Sprawdź nas też tutaj

News

Chada naliczył Volta na 50k zł? 600V ostro komentuje

„Totalny nonsens. Nieprawda”.

Opublikowany

 

chada dj 600v

W środę ukazała się książka „Za drinem drin. Za kreską kreska” Krzysztofa Kozaka opowiadająca perypetie hip-hopowej wytwórni RRX. Dowiadujemy się z niej, że Tomasz Chada wyłudził od DJ-a 600V kilkadziesiąt tysięcy złotych. Legendarny producent stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

Chada miał naliczyć Volta za źle zmiksowany kawałek. Taki miał styl działania, według Kozaka, który dobrze go znał, Chada był prawdziwym bandytą, który wyczuł słabość Volta i ściągnął z niego 50 tysięcy zł. Później został naliczony po raz drugi. Za utwory Chady nagrane na swoje składanki, za co zapłacić miał Krzysztof Kozak z pieniędzy z wydanej na szybko płyty „V6”.

Krzysztof Kozak opowiada, jak Chada naliczył DJ-a 600V na 50 tysięcy złotych

– Wk**wione bity to dwupłytowe wydawnictwo. Pierwsze, na którym nie było żadnego utworu Tomasza Chady. Na każdej poprzedniej płycie Volta był. Ale teraz Sebek najpierw nie zmiksował, a potem źle zmiksował jego kawałek… Chada przyjeżdża do Volta odebrać utwór. Później do niego dzwoni i mówi:

– Pięćdziesiąt tysięcy. Za to, że mnie zlekceważyłeś, Sebastian, i źle mi zmiksowałeś kawałek.

Z Chadą można było się przyjaźnić do czasu, gdy wszystko szło po jego myśli. Jeśli tak nie było, stawałeś się jego ofiarą. To było powodem jego naliczenia. W tym przypadku był bezwzględny. Z perspektywy lat dostrzegam, że Chada był prawdziwym bandytą i wtedy wyczuł w Volcie słabsze ogniwo, na którym można zarobić. I tak po prostu zrobił. Tak naprawdę mogli się dogadać. Bo z Voltem można się było dogadać w każdej kwestii. Nawet jeśli coś nie było w jego guście, potrafił usiąść i nuta po nucie przerobić miks.

Ale Chada wybuchł. Chciał pięćdziesięciu tysięcy. Wiedział, że jak na tyle naliczy Volta, to ten będzie musiał sprzedać samochód. W moim studiu nagrań spotkało się parę osób. Chcieliśmy jakoś rozwiązać tę sytuację. Ten miał wujka, ten kogoś – wszędzie były jakieś układy.

Ale wiecie, jak potem w takich wypadkach się działo? Jedne grubasy dogadywały się z drugimi i dzieliły hajsem. I po wszystkim, tyle. I tu też tak to wyglądało. Volt wystawił swoich ludzi, Chada swoich. Z tym, że Chada wciąż miał niedosyt finansowy. I koniec końców Volt faktycznie musiał sprzedać tego mercedesa. Od razu znalazł kupca. Dobrego ziomka, kupującego od niego wiele rzeczy, których akurat Volt chciał się pozbyć. – możemy przeczytać w książce „Za drinem drin. Za kreską kreska”.

DJ 600V: „Totalny nonsens. Nieprawda”

DJ 600V zaprzeczył doniesieniom, jakoby miał zostać naliczony przez Chadę. Twierdzi on, że nigdy on sam, ani nikt w jego imieniu nie przekazał raperowi żadnych pieniędzy.

– OFICJALNIE: Dochodzą mnie głosy, że pan Krzysztof Kozak w swojej książce opisuje sytuację, jakoby Tomasz Chada „naliczył” mnie przed laty na kwotę XX tysięcy, którą potem podobno w moim imieniu wręczył Tomkowi. Totalny nonsens. Nieprawda. Pan Krzysztof Kozak był mi winny pieniądze za produkcje, które wydawał. W pewnym momencie stał się niewypłacalny i chyba w ten sposób próbował zredukować swoje zobowiązania wobec mnie. Poszukując sensacji teraz powtarza te bajki, w dziwnym świetle stawiając zarówno moją osobę jak i osobę nieżyjącego Tomka. Chada faktycznie kiedyś chciał ode mnie zadośćuczynienia finansowego za błąd w jego miksie. Po serii rozmów jednak wszystko rozeszło się po kościach i nie doszło do żadnych rozliczeń. Potem Tomek opuścił Warszawę i spotkaliśmy się już dopiero, gdy odbierałem złotą płytę za mixtape Prosto. Pojawił się, podszedł do mnie i przeprosił za tamte pomysły, podaliśmy sobie rękę i więcej go już nie widziałem. W każdym razie żadne pieniądze nie zostały Tomkowi przekazane ani przeze mnie ani kogokolwiek w moim imieniu. Niech Tomasz spoczywa w pokoju. Uważam, że naginanie rzeczywistości i tworzenie podobnych mitów, szczególnie o osobach nieżyjących jest nieeleganckie. Pan Kozak nauczył się chyba na przykładnie filmu „Jesteś Bogiem”, że można bez konsekwencji zmyślać historie i publikować je jako prawdziwe. – napisał Volt na FB.

Kozak odpowiada: „Tomek był jaki był, byliśmy za krótcy na niego”

Pod wpisem DJ-a 600V wypowiedział się sam Krzysztof Kozak, który napisał:

– Sebek, to jak to w końcu było? Najpierw piszesz, że to „totalna nieprawda”, a potem sam przyznajesz, że Chada „chciał zadośćuczynienia”. Ci, którzy dobrze znali Tomka, doskonale wiedzą, co to oznaczało. Skoro nie było to nic wielkiego, to dlaczego po latach przepraszał cię za tamte pomysły? Doceniam chęć stanięcia w obronie Chady, ale sam wiesz, że jego obraz w filmie „Proceder” miał niewiele wspólnego z rzeczywistością. Ja dobrze go poznałem i w książce piszę o tym, jaki był naprawdę. Niech ludzie, którzy wraz ze mną wtedy debatowali, jak rozwiązać sprawę naliczenia, wypowiedzą się, który obraz Chady jest bliższy prawdy. A przykład filmu „Jesteś Bogiem” niezbyt trafiony , bo w sądzie wygrałem. Tomek był jaki był, byliśmy za krótcy na niego. Ja później tak jak TY mu wybaczyłem i pomagałem później. Zdrowia Sebek.”

Więcej o nowej książce KNT pisaliśmy tu: Tede i Borixon. Różniło ich wszystko, połączył hip-hop. Historia przerwanej przyjaźni.

 
83 komentarze
83 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoooooooor Traaaaapu Rozlicza Glamrap
6 godzin temu

WIDZIELISCIE KIEDYS CHADĘ NA SIŁOWNI?

https://www.youtube.com/watch?v=_q8F5NGgDbQ

MIKRO-LESZCZ MAX BIERZE 20 KG HAHAHAHAHAHAAHAHA

I ON CHCIAŁ KOGOS NALICZYĆ? KOGO KURWA?

JESUS MALVERDE I SANTA MUERTE NALICZYLI TEGO ŁAKA I WYSŁALI GO DO PIEKŁA Z 3 PIETRA NA GŁÓWKĘ, JEBANY DEBIL ZE SLABA PSYCHIKA ZOSTAŁ POKARANY ZA ROZJEBANIE KAPLICZKI

W SICARIOS NIE MA MEMBERSCHIPS

#SICARIOS

#MEMBERSCHIPS

stare czasy
2 dni temu

Pisałem w poprzednim newsie i napiszę tu – Kozak, stara menelska kurwo, co ty pierdolisz? Co ty kurwa dziki zachód tutaj tworzysz, zaraz się okaże, że Pruszków z Wołominem wozili chłopaków na koncerty. Pisałem wcześniej – swoje brednie o donaszaniu, naliczaniu itp zostaw dla kumpli spod żabki, oni to łykną. Byłeś zwykłym ulańcem, który wykorzystał naiwność i pasję paru 20 latków, żeby przytulić trochę hajsu. Żadnych kontraktów, połowa szła na stadionie, żeby podatków nie płacić a twój zyciowy sukces to balety z dziwkami i posypanym koksem. Ale chłopaki się jorgneli dość szybko, że jesteś frajer bity, co chuja wie o prowadzeniu wytwórni i skończyłeś na centralnym sprzedając płyty z gazet. I teraz może w twoim przeżartym wódą mózgu tamte lata jawią się jako jakieś siermiężne gówno, ale dekady ci się pomyliły. Nikt na początku 2000 nie donaszał ciuchów, w lumpeksach kupowałeo się tylko wtedy, jak były orginalne ciuchy i tak jest do dzisiaj, byle handlowiec miał lepsze auto firmowe niż

stare czasy
2 dni temu
Reply to  stare czasy

niż twój Peugot, galerie handlowe istniały tak jak i dzisiaj i przestańn w końcu żenić ten farmazon mitomanie. Wtedy tak samo jak dzisiaj Lambo to było Lambo a nie twoje 2 gruchoty. Ale rozumiem, że po pierwsze już nigdy się nie podniosłeś, po drugie wóda i dragi ci się zawiesiły od tamtego czasu i z roku na rok te historie w twojej głowie sa coraz wieksze i coraz bardziej barwne. A te twoje mityczne imprezy były imprezami, na jakie każdy typ ze średnią pensją mógł sobie pozwolić. 1/3 moich kumpli smigała dobrymi motorami, bo taką mieli wtedy zajawkę, z agentury potrafiło się przez 3 dni nie wychodzić i nikt kurwa nie pisze dzisiaj książek, jaki to on był wybujany za małolata. A prawdziwego hasju, mimo że waliłeś chłopaków równo po kosztach to ty na oczy nigdy nie widziałeś. Byłeś po prostu małym pierdzioszkiem żerującym na nieogarniętych dzieciakach z pasją, który wiedział jak ich wydymać

Diho lamusy dupa cicho
2 dni temu
Reply to  stare czasy

Morda kiepie przecież o donaszaniu news był potwierdzony x razy. Do tego kozak woził się pathfinderem a Twoi starzy co najwyżej wtedy se mogli po całej wypłacie pozwolić na kwartalny bilet w jakiejś Bydgoszczy albo innym chujstwie. Kto był ogarnięty jak Tede to się wyruchać nie dał a Tede i tak miał największą zajawkę tam ze wszystkim wiec utkaj dziurę tam bo posadzę Ci na czole orangutanie jaja i pójdziesz spac

SKURWYSYN JEBANY
1 dzień temu

SĄDZĘ, ŻE KOLEDZE CHODZIŁO O WYPOWIEDŹ MITOMANA, JAKOBY DONASZANIE W 1999 ROKU W POLSCE BYŁO CZYMŚ NORMALNYM, A WIADOMO, ŻE TO BZDURA.

Rysiek Peja Przykład Geja
1 dzień temu
Reply to  stare czasy

Taka prawda. To całe „ostre imprezowanie” wyglądało tak, że siedzieli chłopcy w ciemnej piwnicy, w smrodzie i nieświeżych białych skarpetach na nogach, i chleli tanią wódę, doprawiając koksem. A jak wytrzeźwieli, to jechali do Maca na hamburgera, bo nikt wtedy jeszcze nie dowoził. Kto miał głowę, ten się szybko zwijał z tego chlewa

Zdzisław
2 dni temu

Nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby kupić książke tego mitomana. To się nadaje najwyżej jako bajki dla dzieci na dobranoc wnioskując po tych różnych fragmentach. Krzysio Kozak jest tak odpowiedzialnym pisarzem i tak weryfikuje swoje informacje, że potrafił powiedzieć z przekonaniem coś co tylko „słyszał”. Jak np to że Step Records zabili Chadę XD. Przecież to jebany moher którego miejsce jest na ławce pod blokiem z innymi dziadami plotkującyni

Antek
2 dni temu
Reply to  Zdzisław

Nie zdziwię się, jak ktoś go za te pierdoły dojedzie w sądzie. Ten gość to debil. Śmieszne, że wykupił na Glamrapie artykuły sponsorowane promujące książkę, a teraz pojawia się tu coś takiego.

Sentino #sicarios
2 dni temu
Reply to  Antek

JESTEM CIEKAW CZY KOZAK OPISAŁ W KSIĄŻCE JAK TEDE ZOSTAŁ WYWIEZIONY DO LASU I ZGWAŁCONY ANALNIE

YEBAĆ p0lki glamrapowicz nr 1
2 dni temu

Wkurwia mnie gadanie że za ojczyzne powinno się walczyć i umierać jak będzie wojna , ja przyznam się że bym pierwszy stąd spierdolił , zaco mam się bić i ginąć , za pokój 2×2 , 2 pary koszulek i pare gierek na steamie ? mam to w dupie , niech oskarki i julki z nowoczesnych domów jezdzący na wakacje co rok do hiszani i ameryki walczą ja nie mam zaco , w dupie mam ten kraj i tą ojczyzne , co kolwiek to jest xD

Hubert aka twój stary
1 dzień temu

No niestety dziecko jeszcze nie może wyjechać z kraju. Jak skończysz tę swoją zawodówkę to wypierdalaj do Niemczech na budowę. Takich jak ty to powinni wypierdalać do jeziora zaraz po porodzie. Ścierwo niech wypierdala na zachód nie potrzebujemy tępych chuji co nie rozumieją 3 słów Bóg, Honor i Ojczyzna

SKURWYSYN JEBANY
1 dzień temu

*CHUJÓW

DEKLINACJI SIĘ NAUCZ NIEDOUCZONY PRZYGŁUPIE 😀

Perszing
1 dzień temu

Hhahhhh

Włodek chodź koniaczku się napij
2 dni temu
Reply to  Zdzisław

Chada był prawdziwym bandytą, który wyczuł słabość Volta i ściągnął z niego 50 tysięcy zł.”

Doniu pokazał ile ten „bandyta” naprawdę był wart. Chada był zwykłym chujem do szczania, narkusem i przypałowcem, który naoglądał się zagranicznych teledysków i marzył mu się „thug life” rodem z brooklyńskich dzielnic. Taki Jarek Psikutas z „Chłopaki nie płaczą” tylko, że w realnym życiu. Jeśli Kozak chce znać prawdę kim w rzeczywistości był ten neptek z Bemowa niech porozmawia z kimś z ZK Bydgoszcz-Fordon. Zaś Krzysiu Kozak to taki drugi Latkowski poszukujący taniej sensacji dla plebsu by później dobrze ją sprzedać. Na glamie pojawiły się już dwie wrzutki na temat książki Kozaka i wszystkie zwiastują tylko jedno – to chujowe gówno nie jest warte nawet tego by spełniać rolę papieru toaletowego.

Zimny RED
2 dni temu

Chada był z Grochowa…

S3bek
2 dni temu
Reply to  Zdzisław

Taa, to dlaczego kozak nie wydał solowego albumu chady i procederu? Te płyty były nagrane.
Nawet tede wrzucił jego kawałek dopiero po jego śmierci.
Pewnie tede by powiedział jak było naprawdę.

Pppppprofeeeeeesooor Trrrapu Króóól Glllaamrapu
2 dni temu
Reply to  Zdzisław

SENTINO – 38-LETNI GIMB I ZWICHROWANIEC, TAKI TYPOWY NIEMIECKI PIES, KTÓRY W MNOGOŚCI KULTUR SIĘ POGUBIŁ I NIE WIE KIM CHCIAŁBY BYĆ, BUDZĄCY SIĘ W MOMENCIE, GDZIE ŻADNA Z GRUP GO NIE CHCE I TOCZĄ Z NIEGO BEKĘ, WYCHOWANY W LUKSUSIE NRD:
– LATYNOSKA CERA PO STARYM CO ZNIKNĄŁ JAK WIATR, UCIEKĄJĄC ZOSTAWIŁ TYLKO NAZWISKO
– SUPER CIAŁO CHOWANE POD KOSZULKĄ POLSKIEGO GUGCI, WSTYDZI SIĘ POKAZAĆ, BO JAK WIDAĆ BYŁO JUŻ NA KLIPACH, ŻE OD ZJADANIA CO ROKU POLSKIEGO RAPU MOŻNA SIĘ ZAJEBIŚCIE ULAĆ
-MORDA CHOMIKA
– MEGA FLOW W KWADRATOWYM POLSKIM Z ORANGUTANEM
– CZĘSTOCHOWSKIE RYMY NIESKALANE INTELIGENCJĄ
– BITY KUPIONE OD CRACKHOUSE
– ROFLEXX ASSDWELLER, BO TYLKO BIEDNY SIĘ WOZI
– UGODA PO DZIESIĄTKACH GODZIN SKOMLENIA NA INSTAGRAMACH
-ZNA WSZYSTKICH CHOCIAŻ NIKT NIE ZNA JEGO
-PISAŁ TEKSTY DLA BUSHIDO CHOCIAŻ BUSHIDO NIC O TYM NIE WIE
-JEGO JEDYNY ZNANY ZIOMEK TO FLER, KTÓREMU WIERZYCIELE WSADZILI W DUPĘ MARCHEWKĘ ZA NIESPŁACONE DŁUGI
-BOI SIĘ SOLÓWEK
-JEST JEBANĄ ZAGANIARĄ I WOŁA NA POMOC POLICJĘ

Big Pun
2 dni temu

Chada nie był taki jak wszyscy myślą. Okradał rodzinę i znajomych. Na siłę robią z niego Mesjasza

Tede
2 dni temu
Reply to  Big Pun

Zwykły patus śmieć kombinator z dwoma lewymi rękami do roboty.

Claus Schenk Graf
2 dni temu
Reply to  Big Pun

moze sie wypowiesz pod wlasnym imieniem A 🙂

1 dzień temu

A po chuj? 😀

Jean klaun van najman
2 dni temu

Jebać chade niech gnije pod ziemią lump zajebany

Ten zdupydomordyzaur co boli go cipka:)
2 dni temu

Tetaz tylko czeksmy na ciebie

perszing
2 dni temu

Naliczyć to on mógł sobie jedynie swoją stara co z resztą uczynił buahahah.Taki o to był wyrodny syn Bogdana hahah.

bolt
2 dni temu

Siwe dziadki, zmarnowali swoje zycia, ćpuny i patologia – w Polsce rap sie nawet nie zaczął

Artur z Mojesza
2 dni temu

Przecież Chada nie potrafił liczyć…

SicenS
2 dni temu

Przecież Kozak nie pamięta co działo się przedwczoraj a co dopiero 25 lat temu? Luki w pamięci zastępuje zatem fanaberiami bo przecież czymś okładkę książki trzeba wypełnić.

2 dni temu

Oglądałem kiedyś wywiad z tym kozakiem. Tylko ameba umysłowa albo ktoś kompletnie nierozeznany w świecie by mu uwierzył. Już po kilkunastu sekundach widać, że to stary mitoman. Ta jego książka to pewnie leży w przegródce z science-fiction 🙂

666
2 dni temu

Srać na chadę trupa nieboszczyka!

777
2 dni temu
Reply to  666

twoja STARA

Perszing
1 dzień temu
Reply to  666

A twoja stara to kurwa

cHUj
2 dni temu

Dobrze ze zdechł

Spocone Stringi Alberto
2 dni temu

Niech się cieszy, że nie trafił na innego Sebastiana, który ma kontakt z poważnymi ludźmi, nie złodziejami katalizatorów jak chałwa

Sentino #sicarios
2 dni temu

XD

Korek
2 dni temu

Tego kozaka rrx to już Peja wyjaśnił na płycie ,musi coś w tym być skoro kręci w jakiejś swojej książce ,kłamie łachudra ,typ roszczeniowy toksyczny.

#POW
2 dni temu

Jedno słowo. Doniu.

666
2 dni temu

Ten chada to niedojebem oraz inwalidą był! Wszyscy na niego srają! Jebać chadę!

Perszing
1 dzień temu
Reply to  666

I twoja stara

Doniu jedyny prawdziwy raper w pl
5 godzin temu

Ten diss Donia na Chałwę przepiękny. Prawdę mówiąc dopiero teraz co sprawdziłem i jestem pod wrażeniem, pięknie go kurwa zgasił. Poza tym Doniu to jasnowidz, maseczki covidowe w teledysku, grób i pogrzeb Chady – ja pierdole, Doniu, zaczynam się Ciebie na poważnie bać!

666
2 dni temu

Jebać chadę społeczniaka! Srać mu na mordę! Chuj mu w dupę temu niedojebowi & inwalidzie!

777
2 dni temu
Reply to  666

TWOJA STARA PIERDOLONA

666
2 dni temu

Techo hujochadę kurwochadę powinni zastrzelić!

Chujowy polaczek
2 dni temu

Jak do czterdziestki nie znajdę laski i nie ustawie się życiowo to powieszę i zakończeniu swój spierdolony żywot i żadna kurwa kościelna mi tego nie zabroni. Jebać to wszystko.

Dzwonie na psy i to już
1 dzień temu

Zdychaj kurwo już teraz

Tak czy owak trzymam kciuki oby się udało ogarnąć
13 godzin temu

A ile Ci jeszcze brakuje do tej 40? Bo jeśli masz 17, to jeszcze spoko luz, dużo rzeczy się może zmienić. Jeśli 39, to olej temat i przedłuż sobie termin do 50. Nie ma co się spinać.

666
2 dni temu

Chada to kasztan polaczkowy warszawski karzełek! Fuck fag and cunt and shit chada!

666
2 dni temu

Chada is fucking cunt, fag, shit, dwarf and midget!

Slawek
1 dzień temu

Niewiem nic na temat naliczania kogokolwiek przez Chade.Natomiast przeczytałem kilka stron książki Kozaka i powiem wprost: to frajer i kłamcą.Po pierwsze: A huj….dużo jest po pierwsze,ale po drugie: w książce on pisze ,że wychodzi z puszki,że trafia na sankcje,że ktoś go uczy pisania na witach……ludzie……ja jestem po 20 latach po ostatnim,,moim przewinieniu”….a przesiedziałem 11 lat…..co on pierdoli za głupoty,jaka pucha,jaka sankcja,jakie uczenie na witach??????? To zwykły farmazon!!!!! Ja już się nie zagłębiam bo od 20 lat żyje uczciwie,id prawie 10-ciu mam Rodzinę i jestem z Nią szczęśliwy ale jak czytam coś takiego,znając z własnego doświadczenia,z własnej ( bezcenzuralnej) historii to mi się hemoroidy w dupie przewracają czyniąc ogromny ból. Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaa,kto takim FARMAZONIARZOM daje zarobić???????????

666
2 dni temu

Chada is dwarf and midget!

Ks. Kapota
2 dni temu

Volt nie tylko spłacił Chadę, ale musiał też udostępnić swoją babę na 5 min dla całej bandy RRX, a jak się okazało, ten czas wystarczył jeszcze żeby Voltowa spaliła kiepa, wypiła browara i poplotkowala z chłopakami.

W Warszawie to są normalne przypadki
Naliczyć frajera i oszczędzać gadki.

Włodek chodź koniaczku się napij
2 dni temu
Reply to  Ks. Kapota

Z kolei Tedas udostępnił swoją babę Borixonowi. Ot takie warszawskie obyczaje.

Jędker
2 dni temu
Reply to  Ks. Kapota

Kurwa, ty idioto przecież od dawna chodzą słuchy, że Volt jest homoseksualistą to o jakiej dziewczynie Ty piszesz?

Ks. kapota
13 godzin temu
Reply to  Jędker

O zBuku

Stefka
16 godzin temu

Muzyka dla idiotow tworzona przez idiotow

Tomasz Chada
2 dni temu

Tomasz Chada naliczył Volta za udziwnienia na kwotę 50 000 zł.

Volt: ,, Chada nie mówił że strapon w jego dupe jest ekstra płatny, to pomówienia.Film proceder na szczęście nie pokazał naszego aktu analnego. „

Lil Gangsta
19 godzin temu

Sami przebierańcy. Pseudo gangsterzy i nieudaczniki. A tffuuu…

Kruciak
2 dni temu

Za krótkiego to ty kozak chuja miałeś

Tede NWJ
2 dni temu
Reply to  Kruciak

Krótki bo krótki, ale przynajmniej mu staje…nie to co u mnie
#smutełek

Ser nik
2 dni temu
Reply to  Kruciak

Niby krótki, ale spłodził 5 dzieci

Profesoooooooor Traaaaapu Rozlicza Glamrap
2 dni temu

WIDZIELISCIE KIEDYS CHADĘ NA SIŁOWNI?

https://www.youtube.com/watch?v=_q8F5NGgDbQ

LESZCZ MAX BIERZE 20 KG HAHAHAHAHAHAAHAHA

I ON CHCIAŁ KOGOS NALICZYĆ? KOGO KURWA?

JESUS MALVERDE I SANTA MUERTE NALICZYLI TEGO ŁAKA I WYSŁALI GO DO PIEKŁA Z 3 PIETRA NA GŁÓWKĘ, JEBANY DEBIL ZE SLABA PSYCHIKA ZOSTAŁ POKARANY ZA ROZJEBANIE KAPLICZKI

W SICARIOS NIE MA MEMBERSCHIPS

#SICARIOS

#MEMBERSCHIPS

YEBAĆ p0lki glamrapowicz nr 1
2 dni temu

p0lka: jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie
pojawia się chad
p0lka: słuchaj jednak nasz związek się wypalił

Sentino
2 dni temu

Wy nie wiecie komu ja z profesorem pod jednym stołem ciągnąłem

Odb
2 dni temu

Chałwa zaliczył z boltem 50k anali? 69V -ostro było

Maciek
2 dni temu

Chada jest w niebie
każdy dres trafia do nieba
bo to dobre chłopaki som

Kosiarz
23 godzin temu

Wszyscy w tamtych czasach byli naliczani. Skończcie pierdolic że tak nie było. Zipy, Molesty, wszyscy płacili. A Popek płaci do dzisiaj. Gangsterzy mada faka

CWEL60PAM
11 godzin temu
Reply to  Kosiarz

Kizo opłaca 50k miesiecznie zeby nie wyszlo ze jest konfidentem.

Ups

Takie tam
5 godzin temu

Kozak jak na Żyda przystało zawsze musi coś zamącić, za to go lubię. W ogóle mam słabość do Żydów.

JeffOne to marka
2 dni temu

ŻABSON – MŁODY BOSS (prod.Magiera)
https://youtu.be/PneCRxYs1Jw

JeffOne to marka
2 dni temu

ŻABSON – MŁODY BOSS (prod.Magiera)
https://youtu.be/PneCRxYs1Jw

YO..
2 dni temu

Opublikowany 12 godzin temu 14 października 2021Przez Mariusz Jop

20:48 28

Katii
1 dzień temu

Masakra jak się to czyta… Teraz można wszystko… Ale jak tak można tfuuu…
Jest sprostowanie nie ma sprawy. Koniec tego tematu. Wyszło, poszło i nie ma. Aż nie wiadomo co powiedzieć tyle ciśnie się na usta… Pozdro

Alka
1 dzień temu

teraz każdy może jechać po Tomku bo on sam nie może się obronić. Dlaczego nikt nic o tym nie wspomniał jak CHADA żył. Tacy teraz Kozacy się zrobili? To tak jak ci „co za plecami sieją ferment ” czyli Tomasz znowu górą

SKURWYSYN JEBANY
6 godzin temu
Reply to  Alka

JAK GÓRĄ, SKORO JEGO ŚCIERWO LEŻY W DOLE (JAK TWÓJ KOMENTARZ ZRESZTĄ) WPIERDALANE PRZEZ ROBAKI 😀

Sentino
2 dni temu

Tak, to prawda, znam wszystkich na świecie, de facto, powtarzałem to nie raz, że jestem w innej lidze i na innym levelu. Na dobrą sprawę, żyję w innym świecie, wy tego nie zrozumiecie. Takie życie wybrałem, muszę być czujny, jak pies podwójny. Lecz mimo to, że codziennie czekają mnie poważne interesy, pościgi, gangsterskie porachunki i strzelaniny, potrzebuję też odpoczynku, relaksu i czasu dla siebie. Wtedy zawsze, wskakuję na mojego magicznego jednorożca i lecimy na tęczę.

Sentino
2 dni temu
Reply to  Sentino

Tak, to prawda, znam wszystkich na gejów świecie, de facto, powtarzałem to nie raz, że jestem w innej lidze i na innym gejlevelu. Na dobrą sprawę, żyję w brudnym burdelu, wy tego nie zrozumiecie. Takie życie wybrałem, muszę być czujny, gdy anal podwójny. Lecz mimo to, że codziennie czekają mnie poważne jebania, penisy, lamerskie pocałunki i strzelaniny z chuja, potrzebuję też odpoczynku, relaksu i czasu dla swojego anusa. Wtedy zawsze, wskakuję na mojego magicznego dildosa i lecimy na tęczę.

Sentino bananinio
2 dni temu
Reply to  Sentino

#pow #pow #pow padł z kutasa w moją dupkę strzał
Siła taka była że na wylot mnie przestrzeliła
Teraz wszedzie tylko brazowy pył

#czekajcie na moja nowa plyte analne zaruchanie 3 goscinnnie:
Pprofesooor Tttraapu Romantyczny Ruchacz Glamrapu
Zdupydomordyzaur
Hetman rapu
Szukaj tylko w najgorszych sexshopach i bazarach.do plyt dolaczam moj orginalny brozowy pyl wyciagniety z czeluści mego tylka plus uzywane ciapate dilda.plus teledysk z zdupydomordyzaur jak go razi prad czekajcie moi fani a ppzwole sie wam zlac mi oko

Claus Schenk Graf
1 dzień temu

Dla mnie z tego wszystkiego maluje sie obraz odrzonego, niezrozumianego czlowieka z Aspergerem ktory nie dal sobie dmuchac w kasze. Polskie spoleczenstwo kocha kopac odmiencow. Ja tam nie widze zadnych zachowan ktoych sam bym nie zrobil gdybym sie wkurwil

Claus Schenk Graf
1 dzień temu

*odrzuconego

DIHO DWA
2 dni temu

Uwielbiam czytać te wysrywy pękających dup po książce kozaka. Byłem pewien że po tej książce połowa dinozaurów (których fani w komentarzach to głównie „Jebać kapusiii” „jebać tych co za plecami sieją fermeeent” ) zacznie mędrkować że to oni wiedzieli jak tak naprawdę było i że wcale tak nie byłoo. Kurwa są osobami publicznymi i muszą się liczyć że takie gówna mogą wypłynąć. Czytam te oświadczenie volta to jakbym słuchał jakiegoś namefedrowanego nastolatka który tłumaczy się mamie, że za późno wrócił do domu i gubi się w zeznaniach. Zresztą niestety w większości przypadków tak będzie właśnie to wyglądało.

Zresztą ta historia tak naprawdę to w tej książce jakieś pierdolone nic nie znaczące tło. Czytając to to ta akcja nie zajęła nawet ułamku sekundy mojej uwagi. Ale przestarzały żiżej musiał znaleźć swoje 5 minut żeby zabłysnąć i otrzymać trochę aprobaty od swoich ogrofanów. Elo.

Nie jestem fanem kozaka, ale książka klimacik i polecam zwłaszcza tym co mogli liznąć tamtych czasów nieco

Hrabia von Kliken Klaken
2 dni temu
Reply to  DIHO DWA

Dobra Zdzicho, zamknij pizde szympansie.

Karol Zabkiewicz chujem tępym oraz rozczarowaniem
2 dni temu

Haha, łap kurwo plusa

Włodi przeprosił
2 dni temu
Reply to  DIHO DWA

JEST TAM COŚ O MOLEŚCIE JAK NALICZYLI KOZAKA, A PÓŹNIEJ KOZAK NALICZYŁ ICH ?

Roland
2 dni temu
Reply to  DIHO DWA

Chada był zwykłym patolem ot co. Więc nawet jeśli Kozak ma dziury w mózgu po prochach, to jego historia brzmi prawdopodobnie. Nie mówię, że tak było naprawdę, ale wersja Kozaka brzmi zupełnie sensowanie, więc nie ma się co oburzać

Popularne