Sprawdź nas też tutaj

News

Oskar (PRO8L3M) i Magiera pierwszymi ujawnionymi osobami w książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”

Pozycja trafi do księgarń po wakacjach.

Opublikowany

 

Oskar / fot. kadr z wideo

Trzy tygodnie po starcie przedsprzedaży „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” poznaliśmy pierwsze osoby, które udzieliły wywiadów na potrzeby publikacji. Autorzy ujawnili, że w książce znajdą się Oskar z duetu PRO8L3M oraz Magiera.

Oskar jest zjawiskowym raperem, autorem tekstów oraz współzałożycielem zespołu PRO8L3M. Na scenie pojawił się w 2008 roku, nagrywając w zespole Dobry Towar. Jest autorem sześciu oficjalnych wydawnictw, z których trzy pokryły się Platyną. W powszechnej opinii uważany za jednego z najbardziej utalentowanych tekściarzy w polskim rapie. „Dobrze nam się rozmawiało. Mam nadzieję, że będzie to odczuwalne” – mówi Oskar o swoich wrażeniach z wywiadu, który przeprowadził Bartek Strowski.

Magiera natomiast jest uznanym producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Oficjalnie zadebiutował w 2000 roku. Jest współtwórcą m.in. słynnego duetu White House, w ramach którego wydał siedem albumów producenckich. Na swoim koncie ma współpracę z większością najpopularniejszych polskich raperów i wspólne płyty z Kalim, Małpą czy Peją. „Miło mi, że zostałem zaproszony do projektu, w którym jest tylu znamienitych gości” – opowiada Magiera na nagraniu promującym książkę. Autorem wywiadu jest również Bartek Strowski.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

A chuj mnie to kurwa obchodzi że się ujawnili. Przestańcie się już czepiać osób o innej orientacji, pojebało was do reszty? Po chuj artykuł o tym?

Nata

Artykuł nie jest o tym. Przeczytaj sobie

luczjano

Widzę kolega nowy na glamrapie.

Odb

Bosska, tu Oskar i Magiera mają Pro8l3m z pierwszymi ujawnionymi homoosobami w książce „To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Popularne