Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Ostatni headliner 20 urodzin Asfaltu

Wszystkie bilety wyprzedano.

Opublikowany

 

Logo 20 lat Asfalt Records
Logo 20 lat Asfalt Records

Na niecały miesiąc przed koncertem Asfalt 20 Live do line-upu wydarzenia dołączył jeszcze jeden headliner. 15 grudnia w warszawskiej Progresji zaprezentuje się Adi Nowak, który nierozerwalnie kojarzony jest z nową falą artystów Asfaltu. Autor m.in. bardzo dobrze przyjętej płyty “Kosh”, z której pochodzi jego dotychczas największy przebój pt. “Placebo” nagrany wspólnie z Agatą “Dziarmą” Dziarmagowską.

20 lat Asfaltu w pigułce

Rok 1998, OMP i album “Wilanów… Zobacz Różnicę”. Ciężko uwierzyć, że minęło 20 lat od premiery pierwszego wydawnictwa Asfalt Records. Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad Marcin “Tytus” Grabski i jego ekipa wypuścili na świat ponad 150 płyt, które często stanowiły o sile rodzimego rapu. Takie marki, jak O.S.T.R, Fisz Emade, czy Łona i Webber były fundamentami tej wytwórni. Jeśli dodamy do tego najnowszą historię – Taco Hemingway, Otsochodzi czy Rasmentalism i Flirtini – otrzymamy jeden z najważniejszych labeli w polskim hip-hopie.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ebola
4 lat temu

Co najszybciej rozkłada asfalt w Afryce?

Lech Roch Pawlak
4 lat temu
Reply to  Ebola

Ja pierdole, kurwa. Ale śmiechłem 🙂

Odb
4 lat temu
Reply to  Ebola

Nie czaje.

Dr. Kłin
4 lat temu
Reply to  Odb

W Afryce Zachodniej trwała epidemia gorączki krwotocznej Ebola, która wybuchła w Gwinei i rozprzestrzeniła się na kolejne kraje.

ehggg
4 lat temu

adi props. Powiew świerzości w tym smutnym jak pizda rapie

Pistolet
4 lat temu

Kolekcjonuja ukryte czy będą dawać jako swoje ?

massivewp
4 lat temu

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

cydży
4 lat temu

a chuj mie to obchodzi

Helena Paździoch
4 lat temu
Reply to  cydży

Nic mnie to nie dziwi. Jak ktoś ma tak że rozgląda się za tranzolami, to może tak mieć.
Wybaczam i wypierdalaj.

Popularne