Sprawdź nas też tutaj

News

Peja mówi o Chillwagonie, Borixonie, Żabsonie i Bedoesie

„Naodpi*rdalał głupot, ale skillu mu nie można odmówić”.

Opublikowany

 

Peja udziela ostatnio coraz więcej wywiadów. Jak mówi żartobliwie chyba dlatego, że przeprowadzają je coraz częściej kobiety. Tym razem poznański raper rozmawia blisko przez godzinę z PrzekoTV. Poruszone tematy podczas wywiadu to m.in. działalność Borixona, Chillwagonu czy Żabsona. Co o nich sądzi Peja?

Peja o Chillwagonie i Borixonie

Autor albumu „GOAT” przyznaje szczerze, że z Chillwagonu zna przede wszystkim Borixona i nie jest fanem formacji, którą stworzył kielecki raper. – Absolutnie tego nie czuję ponieważ sprawdzam sporadycznie To nie jest też tak, że nie czuję, bo jestem za stary, tylko jakoś nie chce tego poczuć. Może dlatego, że kiedy Borixon był w Gangu Albanii i zaprosiłem go na „Terrorym Fever 5” powiedział mi od razu, że zrobił ten Gang Albanii dla pieniędzy. Od tego momentu zaczynam postrzegać, że każdy tego typu projekt jest robiony dla pieniędzy, bo jak inaczej. To musi też zarabiać, bo jest ich tam kilku. – tłumaczy Peja.

Raper oznajmił, że reszty składu raczej nie zna, ale zaznaczył, że wrażenie na nim robi Qry. – To jest jedna z bardziej oryginalnych postaci, a Borixon jak Borixon, potrafi w wytwórni zebrać sobie młodych gości, którzy generują mu wyświetlenia. Fajnie, wydaje sobie projekty i sobie z tego żyje. Przy okazji zrobił z nimi to kolabo, żeby przedłużyć swoją żywotność. Nic mu nie ujmując, bo robi też chyba newschoolowe solówki. – mówi raper.

Rychu wrócił też pamięcią do archiwalnego wywiadu z Borixonem, w którym ten miał powiedzieć, że odcina a się od klasyki i nie będzie sprawdzał Rycha, bo reprezentuje ten nurt. – No to teraz polecam, żebyś mnie sprawdził i się trochę nauczył tego newschoolowego nawijania. – śmieje się Peja.

Największą wiedzę odnośnie Chillwagonu Peja posiada na temat „afery, gdzie raper Żabson dostał na cymbał”, więc nie chce się wypowiadać na temat ich muzyki i tego co robią.

Peja o Bedoesie i Żabsonie

Peja został zapytany także m.in. o to czy przesłuchał płytę Bedoesa lub Żabsona. Raper stwierdził, że na pewno nie będzie fanem niektórych raperów, ale płytę reprezentanta SBM Label z pewnością sprawdzi. – Sprawdzę, bo to jest dobry raper. Naodpi*rdalał głupot, ale skillu mu nie można odmówić i tak naprawdę sama ciekawość, co zrobił predysponuje do tego, żeby to sprawdzić. – twierdzi.

Żabsonem się nigdy nie jarałem i nie wiem czy się zajaram. Był jakiś numer „Trapollo” i to było straszne. Ale ja nie jestem człowiekiem, który skreśla kogoś po jednym numerze. – mówi, dodając, że spodobał mu się jeden kawałek Żabsona „Small Town Boy”, bo niesie za sobą fajną ideę.

Mogą na mnie bardziej robić wrażenie jego kontrakty reklamowe niż jego muzyka i to jest coś, co robi wrażenie. Jeżeli muzyka jest dla niego najważniejsza, to pewnie jest to dla niego krzywdzące, że bardziej to mi imponuje, ale podobno to też jest ważne w dzisiejszych czasach. Raperzy lubią teraz zarabiać dużo pieniędzy i nie ukrywajmy, że stworzyliśmy fundament pod solidny biznes i jest wielu raperów z mojego rocznika, których ten biznes pominął i nic z tego nie mieli. Ja się akurat do tego typu ludzi nie zaliczam. – dodaje.

Z wywiadu dowiadujemy się m.in., że Peja pracuje aktualnie nad EP-ką „2050”. Na komisji wojskowej starał się dostać taką kategorię, aby nie pójść w kamasze. Przyznano mu kategorię E, czyli niezdolny do służby w trakcie wojny i pokoju. Ponadto raper ujawnił, że od 10 lat uczęszcza na spotkania Anonimowych Alkoholików, a podczas kręcenia programu „Agent-Gwiazdy” został na Bali aresztowany, bo wdarł się do konsulatu. Miał też propozycję zostania Agentem, ale odmówił.

51 komentarzy
51 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
stefan
2 lat temu

Przyznano mu kategorię E, czyli niezdolny do służby w trakcie wojny i pokoju.
Czyli Jaca miał rację, że Ricardo ma żółte papiery XD

Dr. Oetker
2 lat temu
Reply to  stefan

Ty masz najebane xd

WOJAK
2 lat temu
Reply to  stefan

ON NIE MA ZOLTYCH PAPIEROW WYMIGAL SIE OD WOJSKA NA TAK ZWANA BUTELKE CZYLI WSADZASZ SOBIE BUTLE W DUPE AZ PO DENKO A TREP NA KOMISJI WPISUJE CI ZE JESTES PEDALEM A PRAWKA NIE MA BO JEST PIERDOLONYM ULOMEM A NIE ZE MA ZOLTE

Luk
2 lat temu
Reply to  WOJAK

Wiesz bo tak zrobiłeś

WOJAK
2 lat temu
Reply to  Luk

TAK JEST. I SPODOBALO MI SIE TAK, ZE ROBIE SOBIE TAK DO TERAZ JAK ROWNIEZ CZASEM Z KOLEGA ROBIMY SOBIE TAK NAWZAJEM. KOLEGA MA KSYWE MLODY G.

impresje
2 lat temu
Reply to  stefan

RYSIU MA RACJE CHILLWAGON TOGÓWNO NAWET GORSZE OD ALBANII ALE BŁAGAM NIE WKLEJAJCIE WIĘCEJ JEGO ZDJĘĆ NA GŁÓWNEJ

WnukTedego
2 lat temu
Reply to  stefan

Mały ale wariat xD nie no serio ma bekę z Borygo 42 lata a odpierdala jakieś kabarety z Żabsonami

Odb
2 lat temu
Reply to  stefan

Young Peja w Cwelwagonie,mówi o kąpieli z Borixonem, Żabsonem i przewózce w bagażniku z Bedoesem

CiasnyOdbytek
2 lat temu
Reply to  stefan

Peja wziął przykład z mężczyzn z Tajlandii i aby uniknąć służby wojskowej podał się za transa.

Rafalala
2 lat temu
Reply to  stefan

On ma żółtą dupę bo jak leje to siada, a ma zawiniętego do dolu. Kąpał się u mnie, widzialam

Rafalala
2 lat temu
Reply to  Rafalala

I wypiłam wszystko do ostatniej kropelki. Mmmm siurki Rysia są jak fanta.

TDFͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩ
2 lat temu
Reply to  Rafalala

ͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩͩ

pomogę
2 lat temu
Reply to  stefan

Poradnik Maksyma. Umiesz golić odbyt?

https://youtu.be/NVtul5tu3ps

Michal
2 lat temu
Reply to  stefan

Ty palo a wiesz dlaczego tak jest

Władca Hołoty
2 lat temu

No a ja zdecydowanie odrzucam typa po jednym kawałku. Bo wiem w jakim stylu i mniej więcej o czym nawija. Mam wybór i nie muszę jak Peja udawać Szwajcarii tylko idę tam gdzie mi pasuje a gówno nazywam gównem jeżeli dla mnie nim jest to co słyszę. Rozpierdalają mnie typy które mówią mi 'ej no ale on jest zajebistym raperem auto był tylko jeden kawałek’. Wystarczy. Nie mam zamiaru wysłuchać dziesięciu kawałków typa od trapu albo niu skulu czy innego gówna tylko i wyłącznie po to żeby się upewnić że dla mnie jest to fajans bo słucham Rapu. Nie lubię też muzycznych „LGBT” głąbów którzy dziwią się że wciąż używam wyłącznie CD i kaset oraz czasami jutube bo „streaming pozwala im poznać nowe super trendy”. Pierdolę wasze trendy. Wiem czego chcę słuchać i mam sprecyzowany gust muzyczny oraz zamkniętą głowę i ciasną dupę która jest wyłącznie wyjściem. Nie mam zamiaru sprawdzać jakie to jest uczucie mieć kutasa w dupie i analogicznie nie sprawdzę co wypuścił kurwa Żabson czy Bedoes albo inny spedalony balas.

Ave.

Lepka jak sok z cipki
2 lat temu

Zajebiście to ująłeś Ziomek. Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią w stu procentach!

Jędker
2 lat temu

To jest produkt kierowany typowo do młodzieży, nikt kto ma troche oleju w głowie nie będzie słuchał czegoś takiego. Rymy borixona, które są katastrofalne no i treść tego czegoś.
Rap pokroju Wwo,Ostrego,Pezeta czy Łony i webera już nie powróci. Mówie o latach gdzieś do 2010. Trzeba się niestety z tym pogodzić. A zawsze wkurwia jak coś co lubisz się psuje.

Wacław
2 lat temu
Reply to  Jędker

Idź poskejtować na dożynkach

Zenek Król Disco
2 lat temu
Reply to  Jędker

Jędker pozdro nagramy coś wierzę.

Paluch BOP
2 lat temu

Poczekaj Rychu jeszcze trochę i znowu rozjebiemy ta scenę jak za dawnych lat. Ale i tak Ci nie wybacze za nagranie z tym kondomem Multim.

EnoHoNo
2 lat temu

Peja mówi o wspolnej kąpieli z Chillwagonem, Borixonem, Żabsonem i Bedoesem

„Naodpi*rdalał głupot, ale gąbki mu nie można wyrwać”.

Ps.
2 lat temu
Reply to  EnoHoNo

Z ta gąbka rozjebałeś ;D ;*

Rekin
2 lat temu

W tym miejscu serdecznie pozdrawiam Pana z ochrony, który zabezpieczał koncert cwelwagonu w Giżycku. Za zapoznanie mordy żapsona z glebą należy się Panu order Orła Białego i Virtuti Militari. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia a wszystkim innym ochroniarzom mowię, bierzcie przykład z tego Pana. Podro i jebać cwelwagon siekierami.

Obozowy
2 lat temu

Nie czuje zabsona, a nagrywa w najlepsze z multim i igim. HIPOKRYZJA

PejaTVN
2 lat temu

Przypierdalasz sie do Borixona a sam nagrywasz z pedalami dla wyswietlen, Peja wez Ty kurwa zawin sie w dywan i odpusc bo naprawde szkoda zdrowia zeby czytac te Twoje postulaty.

Romek z Wypizdowa
2 lat temu

Tranzystorów jest trzech Arka Cracovia Lech

Siurkosky
2 lat temu

Rysiu tak bardzo jara się DMX, że aż mimikę twarzy, gesty ma te same. Ja rozumiem inspirację, ale nie kurwa zgapianie cudzej stylówki jeden do jednego.

Jarosław Zbawiciel
2 lat temu

A dlaczego dograłeś się do Young Mulitego? Dla pieniędzy. Między tobą a Gangiem Albanii można śmiało postawić znak równości

sdsdsd
2 lat temu

ciekawe, czy Rychy sam powiedział „predysponuje” zamiast „predystynuje”, czy to glamrapowy „dziennikarz” tak świetnie spisał ze słuchu 🙂

Mc Mc
2 lat temu

Peja ocenia penisy Chillwagonu, Borixona, Żabsona i Bedoesa.
„Naopierdalał tyle knag, aż skilla można mu pozazdrości”.

skarpetkazdrowanieuciskowa
2 lat temu

Rysiu wes Ty kurwa nagraj cos dobrego lepiej…

WKS
2 lat temu

Niech coś powie o tvnie i solo z tede

Lepka jak sok z cipki
2 lat temu

Ha ha ha! Menel na jakiego prawilniaka pozuje a to zwykła miękka parówa! Nie zdolny do obrony własnego kraju i rodziny, no kurwa idiota. Ale twardziel bo „wdarł się” do konsulatu. Odmówił zostania agentem – prawilny (chuj z tym, że w antypolskiej żydowskiej telewizji). Chodzi na spotkania AA, lubi homoseksualnych raperów takich jak jang multi czy jang igi a nie lubi homoseksualnego jang żapsona. No po prostu człowiek wielu sprzeczności i talentów. A tak na prawdę zwykły debil.

PvbL0
2 lat temu

Nieźle ci się odkleiło w bani widzę heh

ORTODOKSYJNYALKOCHOLIK
2 lat temu

PENER KURWO TARGASZ PALE W TVNIE A WYGLADASZ JAK ZUL SPOD ZABKI UBIERZ SIE CHUJU JAKOS I OGOL TEN ZAROPIALY RYJ BO WYGLADASZ JAK WLASNY OJCIEC TY KURWO JEBANA

.luka93
2 lat temu

To jest ta kolacja z Peją, która była do wylicytowania?

Obiektywny hejter
2 lat temu

Naczelny Hipokryta rap sceny obok Palucha

guziktraba
2 lat temu

PEJAKRÓL

peja ubiera sie w croppie
2 lat temu

co za pachoł , wylewanie co drugie zdanie bolu dupy , ze on robi , a ja nie xddd typowy zawistny polaczek…

plus:

„Absolutnie tego nie czuję ponieważ sprawdzam sporadycznie To nie jest też tak, że nie czuję, bo jestem za stary, tylko jakoś nie chce tego poczuć. ”

CO TO KURWA ZNACZY RYSZARD , ZE PISAC NIE UMIESZ TO JUZ WIEMY ALE WIDZE ZE Z MOWIENIEM TEZ ZACZYNASZ MIEC PROBLEM , KMIOCIE

ox23
2 lat temu
Prawda
2 lat temu

Opublikowany 20 godzin temu / 19 Listopad 2019 Przez Maxymilian Hozer

17:25 7

Bakuś
2 lat temu

A ty się sprzedałeś do tvn więc się nie odzywaj

Bedoesik
2 lat temu

kurwa ten chłop od 20 lat nawija dokładnie TO SAMO na IDENTYCZNYCH bitach i wypuszcza BLIŹNIACZO PODOBNE klipy. JAK KURWA MOŻNA BYĆ FANEM CZEGOŚ TAKIEGO????????

MWbb
2 lat temu
Reply to  Bedoesik

Chyba jak se ołówek wsadzi

Beka z typa
2 lat temu
Reply to  MWbb

Hahaha Pede wstawia sobie ołówek? Czyżby na viagrę brakowało PLNÓW?

Rafalala
2 lat temu

A jaki on kurwa fotogeniczny jest.Przez tą jego mordę strona nie chciała mi się załadować. I pierdole nie czytam tego zjebanego artykułu bo mi się odechciało. Idę się wykąpać. ZAPRASZAM!!!!!

Rafalala Twoja Stara
2 lat temu
Reply to  Rafalala

Załadować to Ciebie od tylu może Cwelson z cwelwagonu tranzystorze.

Rafalala
2 lat temu

Tak i kąpię się z twoim starym synku

Smarky Mark
2 lat temu

A chuj kogo obchodzi ten pierdolony przykurcz z wieczenie dziwnie wykrzywiona morda i jego zdanie?
.
.
Pierdolony atencjusz co zrobi wszystko zeby o nim mowili, wielki kurwa znawca rapu i gwiazda ze spalonego teatru z 0 skillem i 0 progresssem przez lata…
.
.
Jebac peje, zwykly frajer z wolnosci, jedyne do czego sie nadaje to opierdalanie kindybala rafalali w wannie i depilacje jej brzydkiego, wykreconego w korkociag chuja. Tak sie konczy dowozenie tematu tranzystorom pierdolonym!

Spejson na wolno
2 lat temu
Reply to  Smarky Mark

Dlaczego Tede kurwom jest?

Popularne