Sprawdź nas też tutaj

News

Peja do Kozaka: „Nie rób ze mnie jakiegoś ch*ja”

Poznański raper prostuje rzekome nieścisłości z książki „Za drinem drin, za kreską kreska”.

Opublikowany

 

peja kozak

Książka Krzysztofa Kozaka „Za drinem drin, za kreską kreska”, która ukazała się kilka dni temu budzi wiele emocji. Najpierw DJ 600V stwierdził, że nigdy nie zapłacił Chadzie 50 tys. złotych – jak mogliśmy przeczytać w książce KNT, a teraz głos zabiera Peja, który wydał w RRX dwie pierwsze płyty Slums Attack.

Krzysztof Kozak gratulował i groził Peji, że go zakopie w lesie

Peja mówi na wstępie filmiku, który trafił na jego kanał, że znalazł w książce Kozaka fragmenty o sobie. Były wydawca poświęcił mu krótki rozdział zatytułowany „Rysiek mi dokucza, a ja dokuczam Ryśkowi”.

Krzysztof Kozak opisuje w książce, że Peja – z którym był w konflikcie – napisał mu smsa ze świątecznymi życzeniami. Dwa tygodnie później autor książki zadzwonił do Rycha życząc mu sukcesu płyty „Na legalu?”. Ten nie odebrał, więc Kozak nagrał się z życzeniami na automatyczną sekretarkę:

Mówi KNT szalony ziom siemasz ciemna noc
W ogóle chciałem pogadać z Tobą
Ryszardzie Pejo mój pierwszy raperze
Ogólnie pozdrawiam Cię
Zawsze chciałem żeby było dobrze
Dzięki dzięki

Kilka miesięcy później Kozak miał trafić na wywiad Peji, w którym ten mówił: „moi poprzedni wydawcy to frajerzy”. Wtedy odkopał on wojenny topór i zadzwonił do Ryśka. Ten znowu nie odebrał. Jego słowa nagrane na automatyczną sekretarkę zostały „najsławniejszym skitem w historii polskiego rapu” – czytamy w książce. Peja wykorzystał wypowiedź Kozaka w numerze „Być nie mieć 2” na jedynej płycie Ski Składu tworzonego z Wiśnią. Co takiego Kozak powiedział Peji, cytujemy poniżej:

Pewnego dnia się kurwa obudzisz
kurwa zakpany w lesie
Prostuj siędziwko
Palę hajs kurwa
Rozumiesz?
Pal hajs kurwa
KNT charakterny do ciebie mówi
Mówi i wiesz co ci powiem kurwa
Odbieraj telefony
Cieciu pierdolony w dupę
I cały Poznańmogę wyruchać w dupę
I kurwa zgnoić w chuj
A jak przyjedziesz do Warszawy
To kurwa będziesz wywieziony do lasu

Peja prostuje historię przedstawioną przez KNT

Peja udostępnił w sieci 10-minutowy materiał, w którym wyjaśnia pewne nieścisłości z książki Kozaka. Raper twierdzi, że obydwie wiadomości od Kozaka, które przytoczyliśmy powyżej zostały nagrane jednego wieczora, a nie jak twierdzi ich autor – z kilkumiesięczną przerwą.

– Zadzwoniłeś do mnie wiosną 2002 roku, kiedy to już wszystkie wywiady na temat tej płyty, w tym również na temat byłych wydawców i frajerów, zostały popełnione. Puściłeś to w niepamięć naj*bany i zadzwoniłeś. Gratulowałeś mi płyty, na której jest tekst „Kozak frajer”. Później spiąłeś się o akapit w jakimś wywiadzie „moi byli wydawcy to frajerzy”. Krzychu, trochę niefajnie. (…) Nie rób ze mnie jakiegoś ch*ja, bo gratulujesz mi sukcesu z płytą, która sukcesu jeszcze nie odniosła. – mówi Rychu.

– Gadamy, lubimy się, to trzeba skonstruować na potrzeby książki historyjkę. Wytłumaczyć się, dlaczego pocisnąłem Rychowi. – dodaje.

Peja pomógł Kozakowi w sądzie

Peja przypomina także, że kiedy Kozanostra walczył w sądzie z twórcami filmu „Jesteś Bogiem”, to mu pomógł, znajdując prawnika i stając w konflikcie po jego stronie:

– Walczyliśmy w sądzie o twoje dobre imię, że nie jesteś takim fifarafa gangsterem, a przeleciałem parę akapitów i ty jesteś Suge Knight do kwadratu, do potęgi entej. I za te ch*je w d*pę, że cały Poznań możesz wyr*chać – uwierz mi Krzychu, ja to mocno hamowałem, hamowałem poznańską koalicję, żeby cię nie rozjechali walcem, bo mogłaby ci się stać naprawdę duża niespodzianka – tłumaczy Rychu.

– U mnie nie ma złej krwi, nie ma złości. Tylko nie pi*rdol, przestać gadać farmazony. – dodaje.

Należy też jednak podkreślić, że Kozak podsumował rozdział poświęcony Peji słowami: – Dużo zawdzięczam Ryśkowi i podziwiam jego twórczość. Rychu – dziękuję ci, dobrze wiesz, za co!

33 komentarze
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ole Angus
9 miesięcy temu

Ja przypomnę tylko ze ten menel pozuje na jakiegoś ojca założyciela polskiego rapu a jeszcze pol roku temu stał pod bramką kononowicza i zbierał potężny opierdol za swój wygląd i frajerskie zachowanie. To jakbyście się zastanawiali do czego ten karaluch jest zdolny dla odrobiny atencji

thaiboy digital
9 miesięcy temu
Reply to  Ole Angus

Jednocześnie warto dodać, że lizał dupę kononowi mimo że ten jawnie nim gardził. Chciał zarobić na kononie ale knur w jeden dzien poznał się na tym przychlascie, co przyglupim raperom zajęło po parę lat. Takze wyobrazcie sobie jakim trzeba być przygłupem skoro bezzębny wieprz z podlasia jest kilka poziomów nad wieprzem z wwa

Golf III
9 miesięcy temu

KNT to lateks – tyle w temacie

huj
9 miesięcy temu

Książki które ukażą się jeszcze w tym roku:

Peja – styl zycia kurwy z TVNu
Tede_- braveran fighters
Paluch- Ja Populista
Onar – Głębokie Gardło
Borixon- Donaszacz obuwia
Kaczor – Pogromca kobiet
Sokół – Na skrzydłach uszu

Obojętny
9 miesięcy temu

Kiedyś byłem u knt na strimie i zapytałem o film molesty czy oglądał i później gadał ze producenci są na jego strimie a ja zwykłym randomem jestem lel XD

Honorowy Dawca Spermy
9 miesięcy temu

Kogo obchodzą te łaki?
Tylko Young Leosia!

Rodzyn
9 miesięcy temu

Ci co zawsze mówią że są z Grochowa a nie z „Pragi” wiedzą jak było za czasów ZAGŁOBY” jak tam się żyło i z czego ! I dla mnie osobiście ktoś kto nie umie przyznać się do tego co robił jest …..

jebac lakow i ulice sezamkowa
9 miesięcy temu

Da sie zrobic huja z kogos kto nim jest?

YO..
9 miesięcy temu

14:5129

drinem drin, za kreską kreska”.

Opublikowany 1 dzień temu 15 października 2021Przez Mariusz Jop

Don Napleton
9 miesięcy temu

SZpeja do św. Mikołaja z gruźlicą ,,Nie rób mi przy ludziach ch*ja”

JeffOne to marka
9 miesięcy temu
Zawiedziony
9 miesięcy temu

Przeraża mnie wasz poziom intelektualny przy tych komentarzach, sadistic na hardzie, przy tym to chuj

WACO
9 miesięcy temu

Rysiu nie ocenia i nie chce być oceniany, ale jak zwykle musi się jebany spiąć, żeby mu żyłka w dupie nie pękła…

PEJA WSADZAŁ CHUJA W TROMBKE
9 miesięcy temu

SŁYSZAŁEM ZE PEJA LUBIŁ LIZAĆ NIEWYGOLONE MĘSKIE JAJA OCIEKAJĄCE TŁUSZCZEM. KOEDYS JAK BYŁEM WE WROCŁAWIU TO TAK CIĄGNĄŁ BEZDOMNEMU ZE DALI MU KSYWKĘ DZIWKA.

get money od starych
9 miesięcy temu

Podobno Sentino też kończy pisać książkę. Roboczy tytuł ” Perfekcyjna regulacja brwi „.

Nergal
9 miesięcy temu

No zajebiście kurwa, nie ma to jak spruć sie o czas nagrania xD pener na siłe atencji szuka

Hehadło
9 miesięcy temu

Kozak odpowiada Peji: „Nie muszę robić chuja z chuja”

Artur z Mojesza
9 miesięcy temu

Wychechłańcu z Poznania ty nie jesteś chujem tylko zwykłą agentową pizdą. Chuj to byłby dla ciebie komplement.

Ruspect
9 miesięcy temu

A ja szanuje obydwóch. I Kozak lepszy od Sughe Knighta. Bo tamten siedzi i na dodatek go zgwałcili. Tak skończył szef death row.

Diho lamusy dupa cicho
9 miesięcy temu

Zaczęło się kurwa. Dlaczego tacy fifarafa każdy nie był jak preety flako was na karmagedonie wyjaśniał jednego po drugim. Było jak było. Zamiast puścić to w niepamięć to tera się każdy będzie sadził. Zaraz borikson wyskoczy że 13 grudnia nie zajebał bąka w twarz pihowi tylko onarowi. Kurwa jakieś nic nieznaczące sceny wyłapują. Zajmijcie się kozakiem wtedy jak będą jakieś ostre niezgodności a co mnie obchodzi że kozak zadzwonił do ciebie na gwiazdkę a nie na Wielkanoc w 1410 roku kurwa…

Rza
9 miesięcy temu

Jednak książka namiesza. Brudy wychodzą na wierzch

Sentino
9 miesięcy temu

Kiedyś w Albanii, na południe od Sille, moi ludzie z Syrii, Maroka, Libanu, Portugalii, Sri Lanki, Wietnamu i Kostaryki, przerzucali autokarami i skuterami, duży transport firanek, prześcieradeł i tureckich swetrów, na kwotę, która dla was będzie, de facto niewyobrażalna. Na dobrą sprawę, ja nie muszę stać na bazarze, taki towar, sprzedaje się sam, tutaj pieniądz robi pieniądz. Znam 415 języków, w tym język migowy oraz indian z dorzecza Yumi, czytam hieroglify i rozwiązuje sudoku. To wystarczy, aby moi wrogowie na całym świecie, chcieli mnie zniszczyć.

Pow pow skurwycóry

Czytelnik
9 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Taką książkę bym kupił! Przecież te fantasy przeróbki to jebane dzieło sztuki

Omikron wariant Tetha 1.4
8 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Dobrze powiedziane haha!

Popularne