Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Pamiętacie Thinkadelic? Spinache & Cezet znów razem po 12 latach

Posłuchajcie kawałka „FIN”.

Opublikowany

 

Najnowszy album Spinache „799919” to unikalny projekt, na którym artysta połączył swoje niepublikowane instrumentale stworzone w 1999 roku z rapem nagranym w 2019. Wyjątkowości dodaje fakt, że gościnnie na płycie pojawia się Bartłomiej Serafiński/Cezet, z którym Spinache budował fundamenty dzisiejszej rapowej sceny i od 1996 nagrywał jako Thinkadelic, a później w ramach formacji Obóz TA. Dziś otrzymaliśmy wideo do ich pierwszego wspólnego utworu od ponad 12 lat.

Oprócz Cezeta w „FIN” udział wziął Dj Flip, który dopełnił całość skreczami. Tytuł jest nawiązaniem do filmowych napisów końcowych oraz do okładki legalnego debiutu Thinkadelic „Lek”. Artyści poruszają w utworze temat naszego miejsca, domu, ziemi i katastrofy klimatycznej.

„799919” jest hołdem dla złotej ery hip-hopu, ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało mnie na początku mojej drogi. W 2019 nagrywam wspólnie ze sobą z 1999, dołącza do tego Cezet i Flip. Młody Spin na pewno się cieszy, ja jestem szczęśliwy, że spotkaliśmy się z Bartkiem i daliśmy Wam coś świeżego od Thinkadelic. – komentuje Spinache.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PropTesto

Akurat dla spinacza uszanowano

Czesiek

Jak ktoś nie wie to tylko napomknę, że Spinache jest homoseksualistą. Potwierdzone info

Odb

Pamiętacie Pindadelic? Świniache & Pezet znów razem po 12 latach separacji.

Jacu

Ale diss na Plomień 81! Będzie się działo!

pacino aldente

ortega kartel pamietamy !!!

Prawda

Opublikowany 21 godzin temu 17 grudnia 2019 Przez Sebastian Skajnowski

15:16 17

magik był wackiem

Zszywacze i Bezet znów razem.

JA JEBE

prosto z eudezet pozdro dla Thinkcadelic
kocham to robię to

ProofesorNauk

Nie. Nie pamiętam i mam to w chuju.

Człowiek Hipokryta

Bo jesteś zwykłą parową bez szkoły, godności i honoru, w którą wjeżdżają fujary jak pociągi na dworzec w Tokio. Thinkadelic props.

ProfesoorNauk to pizda godxks

I ciebie też ty pastuchu jebany w dupsko ruchany profesorek nauk Kurwa pizdeczka nauk od jebania w dupsko brudnym kutasem i spermą w japie na kolana i do Jana profesorku od jebania w dupsko.

Popularne