Sprawdź nas też tutaj

News

Paluch nie chce złotej płyty w preorderze

Poznaliśmy wielkość nakładu limitowanego preorderu „Czerwonego Dywanu”.

Opublikowany

 

Paluch
Paluch

7 grudnia na półkach sklepowych pojawi się nowy album Palucha „Czerwony Dywan”. Kolejnym po „Spłacie” singlem promującym ten materiał będzie „Mój kościół”. Na zdjęciach z planu teledysku możemy dojrzeć kilku innych raperów, których też zobaczymy na ekranie, a będą to m.in. Słoń, Shellerini, DJ Soina i Jongmen. Produkcją zajął się APmg.

Wraz z premierą klipu, który ukaże się w najbliższy czwartek o 15:00 wystartuje przedsprzedaż krążka. Limitowany preorderowy nakład „Czerwonego Dywanu” został ograniczony do 10 tysięcy sztuk. W przypadku Palucha, którego ostatnie płyty pokrywają się platynowymi i podwójnie platynowymi płytami to niewiele. Poznaniak jednak konsekwentnie –  tak jak przy poprzednich albumach – ogranicza przedsprzedażowe nakłady do tej konkretnej wielkości. Oznacza to, że nowa płyta Palucha nie zdobędzie statusu złotej płyty jeszcze przed premierą (15 tys. sprzedanych krążków), jak często to bywa u innych wykonawców.

Przypomnijmy, że poprzedni album rapera „Złota Owca” osiągnął status złotej płyty w premierowy weekend. Wraz z limitowanym preorderem sprzedało się wtedy 18 tysięcy krążków. Ostatecznie album pokrył się platynową płytą – ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
głos rozsądku

I tak jebac go

AnonimowyUżytkownik

głos niedojebania umysłowego raczej miałeś na myśli

♤CYGAN♤

TERAZ NIE CHCE A PÓŹNIEJ SIĘ BEDZIE PLATYNA LANSOWAL I JAKI TO ZAJEBISTY JEST . CZEKAM JESZCZE JAK SIĘ DOGRA NA PŁYTĘ IGIEGO ALBO MULTIEGO CZY TAM INNYCH TYCH ZJEBOW. TAKI PRAWILNIAK I TAKA KASZANA. …. TFU

dasdasdsa

co za przygłup, zamiast zmaksymalizować zyski zwiększając udział sprzedanych płyt przez swój sklep, to dzieli się marżą z empikiem, który ma go w chuju. Przy płycie Szpaka, na youtube w pierwszej linii opisu wstawili „Płyty w empikach”, jeżeli ci debile nie wzięli hajsu za wyłączność dystrybucji przez empik, to są debilami, jeśli jednak byli dogadani z empikiem, to odwołuję tego przygłupia i debili

co na to karaluch?

Cena preorderu pewnie 5 dych xD

Ryszard Graniecki

[img]https://i.imgur.com/NLDugGD.jpg[/img]

Popularne