Sprawdź nas też tutaj

News

Pezet i Natalia Szroeder reklamują wspólnym utworem Mastercard

„Z Natalią od początku bardzo dobrze się rozumieliśmy”.

Opublikowany

 

Pezet Natalia Szroeder

Utwór stworzony przez dwójkę wyjątkowych artystów – Pezeta i Natalię Szroeder – to muzyczna niespodzianka nadchodzącej jesieni. Obydwoje są jednymi z najpopularniejszych i nagradzanych wokalistów w Polsce, reprezentujących odmienne style w muzyce, różne podejście do twórczości i zupełnie inne temperamenty. On jest legendą polskiej sceny hip-hopowej. Ona pełną energii wokalistką, autorką alternatywno-popowych brzmień. To, co ich jednoczy, to talent, pasja do tworzenia niezwykłej muzyki i otwartość na nowe pomysły. Dlatego właśnie to ich Mastercard zaprosił do nagrania wspólnego singla w ramach projektu Mastercard Music.

Od dzisiaj, utwór „Jeden świat” jest dostępny we wszystkich muzycznych platformach streamingowych, a nagrany z udziałem muzyków wideoklip można oglądać na platformie YouTube.

– Jak mówił Fisz „muzyka jest językiem wszechświata”. Zawsze niesie za sobą jakieś emocje, ma niesamowitą siłę, by łączyć ludzi, choć oczywiście dla mnie warstwa tekstowa jest równie ważna. Lubię eksperymentować w muzyce, odkrywać jej nowe oblicza, łączyć różne gatunki, korzystać z tego, że jest bardzo pojemna, uniwersalna. Przy pracy nad tym utworem po raz pierwszy miałem okazję na taką skalę łączyć muzykę pop z tym, co robię na co dzień. Zależało mi, by w tekście zawrzeć wiele różnych elementów co było wyzwaniem, ale z Natalią od początku bardzo dobrze się rozumieliśmy, dlatego myślę, że efekt finalny będzie interesujący dla odbiorców – mówi Pezet.– Muzyka ma w sobie naprawdę ogromną moc. Łagodzi obyczaje, łączy kultury i tradycje, magicznie zbliża ludzi. Tyle razy ratowała mnie z opresji, towarzyszyła w radościach i smutkach. Niejednokrotnie zaskakuje mnie, jak silnym bodźcem, ale też nośnikiem emocji są dźwięki. Nawet jeśli mówimy w różnych językach, melodie w naszych uszach brzmią tak samo. Bardzo lubię eksperymentować w muzyce, to zawsze inspirująca przygoda. Dlatego szybko złapaliśmy z Pezetem wspólny język. Paweł jest profesjonalnym artystą, ale też świetnym człowiekiem. Ta współpraca to była czysta przyjemność i ogromna frajda – dodaje Natalia Szroeder.

Platforma Mastercard Music to projekt Mastercard, którego ideą jest łączenie ludzi poprzez wspólną pasję i pokazanie jednoczącej siły muzyki. Marka podejmuje współpracę z polskimi artystami, poruszającymi się w odmiennych nurtach muzycznych, inspirując ich do wspólnej pracy i nagrania utworu. Tegorocznym muzycznym duetem Mastercard Music są Pezet i Natalia Szroeder, a efektem połączenia ich różnorodności stał się singiel „Jeden świat”.Siła muzyki

28 września 2022 r. w Warszawie odbędzie się wyjątkowy, multisensoryczny koncert. Na uczestników czekają spektakularne efekty wizualne, a także możliwość indywidualnego miksowania prezentowanych na scenie utworów z wykorzystaniem technologii PEEX. Łączy ona w czasie rzeczywistym zespół na scenie z telefonem fana i daje mu możliwość manipulowania basami, wyciszenia lub wzmocnienia solisty albo skupienia się solówce gitarowej. W ten sposób każdy z obecnych na koncercie będzie miał szansę odebrać go w inny sposób. Dostęp do wydarzenia, poza osobami zarejestrowanymi w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienią zgromadzone punkty na bilet, będą mieli także zwycięzcy specjalnej aktywacji na Instagramie. Zadaniem uczestników będzie nagranie rolki (reels) do utworu Mastercard Music „Jeden świat”, w której pokażą, co jest dla nich bezcenne w muzyce i opublikują ją na Instagramie dodając hashtagi #DlaMnieBezcenne oraz #bezcenne. Spośród otagowanych prac, jury konkursowe wybierze 100 szczęśliwców, którzy otrzymają podwójną wejściówkę na koncert.

– Muzyka silnie łączy ludzi, nie tylko tych o podobnym guście. Wierzymy, że można zjednoczyć nawet fanów odmiennych brzmień. W zeszłym roku zainspirowaliśmy dwójkę artystów młodego pokolenia – sanah i Sobla – do nagrania utworu „Cześć, jak się masz?”, który stał się hitem, zdobywając platynową płytę z wynikiem prawie 95 mln wyświetleń. W tym roku czas na nowe, równie fascynujące połączenie. Poprzez projekt Mastercard Music udowadniamy, że twórczość artystyczna niweluje podziały, a zaskakujące połączenia tylko potęgują doznania muzyczne, dostarczając nam wiele wyjątkowych przeżyć i bezcennych chwil – mówi Jerzy Hołub, dyrektor marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.

24 komentarze
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Huxley wiedział wcześniej
24 dni temu

Kolejny produkt korporacji sygnowany przez pezia. Korpo smaruje, peziu nagrywa. Nic dziwnego, zresztą czego spodziewać się po typie, co się zaszprycował i lansował segregacje sanitarną. Sam jest produktem, który pcha wózek w stronę orwellowskiego wielkiego świata. I akurat jego poważna morda na zdjęciach z wypisanym uczuciem wyższości, a jednocześnie takim grymasem znudzenia, sugeruje, że nie jest zbyt pojętny, więc robi wszystko na nieświadomce i wierzy w to, że jest wolnym artystą. Ach, ten mainstream. Czekam na oczyszczenie tego szamba jak De Niro w Taksówkarzu.

Szczaw
24 dni temu

Jak dla mnie to jest „muzyka”, która spodoba się tępym chamom ze śląska co mają w zębach węgiel i będą tego słuchać jak będą brudni wracać do swoich grubych, leniwych bab z wąsami

Polski zakol
24 dni temu
Reply to  Szczaw

Wiedz o tym że Ślązak puka twoją starszą w każdy otwór

RZA
24 dni temu
Reply to  Polski zakol

Każdy Ślązak to frajer z małą pyzą między nogami…. Więc gdzie do jego starej jak ona ma mega rozklapioche chłopie xD

Wajb
24 dni temu

Ten kawałek jest zwyczajnie słaby i nie czepiam się Natalii i Pezeta, bo ona ma świetny wokal, a Pezet potrafi.

Kompozycja i bit leży. Po prostu leży. To nie wpada w ucho nawet po kilku przesłuchaniach.

Kto to wyprodukował ja się pytam? Serio?

never
24 dni temu

Wchodzisz do banku a tam pezet za stołem i chce Ci kredyt na 30 lat wcisnąć.

emsy
24 dni temu

raiffeisen

dajcie coś trudniejszego
24 dni temu

„Zbrodnia nie popłaca komercyjna szczególnie
Ujmę to najkrócej jak umiem, c*uj mnie
obchodzi to co wzbudza podziw
I kto się z tym zgodzi dziś, co schodzi dziś
(…)”

666
24 dni temu

Korporacje światem rządzą oraz dzieci korporacyjne!

żENADA (GIMBAO33)
24 dni temu
Reply to  666

antysytemowcy jak Kukiz

Oskar PAM SRAM
24 dni temu

TO TEN SAM TYP CO PRUŁ SIĘ DO TEDE, ŻE NAGRWYA Z NATALIĄ KUKULSKĄ?

MOŻNA JUŻ OBŚMIAĆ TYPA CZY JESZCZE CZEKAMY?

Ziominho
24 dni temu
Reply to  Oskar PAM SRAM

Jeszcze czekamy

Sidney Polak
24 dni temu

No, ladnie. Na tej wspolpracy na bank niezle zaroiles, a hajsu jak nie bylo tak niema.

Sidney Polak
24 dni temu

Ty pezet oddaj lepiej kasę.
Możesz zapłacić mastercardem

Ziominho
24 dni temu

Co za produkt

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
24 dni temu

A czego ten śmieć bez kręgosłupa jeszcze nie reklamował? xDDDDDDDDDDDDD zwykły pet.

Skazany na fabryke gwożdzi
24 dni temu

Zapakować go wraz z Sokołem farmazonem, wanna z bąbelkami już czeka
nie może wystygnąć
szybki mnie tam

Maciora z ostatniego miotu
24 dni temu

Pezet dlaczego sie wstydzisz ze zrobiles przeszczep włosów. To nic złego. Jesteś dobrym raperem i to chyba tyle.

kalkstein
24 dni temu

Wstyd jak ch tak jak połowa sceny WWA jak nie wyspiański to wsiok nosz k

Jakub Fanatyk Rapu
23 dni temu

A już myślałem, że to kolejny singiel z „Muzyki komercyjnej „. Szroeder nawet by pasowała

IM WIĘCEJ MINUSÓW TYM BARDZIEJ MNIE TO CIESZY :D
24 dni temu

już kiedyś pisałem o moim kuzynie spierdoxie który znalazł pierwszą dziewczynę po 30, dzisiaj się z nimi widziałem i powiem wam, że to żaden wygryw
naburmuszona ex-julka zła na cały świat bo jej instagramowy sen się nie spełnił w ogóle go nie szanuje, rozporządza nim, on wszystko przyjmuje bo nie ma doświadczenia i wydaje mu się, że tak to ma wyglądać
on zarabia bardzo dobrze i widać, że zaczyna kłaść łapska na jego kasie
no ale co ja mam chłopu powiedzieć, jeszcze będzie jej bronił
obraz nędzy i rozpaczy

Popularne