Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Pezet publikuje „Dom Nad Wodą”

Kolejny utwór z “Muzyki Komercyjnej”.

Opublikowany

 

fot. Lola Banet

W tym tygodniu Pezet opublikował “Dom Nad Wodą” – kolejny utwór z wersji Deluxe jego ostatniego wydawnictwa – “Muzyki Komercyjnej”. Snippet utworu spotkał się z dużym zainteresowaniem w social mediach, w szczególności na TikToku. Utwór osadzony został w nostalgicznym, osobistym klimacie, zrealizowany na produkcji Auera. Raper poinformował również, że supporty na trzech ostatnich przystankach jego trasy koncertowej zagra EMAS.


“Muzyka Komercyjna” miała premierę 30 września i od tamtego czasu pokryła się złotem. Pezet jest w trakcie BUSINESS CLASS TOUR – trasy koncertowej promującej projekt. Dotychczas było już kilka soldoutów, a przed raperem jeszcze trzy przystanki – Wrocław, Kraków i finał trasy w Warszawie, połączony z 20-leciem “Muzyki Klasycznej”. W wydarzeniu weźmie udział 13 gości, wśród których są: Kayah, Paluch, Natalia Szroeder, Gibbs, Eldo, White 2115, EMAS, Bedoes 2115, Avi, Sokół, Vae Vistic, Małolat i Mary Komasa.

– W tym roku mój w sumie pierwszy album solowy, jeśli chodzi o warstwę tekstową, obchodził okrągłe urodziny. „Muzyka Klasyczna”, bo o tej płycie mówimy, skończyła 20 lat. W związku z tym w moim rodzinnym mieście – Warszawie, na najbliższym koncercie, który odbędzie się 18.12 na Torwarze dokonamy swojego rodzaju celebracji urodzin tego album. Oprócz standardowego koncertu, który zwykle gramy przekrojowo, uwzględniając wszystkie albumy, poświęcimy oddzielny czas na zagranie numerów z „Muzyki Klasycznej”, niektórych z nich nie grałem co najmniej kilkanaście lat – tak wydarzenie zapowiada Pezet. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Niespełniony raper
1 miesiąc temu

Z tego koncertu też spierdoIisz jak z dni Ursynowa?

Sarna
1 miesiąc temu

przestraszy się niezaszczepionych? Gdzie już większość wie, że to wałek koncernów? Może by pezet nawinął o tym wałku, to byłby progres i do tego do czego zmierza ten świat.

Old Spice Pure Sport Soap 8 x 114 g Each/Chacun
1 miesiąc temu

Peziu – Milosc nad rozlewiskiem

Stary Onara
1 miesiąc temu

Zaznaczę tylko, że dalej oficjalnie nie padło słowo „przepraszam”

pubster UK
1 miesiąc temu

I’ve never actually thought about this until now. My personal view is that polish girls have come across as alot easier than females from other nations. However, in saying this, i don’t particularly see them as being slutty in the way they go about things – but i do believe that they may 'fall’ for someone way to easily. I have several examples from my old work place where one Polish girl got married to an arab within 3 weeks of meeting him (after being in UK for only 6 weeks), another one slept with most of the company, and another believes anything the Indian guys say to her („Polish skin is pure” / „Polish girls are most beautiful” etc). I also know several asian men who have actually told me that before Polish women arrived, there hopes of getting a white women were very slim, and that now they have a chance – because polish women are easier.

kalkstinZODESSY
1 miesiąc temu

Hajc się skończył trzeba pajacować :-[ nie kumam kariery tego rapera nie da się tego słuchać

Koneser Rapu
1 miesiąc temu

Chyba muzyka pedalska. Ten buc już miał nie nagrywać.
A tfuu.

Popularne