Malika poszedł w sieci viralowo. Raper zemścił się za tę zniewagę na chłopakach publikując dokładny adres zamieszkania jednego z nich i zapowiadając: – Wkrótce się widzimy. Warto tutaj zanaczyć, że umyśle posługiwanie się czyimiś adresem jest przestępstwem. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego i jest zagrożone nawet 3 latami pozbawienia wolności.

Raper zleakował adres osoby, która go opluła

„Lubię Pana muzykę i przepraszam”

Użytkownik TikToka @szymus7ey9, na którego profilu pojawił się sporny film z koncertu zdecydował się przeprosić rapera za swoje zachowanie:– Chciałem się wytłumaczyć, bo nie sądziłem, że pójdzie to w świat i się tak rozniesie. Na A4 muszę przyznać, że byłem trochę podpity, a wtedy głupie pomysły przychodzą do głowy. Dodatkowo pod namową kolegi uległem i wiem, że to nie tłumaczy mojego zachowania, ale każdemu zdarza się popełnić błąd i zachować nieodpowiednio. Ważne, żeby wyciągnąć z tego lekcję. To była pierwsza taka sytuacja i jestem pewien, że ostatnia, bo bardzo tego żałuję. Pewnie moje słowa nie są teraz wiarygodne jednak muszę i chcę powiedzieć jak to wyglądało, nawet jeśli nie zechce pan uwierzyć. Nie było to skierowane w Pana stronę. Było to bardzo głupie zachowanie i neprzemyślane, ale naprawdę nie miałem nic złego na myśli – napisał mężczyzna na TikToku.

– Od lat słucham Pana muzyki i bardzo ją lubię. Dlatego też przyszedłem na koncert, stałem w pierwszym rzędzie, dobrze się bawiłem i ucieszyłem, gdy wziął Pan mój telefon. Wcześniejsza sytuacja była nieporozumieniem i zdaję sobie z tego sprawę. Głupi wybryk, przez który nie okazałem szacunku, chociaż nie miałem tego na myśli. Nie myślałem wtedy racjonalnie i nawet nie jestem w stanie wytłumaczyć swojego zachowania, bo sam nie wiem czemu tak postąpiłem. Swoje będy często dostrzegam po czasie i dopiero kiedy wstawiłem TikToka, który również w mojej głowie nie miał nic złego na celu. Zacząłem pojmować, że było to głupie, nierozsądne i idiotyczne zachowanie. Dlatego też chwilę później usunąłem Tiktoka. Niestety, było już za późno – dodał.

Przeprosiny chłopaka niestety nie zostały przyjęte przez Malika.

Raper każe chłopakowi… opluć lustro

– Stań przed lustrem, napluj na nie i powiedz: „Przepraszam Malik”. Nakręć to i wstaw. Wtedy przyjmę przeprosiny – odpisał chłopakowi Malik.

Raper nie przyjął przeprosin

Polecenie artysty zostało wykonane. Chłopak stanął przed lustrem, które opluł mówiąc: – Zachowałem się żałośnie.

Chłopak musiał opluć lustro i to nagrać

Malik wycofuje swoją armię

Dopiero po filmie, który chłopak udostępnił plując na siebie w lustrze Malik postanowił przyjąć przeprosiny. Wycofał on też swoich fanów. – Małolat przeprosił. Wie, że zrobił źle. Też mi się za małolata zdarzyło zrobić wiele głupich rzeczy. Ważne, żeby wnioski wyciągnąć. Armia Malika nie ciśniejcie ich. Skoro ja im wybaczam wy też to zróbcie – zaapelował artysta.

Malik przyjął przeprosiny176 komentarzy
176 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooor Traaapu Leje Z Malika
1 miesiąc temu

MALIK TY K$RWO CIAPATA, MELA CI NA RYJ I NA TWOJA RODZINNE CYGANSKA, J#BAC CIE DO SPODU CIGANSKA KIELBASA, PRZEPROSIN NIE BEDZIE, JAK KTOS ZNA ADRES MALIKA TO WRZUCCIE SAM BRUDASA ODWIEDZE I DOSTANIESZ LEPE NA TA MORDE OPLUTA

HA TFU CI MELA NA RYJ

Codeina, yyy znaczy jongmen, sąsiad z wozu 4
1 miesiąc temu

Tabor Cygański, wóz nr 6, Don Wasylowo koło Kozic.
Nie pomyl z wozem 9, tam biesiaduje Anal Dolniak z mamą.

Miś Maliś
1 miesiąc temu

Mniam

Świadekwieluincydentów
1 miesiąc temu

Takie sytuacje najlepiej pokazują zacofanie obyczajowo kulturalne tego środowiska, jeden pluje na drugie drugi w ramach przeprosin nakazuje pluć na lustro…to uwłaczające człowieczeństwu

Magister nauk
1 miesiąc temu

Dlatego proponuję bojkot. Wykopki wiecie co robić. Jakim społeczeństwem będziemy jeśli puścimy takie akcje płazem?

Skrzypek
1 miesiąc temu
Reply to  Magister nauk

Wykopki to prymitywne zwierzęta, które kierujące się instynktem stadnym. Plujący może nie jest tytanem intelektu ale przynajmniej czymś się wyróżnił że stada jednakowych NPCów.

PROTEST
1 miesiąc temu

Dokładnie. To uwłacza człowieczeństwu, dlatego domaga się wymierzenia sprawiedliwości!!!

#bojkotMelikFontana

WYKOP
1 miesiąc temu
Reply to  PROTEST

A myśleliśmy że nikt już nie przebije Antka Królikowskiego XD Melik, przeproś. Czekamy na statement pisany bez błędów.

#bojkotMelikFontana

Cozanostra
1 miesiąc temu

Do czego to doszło żeby polski husarz,patriota,prawdziwy polak pluł na siebie we własnym kraju bo jakiś kebab z tadżykistanu mu kazał

Skibidi
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

I bardzo dobrze! Już te polaki są upokarzane nie tylko na emigracji przez śniadych książąt ale także zaczyna się to dziać między Bugiem a Odrą. Duma, duma Narodowa Duma!

Antypaluch - part 2: WUCHTA P.DALIADY TEJ
1 miesiąc temu
Reply to  Skibidi

malik konkretnie jedzie z p0laczkami

Dibidalibombacegagicabomba
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

BEKA Z LAMUSA CO PRZEPRASZA BRU_DASA
MOSA GHAWSI
PRZYJDZIE CZAS NA CIEBIE TY COURVO CIAPATA

unabomber ted kaczynski
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

moze sie wystraszyl bo bombe z saletry kababy juz budowali dla tego gimba

Prawdę mówiąc
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

Ty jak gnój pluje na typa na koncercie jego mógł nie pluć w lustro ale jest Frajer

Imie
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

Teraz tylkoczekac az cjloapkowi stanie sie krzywda bo ch namawial swoja armie do nienawisci i podaladres, wtedy to ch pojdzie w pasiak i gucci nie pomoze a gitem raczej tam nie bedzie

Bartłomiej Ciepłota
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

#Meladlamalika przypominam o akcji. Eobisz mu żarcie. To odsercówa do michy

helołmelou
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

bez kitu

Twoj idol
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

Nie wierze ze to zrobil tak o . Albo byl opłacony przez malika albo jest ciężko chory

Panna z dobrego domu
1 miesiąc temu
Reply to  Twoj idol

Jeśli by się okazało, że to jakiś opłacony słup, to świadczy to o jednym, że Malik ma bardzo małego kut.aska, jeśli musi podbijać sobie ego takimi patoakcjami.

Get Money Od Starych
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

Imma husarz, imma imma husarz…

Antypaluch - part 2: WUCHTA P.DALIADY TEJ
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

Husarz naplul na swoj dumny wizerunek w lustrze, Malik naplul na swoja pyte ktora nastepnie wpakowal w wybranke husarza (ta julka byla na tym koncercie) bo taki byl drugi, niepodany do wiadomosci publicznej, warunek ugody. julce bardzo sie podobalo..
POTRAFISZ, POLSKO!

ROGALITO DDELO
1 miesiąc temu
Reply to  Cozanostra

sie cza do roboty wziąć , stara gwardia pyta co jest?

Poirytowany
1 miesiąc temu
Reply to  ROGALITO DDELO

Wypier.dalajcie z tym spamem bo nie można przez was czytac komentarzy w ważnej sprawie.

XDDD
1 miesiąc temu

hahahahha szymuś ty pizdo, typowy reprezentant pokolenia pizd XDDD

Gal Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  XDDD

Łatwo oceniać. Małolat zastraszony i pod presją, wtedy człowiek nie myśli racjonalnie. To Malik zasługuje na potępienie, bo zachował się jak zwykły sku.rwiel.

XDDD
1 miesiąc temu
Reply to  Gal Anonim

To małolat mógł pomyśleć nim napluł na człowieka? W ogóle co za ludzki odpad musiał go wychować, że dla niego plucie na ludzi jest czymś normalnym. Dobrze że spotkały go konsekwencje. Jak go rodzice nie potrafili wychować to go Malik wychował XDDD

Gal Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  XDDD

Człowieku przeciez oni nawet nie pluli na Malika xD Wychowanie to twoim zdaniem zastraszanie i groźby karalne? Współczuje twoim przyszłym bombelkom

Koniec świata
1 miesiąc temu
Reply to  Gal Anonim

Pluli… Szczeniackie kozaczenie i popisywanie się, zeby zaistnieć, ale to co Malik odp.ierdolił, to o wiele większe przegięcie. Nie wiadomo jakie świry sa w tej bezbeckiej armii malika i jak moglo sie to skończyć.

Gal Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  Koniec świata

No i co z tego że pluli? Może byli naćpani lub pijani i nie wiedzieli co robią? Malik zamiast najpierw to wyjaśnić na privie od razu posunął się do gróźb i upokarzania. Mógł inaczej to rozegrać tym bardziej że chłopak usunął to wideo i nie szedł w zaparte. To już świadczy o tym że był to szczeniacki wybryk a nie celowe działanie. Wyciągnął już wnioski po hejcie jaki na niego spłynął, więc groźby malika były o jeden krok za daleko. Pokazał tym swoją słabosc a nie siłe.

Skandal w biały dzień z udziałem dzieci
1 miesiąc temu
Reply to  Koniec świata

Pluli w powietrze. Ktoś tu dobrze napisał że może chcieli świeczki z boxa zgasić xD mnie ta żenująca akcja rozbawiła a koleś spiął się jakby mu matkę gwałcili i walczy z jakimiś szczeniakami o honor a sam zachowuje się jak patus. Nawoływanie do nienawiści nigdy nie jest dobrym przykładem i serio prokurator się tym powinien zająć

XDDD
1 miesiąc temu

szymuś pizdo szybko zostałaś wyjaśniona. To się tyczy wszystkich pizd, którym za dużo się wydaje XDDD

Magister nauk
1 miesiąc temu
Reply to  XDDD

A malikowi że co się niby wydaje? Że jest wodzem i ma armie? xD debil szantażuje jakiegoś dzieciaka za bzdurę. Wyjaśnia to on swoj zakuty łeb. Życie jeszcze sprowadzi go do parteru.

Hwdp
1 miesiąc temu

XD
No i gitara, młody wyjaśniony. Dobrze że zrozumiał tak szybko to nie odwali nic podobnego za kilka lat gdy groziłyby mu poważniejsze konsekwencje

Czarodziej
1 miesiąc temu
Reply to  Hwdp

Co Ty pier*dolisz pat.usie?

Arystokrata
1 miesiąc temu
Reply to  Hwdp

Słabo zna Pan psychologię. Najwięksi degeneraci w historii doświadczali przemocy fizycznej lub psychicznej i byli nękani. Słyszał Pan o powiedzeniu, że ofiara staje się katem? Oczywiście nie życzymy tego temu chłopcu, niemniej dobrze by było, żeby pogadał o tym z mądrym psychologiem, bo w jego wieku podobne incydenty mogą nieść za sobą znamiona traumy.

Rapson
1 miesiąc temu

To chociasz i to dobrze.

Jongmen najlepszy raper Rzeczypospolitej
1 miesiąc temu

XDDDDDD

Wiesiek Hardkor
1 miesiąc temu

Hahhaha a taki był hardy kozak, że sami siebie opluli..

GC pogromca jednoosobowej GM
1 miesiąc temu

I to jest prawdziwa gangsterska. Zmieniam o Panu zdanie i kasuje odcinek

Profix_Naaak
1 miesiąc temu

Ja perdole jakie pały życiowe xd Ja zapraszam do Legnicy na ulicę Matejki, z chęcią napluje w ryj internetowym cwaniakom.

Kapsel
1 miesiąc temu
Reply to  Profix_Naaak

Człowieniu ul Matejki to mordownia. Nikt tam sie nie zapuszcza pi zmroku

Play stupid games win stupid prizes
1 miesiąc temu

Może i Malik odpuścił ale ja nie zapominam, teraz ja spuszczę swoich sicarios… Chłopaki już mają tranzyt z Guadalajara do Frankfurtu, pierw mieli płynąć 1,5 miesiąca własną łodzią podwodna z towarem zbudowaną w lasach Amazoni.. ale ja nie będę tyle czekać, jest mokra robota i trzeba sprawę zamknąć..

Dario.
1 miesiąc temu

Armia Malika. Strach się bać.

Zygmunt twój stary
1 miesiąc temu

Pierwsza przedszkolanka RP mordo

KaruzelaŚmiechu
1 miesiąc temu

Opluli tortille z kebabu Malika, a on udostępnił ich odbyty. Teraz obciągają
„Stań przed kolegą, ojeb mu kolbe i powiedz: oh, this cock od big

Gigi Beccali
1 miesiąc temu

Muszę się wysrolić bo ciśnie

RUMUNIAK RADOM
1 miesiąc temu
Reply to  Gigi Beccali

FORZA STEAUA

Robert L
1 miesiąc temu

Jedziecie na Oktoberfest? Muszę zapić z kimś smutki i niepowodzenia w tym roku, a Thomas nie ma czasu

Bydlak 18 cm
1 miesiąc temu
Reply to  Robert L

Poproś Czarka Kucharskiego. On zawsze chętnie obali coś na zimno

ENRIQUE FROM BARCELONA
1 miesiąc temu
Reply to  Robert L

BUENOS DIAS
TY JECHAĆ MUNCHEN, A JA TAKE CARE YOUR ANNA LEWANDOWSKA. MUCHAS GRACIAS. P

Kebab to potrawa podlaska
1 miesiąc temu

ARMIA MALIKA XDDD, czyli małolaty w podróbach gucci, kelvin srein i innych tego typu podobnych kapturach i palących elektoroniczne papierosy. Na tych dzieciakach ten pozer zarabia kasę, potem wciąga w narkotyki i dzieciak zostaje zmielony jak szmata 😀 Jaki król taka armia XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

xdddddddd
1 miesiąc temu

Szkoda, że małolat się przestraszył. Przecież to była sytuacja win-win. Po pierwsze, jaka armia malika? xd Dzieci by mnie w internecie powyzywały? Po drugie, Malik by do niego przyjechał i co by mu zrobił? Samemu przecież nie dałby rady to raz. Dwa, przyjechać w kilku na jednego małolata, to jeszcze większy śmiech na sali. Strasznie słabą psychikę ma ten gość, co ostatnio dobitnie pokazał płacząc w komentarzach pod jakimiś postami na facebooku. Taki zakompleksiony, że aż śmieszny.

Zatroskana Pani Domu
1 miesiąc temu
Reply to  xdddddddd

Dokładnie, ten nieletni a tam stary cap go napastuje, mógł go zgłosić za nękanie, podawania danych osobowych, nawoływanie do linczu i groźby karalne, jeszcze by dostał odszkodowanie
Co do słabej psychiki to jakieś 15letnie dziecko któremu 30+ dziad bujający się z pseudogangsterami grozi wjazdem na chatę, no niestety się ob$rał ale przypominam to sytuacja dorosły z koneksjami vs dziecko (oczywiście nic by mu nie zrobił, może jakiś oklep w szkole od nasto-patusow groupies śmietany i tyle ale postaw się w sytuacji zastraszonego dziecka

Komisarz Halski
1 miesiąc temu

Z drugiej strony (jakim patusem by Malik nie był) dobrze że ustawia dzieciaki które myślą że wszystko jest śmieszne, wszystko można nagrywać i wrzucać na tiktoki, nawet nieudolne plucie na ludzi

WYKOP
1 miesiąc temu

Nie, nie dobrze. Gówniarskie zabawy a groźby i nawoływanie do nienawisci to inny kaliber. Wytrzeźwiej człowieku

Buert
1 miesiąc temu

Co? Niech on najpierw sam się tego nauczy ,a dzieciaków niech on lepiej niczego nie uczy, bo wyrosną tylko upośledzone ćpuny z tego wszystkiego.

Aby
1 miesiąc temu

Je8ana cio8a wycofała się z swoich słów i tego co zrobił gdy spotkał nieprzychylny odzew zamiast braw.
A armia tego malika to gank bananów (takich jak na zdjęciu) i pe8ałów (takich jak na zdjęciu x2), tyle.

Ben Tlej
1 miesiąc temu

Armia Malika, Żołnierze Chrystusa… coraz dziwniejsze formacje w tym kraju powstają…..

DużyGrześ
1 miesiąc temu

Zawsze jak wstaje rano to fiut mi staje jest twardy i gotowy do akcji

Cdn
1 miesiąc temu
Reply to  DużyGrześ

Wtedy idę do kuchni, otwieram lodówkę i pekluję w słoik z dżemem. Po akcji idę do sklepu odkupić mamie dżem.

KasztanyMalika
1 miesiąc temu

Kto lubi Malika montane łapka w gure

Ello
1 miesiąc temu

Jaki rap tacy fani .

Nick
1 miesiąc temu

Shit!

Szmry
1 miesiąc temu

Lamusiaku to twój la.cho.ciąg dzwoni tyfy tyfy tyfu

Beczka
1 miesiąc temu

Ej nie wierze,armia malika?
Coś jak choda gang?

Wannafalala
1 miesiąc temu

Już się tam wybieram, dzwoniłem, żeby przyszykowali kąpiel

10:28 42
1 miesiąc temu

179 komentarzy

nie i powiedz: Przepraszam Malik”.

Opublikowany 22 godziny temu 16 kwietnia 2023Przez Mariusz Jop

06:06 29

Jongmen najlepszy raper RP
1 miesiąc temu

Obczajcie sobie Jongmen Matolele kokaina dobry remix Coco Jamno super piosenka

Hjt
1 miesiąc temu

Co za patola po 1 malik nie jest żadnym raperem tylko zwykłym pajacem lub klaunem jak kizo po drugie jego fan jest zwykłym dzieckiem internetu jemu już nic nie pozostaje bo i tak prezentowane przez niego treści są naprawdę takie śmieszne jak on sam dziecko pokolenia neta dziecko wojny i rozpaczy

Staszek Stanisław
1 miesiąc temu

Po tym, jak zachował się Malik, w sensie ta akcja z pluciem na lustro, zaczynam sie zastanawiać czym obaj różnią się od siebie.
A no tak, wiekiem 😉

Testament
1 miesiąc temu

Niech ktoś pociągnie do odpowiedzialności karnej tego Malika, wszczynając postępowanie wobec niego za ujawnienie publiczne danych osobowych. Mało tego, nakłanianie do popełnienia przestępstwa wobec drugiej osoby. Czy nasza pseudo policja i prokuratura z urzędu nie może zacząć ścigać tego typa?. Czy pieniądze robią z nich ludzi lepszego sortu? Bo na pewno nie mądrzejszego.

Aro
1 miesiąc temu

A ja myślałem że Malik to już dorosły chłop. Ludzie co to się dzieje ?!!! Dziecinada na maxa a Malik w tym bierze udział. No gratuluje.

Old Leosia
1 miesiąc temu

Ta historia pokazuje dwie rzeczy.
1. Słuchacze malika to idi0ci, bananowe dzieciaki w koszulkach Armani bez szacunku do siebie i innych.
2. Malik jest takim samym idi0tą. Publikując jego dane w internecie pokazał swoją klasę. Skoro wiedziały gdzie dzieciak mieszka, to czemu sam tam nie pojechał?

Wolf
1 miesiąc temu
Reply to  Old Leosia

Nie musi. Ma magiczną zdolność do wychodzenia z oplutych luster. Właśnie idgryza chłopakowi nogę.

Ostry na cienkim
1 miesiąc temu
Reply to  Wolf

Coś na patyk w kebabie trzeba wbić

Małgorzata Rozenek OG official
1 miesiąc temu
Reply to  Wolf

Kochani to działa!!! Naplułam na lustro a z niego natychmiast wypełzł Malik a ja przygotowana! olimpijskim skokiem hop mu na pysk KLAP! warami aż zassało mu łeb, cały pod spódnicą został i dopóki nie obrobił ogródka to tam siedział, na koniec naplul sobie na sisiorka, szybko zwalił co zabrudził mi dywan ” przepraszam pani Małgorzata”wylizal i tyłem wpełzl do lustra, teraz żuje hubebube i jak nazbieram śliny to wieczorem znowu to robię polecam Malgosia

Kamulek
1 miesiąc temu
Reply to  Old Leosia

uzytkownicy glamrapu to tez idioci1

Karnister pełen moczu
1 miesiąc temu

Malik niestety ale to jest cena za to czym sie zajmujesz, za ta demoralizacje mlodzierzy i tam karma cie dojedzie czy w tym czy innym zyciu. Jestes sympatycznym gosciem ale co z tego jak czynisz zlo. Bo to co Ty robisz to nie jest szołbiznes tylko zlo.

Polski tzwell rap
1 miesiąc temu

Malik a ty wogole masz jakiś słuchaczy i armię Malika?

e jo tamburyn hamburyn
1 miesiąc temu

co on się panoszy tak będzie sicz prostaczków spuszczał na dziecko ?? trzeba to rzecznikowi praw dziecka zgłosić

januszelemn
1 miesiąc temu

poziom absurdów sięga zenitu. Odchodząc od sytuacji która się tutaj stała: to nie jest żaden muzyk a przynajmniej do tej pory nie stworzył nic co można nazwać muzyką, jeśli stworzy OK, wtedy nim będzie mógł być nazwany. Ten dzban nie umie śpiewać ale ma w tym kraju swoich fanów którzy napędzają tą paranoję. Jeśli chodzi o ten temat tj. ten konkretny przykład tego „muzyka” jesteśmy zacofani 1000 lat za małpami…. ku*wa, żałosne. Posłuchajcie sobie dobrego rapu: Coolio – Gangsta’s Paradaise, JedenOsiemL- jak zapomnieć, 2pac-ghetto Gospel i tego typu. To jest prawdziwa muzyka i hity a nie jakiś dzban który nie umie śpiewać.

Papito
1 miesiąc temu

Gangster malik, komedia.
Na policję idź fajfusie

John
1 miesiąc temu

Najchętniej napluł bym na jego ciapaty ryj albo pokazał temu bananowi jak wygląda ulica bo on tylko zna to z opowieści znajomych

Suhak Shakur
1 miesiąc temu

O, może w końcu będzie za co zamknąć tego promotora patologii i przestępczości.

żałosne
1 miesiąc temu

Armia malika HAHAHAHAHA!! czyli dzieci 10-12

Ola
1 miesiąc temu

Nie dziwie się, że coraz więcej rodziców ogranicza dzieciakom internet do minimum. To nie jest kultura, tylko degeneracja młodzieży. Rodzice tego chłopaka powinni wziąć sprawy w swoje ręce.

Joke
1 miesiąc temu

Powinien ten chłopakk tego pseudorapera, to gówno ludzkie zgłosić na policję

D do K
1 miesiąc temu

Boze jakie lamusy, najpierw mieli odwagę a później się wystraszyli ciapaka. A tak z innej beczki to normalnie powinien ciapak być ukarany za wystawianie adresu kogoś beż jego zgody w internetach. No ale jakie kozaki taki rozum i wiedza.

Kania
1 miesiąc temu

Armia Malika?

Lukasz
1 miesiąc temu

Malik ty pajacu skaczony chcesz poznać naszą armię z Chorzowa to zapraszam 3go mają 23 3 oplujesz się sam . Małolata straszysz armią ty pajacu .

On on on
1 miesiąc temu

Armia Malika? Ahahahaha

Mędrzec
1 miesiąc temu

Jestem w szoku, że w ogóle istnieje coś takiego jak armia malika. Jak to możliwe żeby taki cw3l, który na nieczynnym dworcu w Złotowie opierdziela parowy bezdomnym, miał armię. Jazda z tą ciapatą ku4wą!

PEPE
1 miesiąc temu

O McDonald’s już zapomniał Malik jeszcze go bronią raperzy

Hmmmm
1 miesiąc temu

Armia fanów, wszystko na mój koszt. Co to kwa jest? Ktoś mi wytłumaczy? W jakim ja kwa kraju żyję, jprdlę.

Popularne