Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Pełny line-up – HipHop Kemp

Opublikowany

 

W tym roku HHK odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia. Impreza tradycyjnie odbędzie się w czeskim Hradec.

 



 

Poniżej pełny line-up najważniejszych scen:

 



 

 

 

 

LIVE STAGE

Czwartek 18. sierpnia (15:00 – 23:00)

15:00 MANŽELÉ /CZ/
15:35 DON GURALESKO /PL/
16:20 TY NIKDY LABEL SHOWCASE /CZ/
17:20 HERR VON GRAU /D/
18:00 H16 /SK/
18:45 WILDCHILD Baby Boogaloo /USA/
19:35 SNOWGOONS PMD, SEAN STRANGE & SICKNATURE /D, USA, DK/
20:15 ARSONISTS /USA/
21:00 MAYER HAWTHORNE & The County /USA/
22:00 OFWGTA aka ODD FUTURE /USA/

Piątek 19. sierpnia (15:00 – 23:00)

13:00 BEREZIN /RU/
13:30 LOC DOG /RU/
14:00 VEC & ZVERINA aka CP Kombo /SK/
14:40 PIO SQUAD /CZ/
15:20 TEN TYP MES ALKOPOLIGAMIA CREW /PL/
16:00 RETROGOTT & HULK HODN /D/
16:40 PAC DIV /USA/
17:20 PHI-LIFE CYPHER /UK/
18:00 RA THE RUGGED MAN & MC Nova Rockafeller /USA/
18:45 EKLIPS /FR/
19:30 PSH /CZ/
20:40 BEAT TORRENT (DJ Pfel & DJ Atom) /FR/
22:00 HOCUS POCUS /FR/
23:00 LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
0:00 PHAROAHE MONCH /USA/
1:00 M.O.P. /USA/

Sobota 20. sierpnia (13:00 – 01:30)

13:00 GAMBRZ REPRS /CZ/
13:30 STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/
14:00 DIKKE VANDALEN /NL/
14:30 TAFROB & DJ MAZTAH /CZ/
15:15 GRUBSON & 3ODA KRU /PL/
16:15 MYSTRO /UK/
17:00 MC TRIX & DJ MESIA – JAMES BROWN TRIBUTE SHOW
17:30 INDY & WICH LA4 vs KMBL & NIRONIC /CZ, USA/
18:30 THE ELECTRIC feat. DJ Vadim, Pugs Atoms, Sabira Jade /UK, USA/
19:15 MOJA REČ /SK/
20:00 K.I.Z. /D/
20:45 BIAŁAS, BONSON, BISZ, ŚLIWA, GREEN (POPKILLER MŁODE WILKI) CIRA, FLINT, LEH, HRYTA, OXON – HIP HOP KEMP POLISH ANTHEM
20:55 PARIAS – Eldo, Wlodi, Pelson /PL/
21:40 RANDOM AXE (Guilty Simpson, Sean Price, Black Milk) /USA/
22:25 KONTRAFAKT /SK/
23:10 „SETKÁNÍ TITÁNŮ / CHOBOTNICA (Zverina, Delik, Idea, Shomi, Bio, Rest) /SK, CZ/”
23:25 PRAGO UNION LIVĚ BAND /CZ/
0:10 HEAVY METAL KINGS – ILL Bill & Vinnie Paz /USA/
1:00 METHOD MAN & REDMAN /USA/

BACKSPIN HANGAR

Środa 17. sierpnia (18:00 – 02:00)

18:00 – 18:40 ELKA /CZ/
18:40 – 19:20 SEKTA & PRA3X /SK/
19:20 – 20:00 DE ZRECHTS /CZ/
20:00 – 20:40 MUHAMED & DJ CHILL /CRO/
20:40 – 21:20 MAAT /CZ/
21:20 – 22:00 MVP /CZ/
22:00 – 23:00 JAY DIESEL /CZ/
23:00 – 00:00 TE-TRIS, POGZ & DJ TORT /PL/
0:00 – 01:00 GRAMO ROKKAZ /SK/
1:00 – 02:00 YARAH BRAVO /UK/

Czwartek 18. sierpnia (18:00 – 04:00)

18:00 – 19:30 BACKSPIN WORKSHOP – PRODUCTION (12Finger Dan /D/, B-Base /D/, Mista Piers /D/)
19:30 – 21:30 DJs SPINHANDZ & SHAKUL & SPANK /SK/
21:30 – 23:00 DJ CHILL /CRO/
23:00 – 23:40 MAPEI /S, USA/ special guests
23:40 – 00:20 HOMEBOY SANDMAN /USA/
00:20 – 01:00 LOGOS APEILI FREESTYLE of Arsonists /GR, USA/
01:00 – 02:30 SNOWGOONS vs RETURNERS /D, PL/ special guests on the mic
02:30 – 04:00 DJ TONY TOUCH /USA/

Piątek 19. sierpnia (18:00 – 04:00)

18:00 – 19:30 BACKSPIN WORKSHOP – DJING (12Finger Dan /D/, B-Base /D/, Mista Piers /D/, Boogie Blind /USA/)
19:30 – 20:30 BACKSPIN DJ CONTEST WINNER
20:30 – 21:30 DONATO /D/
21:30 – 23:30 THE FAMOUS DECK TEAM (DJ Smart & DJ Crypt) /D/
23:30 – 00:30 SUFF DADDY /D/
00:30 – 04:00 BACKSPIN DJ TEAM (DJ 12Finger Dan, DJ B-Base, DJ Mista Piers) /D/

Sobota 20. sierpnia (18:00 – 04:00)

18:00 – 19:30 BACKSPIN WORKSHOP – BEATBOXING (Mazen SFX /D/, Eklips /FR/)
19:30 – 20:30 1210 SYMPHONY (Nneser, Chocolatic, Diskotek) /CZ/
20:30 – 21:00 BACKSPIN CONTEST WINNER
21:00 – 21:30 DUDE & PHAEB /D/
21:30 – 22:30 OLIVER LOWE FRIENDS /CZ/
22:30 – 23:30 FUNKVERTEIDIGER /D/
23:30 – 01:30 BACKSPIN DJ TEAM (DJ 12Finger Dan, DJ B-Base, DJ Mista Piers) /D/
01:30 – 04:00 RAP HISTORY BERLIN 90’s party (MC Trix, Dejoe, That Fucking Sara, DJ Scientist, K-Boogie) /D/

MUSIC HANGAR

Czwartek 18. sierpnia (18:00 – 02:00) – Drum’n’Bass, Dubstep

19:00 – 20:00 DJ HAPPY /CZ/
20:00 – 03:00 GOTIA /CZ/, 2K /CZ/, GHONZALES /CZ/, ahZ /CZ/

Piątek 19. sierpnia (18:00 – 02:00) – Dubstep, Bass, Global Bass, Future Garage, Grime

19:00 – 20:30 ABU & GHONZALES /CZ/
20:30 – 21:30 SIDE9000 /CZ/
21:30 – 22:30 ANS /CZ/
22:30 – 23:30 MATOA /CZ/
23:30 – 00:30 TUCO /UK/
00:30 – 01:00 REWD ADAMS & TONY BLACK /UK/
01:00 – 02:00 DJ VECTRA MERKY ACE EGO /UK/
02:00 – 03:00 BOOGIE BLIND (X-Ecutioners) /USA/

Sobota 20. sierpnia (18:00 – 02:00) – Funk, Breaks, Hip Hop

19:00 – 20:00 DJ AKA /CZ/
20:00 – 21:30 OOOH (DTonate & Pauser) /CZ/
21:30 – 23:30 DJs FATTE, FNTM, INPHY TyNikdy MCs /CZ/
23:30 – 01:30 DRUH SLAWEK /PL/
01:30 – 03:00 MIOKI DJ TEAM (Sticky Dojah & Coma) /D/

Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne