Sprawdź nas też tutaj

News

Pezet z własną grą mobilną i singlem „Rap Game”

To fajna gierka na telefon – zachęca raper.

Opublikowany

 

pezet rap game

Pezet wkracza w gaming… i wydaje własną grę mobilną Rap Game: The Strife. Debiut gry wsparty jest premierą nowego teledysku o tym samym tytule.

Rap Game: The Strife została stworzona z zamiłowania do muzyki, kultury hip-hopowej i gier mobilnych artysty. Cała gra luźno nawiązuje do postaci Pezeta oraz jego historii na polskiej scenie muzycznej. To historia rapera rozpoczynającego swoją drogę muzyczną i metaforyczny obraz drogi na szczyt w branży muzycznej, w której podkreślane jest zamiłowanie do rapu i hip-hopowy klimat.Rap Game – gra od Pezeta

– Rap Game to gra, która bynajmniej nie jest żadnym rap battle. To fajna gierka na telefon, trochę „bijatyka”, trochę przygodówka z na wpół otwartym światem. Mega mnie cieszy i jara, to, że spróbowaliśmy z chłopakami zrobić coś całkowicie innego niż dotychczas a jednak bardzo spójnego z moją osobowością i charakterem. Mam nadzieję, że sporo ludzi będzie w nią grało i będzie miało taki sam albo nawet większy fun niż ja – wyjaśnia Pezet, pomysłodawca gry.

W Rap Game: The Strife gracz eksploruje świat, w którym pokonuje atakujących go wrogów, gasi pożary czy pomaga mieszkańcom, jednocześnie uważając na czyhające zagrożenia. Za zdobyte osiągnięcia otrzymuje wirtualne pieniądze, które może wykorzystać na budowę studia nagraniowego, ulepszenie bohatera, nowe ubrania czy boostery ułatwiające grę. Musi również skompletować magentowe winyle, skrzętnie ukryte w różnych zakamarkach. Potyczka odbywa się w ciekawych, zróżnicowanych tematycznie levelach, odzwierciedlających kolejne etapy kariery gracza. Zaczynamy od Ursynowa – miejsca, które ukształtowało bohatera i jego talenty, następnie trafiamy do pierwszej pracy – industrialnej przestrzeni portowo-magazynowej, by następnie trafić do japońskiej stolicy, pełnej świetlistych neonów. Kolejne levele zostaną zaprezentowane już wkrótce, a poukrywane w nich easter eggi i nawiązania do hip-hopowej kultury na pewno zaintrygują wszystkich graczy.

Rap Game na iOS i Android

Rap Game: The Strife przeznaczona jest dla szerokiego grona graczy, zarówno tych ceniących sobie szybką, kilkuminutową rozgrywkę jak i tych lubiących spędzać niedzielne wieczory budując i urządzając własne wirtualne M3. Wciągnie również miłośników rywalizacji – wyniki rozgrywki można bowiem śledzić w międzynarodowych rankingach. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne, jest darmowa i dostępna zarówno dla urządzeń z systemem iOS jak i Android – można ją pobrać dzięki linkom umieszczonym na stronie rapgame.pl lub bezpośrednio z AppStore lub GooglePlay. Za jej produkcję odpowiedzialne jest HardCode Studio – dynamicznie rozwijający się, polski startup tworzący gry i aplikacje mobilne.– Projekt RapGame to dla nas kolejny krok w dywersyfikacji źródeł przychodu. Oprócz gry mobilnej mamy markę odzieżową KOKA oraz firmę działającą w branży konopnej – Magenta CBD. Szukając nowych dróg rozwoju biznesowego dość naturalnie postawiliśmy na gaming – to bardzo mocna i perspektywiczna branża a jednocześnie bardzo silnie powiązana z muzyką – dodaje Zbigniew Niedziałek, manager Pezeta.

– Gdy padł pomysł współpracy z Pawłem i jego ekipą przy projekcie gry mobilnej, w naszych głowach od razu zrodziły się pomysły, jak ta gra miałaby wyglądać. Platformówka z dużymi możliwościami konfiguracji, nawiązanie do postaci Pawła i jego historii bez wchodzenia w szczegóły, podkreślenie wagi rapu w życiu twórców i ich słuchaczy, zróżnicowany, otwarty świat osadzony w ciekawych sceneriach. Ta układanka szybko poskładała się w całość i zaowocowała RapGame: The Strife. Uniwersalność gry jest wprost proporcjonalna do uniwersalności muzyki Pezeta, a ta w świetny sposób wzbogaca rozgrywkę. To jeden z ciekawszych projektów nad jakim mieliśmy możliwość pracować w naprawdę kreatywnym zespole. Mamy już wór kolejnych pomysłów na jej rozwój i kolejne części, również w wersjach na inne platformy – mówi Roman Kandler, CEO HardCode Studio

Szósty Zmysł

Działalność muzyczna Pezeta, to nie jedyne źródło przychodu artysty, który wraz ze Zbigniewem Niedziałkiem oraz Piotrem Gąssowskim tworzą spółkę Szósty Zmysł. W ich portfolio oprócz nowopowstałej gry mobilnej jest także marka odzieżowa KOKA oraz Magenta CBD – firma działająca w branży konopnej. Piotr Gąssowski oraz Zbigniew Niedziałek to także właściciele agencji Starship, założonej w 2020 roku, która funkcjonuje w środowisku branży muzycznej, oferując swoim klientom usługi z zakresu doradztwa kreatywnego i biznesowego oraz realizując aktywacje reklamowe oparte na zaangażowaniu artystów.

– Gdy powołaliśmy do życia wspólnie z Pezetem i Zbyszkiem spółkę Szósty Zmysł nie spodziewałem się, że po 1,5 roku w App Store będzie można znaleźć grę sygnowaną przez nas. Wspólnie z HardCode Studio stworzyliśmy projekt, nie tylko dający frajdę samym gameplayem, ale też przemyciliśmy sporo branżowych smaczków. Gra to kolejna okazja dla naszej agencji Starship na kreatywne wykorzystanie muzyki jako narzędzia promo. Jednoczesna premiera utworu, klipu i gry powoduje silne dotarcie do społeczności hiphopowej. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zaprosić do współpracy naszych przyjaciół z GAM3RS_X oraz WE!RE Fantasy, dzięki którym nasza gra ma szansę trafić do społeczności gamingowej – tłumaczy Piotr Gąssowski.

Produkt rapera wspiera GAM3RS_X

Starship odpowiada za koordynację wszelkich działań promocyjnych i działań muzycznych a nad komunikacją gamingową czuwają WE!RE Fantasy oraz GAM3RS_X, należące do Fantasyexpo.

– Propozycja współpracy przy launchu gry mobilnej Pezeta była dla nas nie lada gratką, a my jako weterani branży gamingowej uwielbiamy takie tematy – zajęliśmy się komunikacją oraz wsparciem biznesowym, by gra odniosła sukces. Cieszę się, że w naszym kraju powstają takie projekty, które łączą, wydawać by się mogło różne, a tak naprawdę bardzo podobne światy, jakimi są muzyka i gaming – mówi Seweryn Górski, Project Manager GAM3RS_X. To dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt móc wspierać to przedsięwzięcie. Zarówno jako GAM3RS_X, jak i WE!RE Fantasy staramy się łączyć rozmaite passion pointy pokazując, że gaming ma wiele pięknych twarzy. Ze Zbyszkiem Niedziałkiem znamy się wiele lat, i to nie pierwszy raz gdy nasze drogi się przecinają, tym bardziej cieszy fakt, że po raz kolejny zostaliśmy obdarzeni jego zaufaniem – dodaje Kamil Górecki, CEO Fantasyexpo, właściciel marek WE!RE Fantasy i GAM3RS_X.

Rap Game: The Strife to projekt długofalowy, którego założeniem jest rozwijanie produkcji o nowe poziomy i funkcje, by w sposób ciągły dostarczać graczom nowych wrażeń oraz by wokół tytułu zbudować społeczność, która będzie mogła się integrować sama ze sobą jak i z artystą.

98 komentarzy
98 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Alojz
22 dni temu

„Jednoczesna premiera utworu, klipu i gry powoduje silne dotarcie do społeczności hiphopowej.”

To się k…wa zdziwisz.

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  Alojz

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Zagadka
22 dni temu

CZYM SIĘ RÓŻNI pOlka OD GÓWNA?

Majcin Nejman
22 dni temu
Reply to  Zagadka

Niczym

Hfw1ti0yghdy63663y5
22 dni temu

Nevellu Szalom Melehhe?

Ut2115700ijbcdwr7truytuuuuu
22 dni temu
Reply to  Alojz

HipHopolo bum punk boy rap nigga junkie alcoholic.

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  Alojz

Pamiętacie łaki wywiad zemną gdzieś w maju, nie długo kolejny wywiad. Bącie czujni. Edzio in da hałs.

Ana Liza Moczu
22 dni temu

Czy to znaczy, że opuszczasz nasz skromny portal? Chwalmy Pana!

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  Ana Liza Moczu

Nie!!!!! Nie licz na to. Zapraszam do zabawy i spiewania hitów polskich i za granicznych. Kamą.

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  Alojz

Fajna gierka i fajna inicjatywa, ja już ją pobrałem a Ty?

NataIka
22 dni temu

A ja nię

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  NataIka

proszę Cię pobierz ją i wesprzyj swojego ulubionego artystę

NataIka
22 dni temu

A gdzie, w którym miejscu napisałam że jest moim ulubionym „artystą”? Artysta chyba kogoś poniosło, zwykły dukacza z ursynowa

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  NataIka

Proszę Cię nie przezywaj go, nie przedrzeźniaj, Pezet jest pełnoprawnym artystą.

NataIka
22 dni temu

Czemu mnie hejtujesz i chcesz narzucić co mam myśleć co lubić a co nie. Ty payriahatyczny tyranie. Jesteś złą osoba a udajesz kogoś kto walczy z takimi zachowaniami

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  NataIka

Ulubionego bo skoro tu wchodzisz to nie po to żeby kogoś obrażać prawda ? proszę Cię podaj mi rękę i zakończmy ten spór!

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  NataIka

chcę zmienić ten portal na lepsze, nie krzywdź innych.

Nauczka
22 dni temu

Ty no ja cie wspieram w działaniach Przyjacielu ale pamiętaj że jak ktoś kogoś nie lubi to nic złego, a pezet nie jest artystom, ale swego czasu był najlepszym raperem ale to było sto lat temu potem robił fiolki i nie wie kiedy przestac

Allo allo
22 dni temu
Reply to  NataIka

Lubisz dwa palce w natalce?

Nauczka
22 dni temu
Reply to  Alojz

Czy gra jest tylko dla zaszczepionych??

Biedronka69
22 dni temu
Reply to  Alojz

Pezet to mój ulubiony wykonawca disco polo

Koprobo1488
22 dni temu

Czy postać będzie miała skill „wyjėbane na fanów”, powodujacy zejście ze sceny na koncercie na własnej dzielnicy po dwóch kawałkach?

Serio
22 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Idź się wyżalić proboszczowi

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Fajna gierka i fajna inicjatywa, ja już ją pobrałem a Ty?

Informatik
22 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Pracujemy nad tym, sztuczna inteligencja ma więcej szacunku do słuchacza niż dukacz rapu, przepraszam artysta wyszukanego gatunku rap. Ogarniemy to pozdrawiam

Kali pić, kali jarać
21 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Obstawiam że na pewno będzie opcja kradzieży bitów i flow. Na wyższych poziomach można już podpie***lić całe linijki wraz z teledyskiem.

cieć w korpo
22 dni temu

Będzie misja jak spierdoIić z ursynaliów, bo nie wiem czy jest sens ją ściągać?

Beka z przegrywa
22 dni temu
Reply to  cieć w korpo

A będzie jak dostał po ryju od WSP i się rozbeczał?

cieć w korpo
22 dni temu

Będzie ale w płatnym dodatku

Kj790532wedxcblo732rhgbjfhjgghh
22 dni temu
Reply to  cieć w korpo

Nauczycielka z korporacji posmutniała?

cieć w korpo
22 dni temu

Nie, wręcz przeciwnie przez weekend była zadowolona, pozdro mordo

Jongmen
22 dni temu

Piz.det z własną gra, sukces gwarantowany jak wprzypadku gry od małolata. Ktoś jeszcze pamięta nazwę lub o czym to było ? Swoją drogą ciekawe czy Pezet wkur.wia się na brata nieudacznika którego całe życie musi promować i ciągnąć za uszy

Gkp952eggvhfghhfgfdfhuty
22 dni temu
Reply to  Jongmen

Ty tyjesz, a dzieci głodują oraz nie mają co jeść.

Jongmen
22 dni temu

Nie tyje bo wpier.dalam klefedron i inne takie

Robert anal 69
22 dni temu
Reply to  Jongmen

Nic dziwnego że pierdzę w pasiak jak ty się brudasie na glamrapie prujesz !!

Alojz
22 dni temu
Reply to  Robert anal 69

To prawda, że za kratkami pracujesz w pralni?

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  Jongmen

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  Jongmen

Drug Diller Simulator Fajna gierka i fajna inicjatywa, ja już ją pobrałem a Ty?

Prawy obywatel
22 dni temu

Popierasz dilerów?

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu
Reply to  Prawy obywatel

to tylko gra jest, popieram artystów którzy też chcą w jakiś sposób zarobić pieniądze dla siebie i swoich rodzin

Prawy obywatel
22 dni temu

To nie tylko gra jest, to pokazuje dzieciom że dilerka i branie narkotyków jest fajne, gry tak samo uzależniają jak narkotyki a może i bardziej, promujesz zło, co będzie następne? Symulator domu publicznego?

mlekołak to cipka
22 dni temu

PEZIU PATRZĄC NA TWOJE ZAINTERESOWANIA TY TO POWINIENEŚ WEJSC W BIZNES KOKAINOWY A NIE KONOPNY (CBD)

Ki632qqdxvnko732etgbgj
22 dni temu

Porn business.

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu

proszę Cię pobierz ją i wesprzyj swojego ulubionego artystę

piwniczakk
22 dni temu

Kiedy wyjdzie dodatek Half-flak 3??? Czy Tede uzyczy glodu?

cieć w korpo
22 dni temu
Reply to  piwniczakk

Tede użyczy tytułowego flaka, który stoi tylko do połowy, pozdro mordo

Grande
22 dni temu
Reply to  piwniczakk

Hal-flak… gosciu leze i placze ze smiechu xD

celik
22 dni temu

petzet z włąsna gra erotyczna i singlem rap gay

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  celik

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Get Money Od Starych
22 dni temu

Jasne. Niech dzieciaki jeszcze wiecej siedzą na telefonach.

żENADA (GimBaO33)
22 dni temu

proszę Cię pobierz ją i wesprzyj swojego ulubionego artystę

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
22 dni temu

Zacznij sprzedawać podpaski to może wreszcie zarobisz, pyyyyyyyyździet.

Jgeq3799jjbxst83yufiygh
22 dni temu

Pieniędzy chcesz?

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Twój stary
22 dni temu

Odpaliłem ta grę i jest jak jego rap, kiedyś może jeszcze a teraz to guwno ejbane

Koprobo1488
22 dni temu
Reply to  Twój stary

Kiedyś to już była chùjnia XD JESTES MOJĄ SUPERGERL JESTEŚ MOJĄ KET ŁUMEN XDDD

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu
Reply to  Twój stary

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

97 MIL
22 dni temu

NIE SŁUCHAM ĆWIERĆMÓZGÓW

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
22 dni temu

Ta giereczka to jakiś symulator nauk pływackich u instruktora rafalali z kaczuszką pierdziuszką i pijanką w tle?

Hobbit: Kryształ tam i z powrotem
22 dni temu

A ch.. pewnie jakieś visual novel romansidło
BUAHAHAHA 😀 !!!!

123
21 dni temu

Uliczna gra…….Beka …….dla prawdziwych uliczników.

Edzio tiktokerzysta śpiewa
22 dni temu

Na nowy tydzień śpiewamy razem nową piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam dzień kawałek: Szyrli lajkdet ende ryl faktap. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.

Edek oraz Bernadetta
22 dni temu

Zawsze byliśmy modni, bo lubimy się objadač.

Hr35690u32wdvblpoyrtfhjhhg
22 dni temu

Przez hajs oraz p2p nie ma kasy!

Hfw23709ggggsturyydttt
22 dni temu

Jesteśmy oznaką biedy oraz nędzy i cierpienia?

It31qsxxnno0522ehhvfggddghdseyou
22 dni temu

Zanurkowałem nosem w doopy swoich żon oraz córek!

Gdwq2y90ohceertuufrrguy323
22 dni temu

Tylko Polaka żydówki oraz murzynki chcą!

Jt31wwdcbkp9633ryjgdfhhrrthuyr
22 dni temu

Schizofrenik dla schizofreniczki jest zarezerwowany.

Hrewdcbhgdddf
22 dni temu

Awaiting for approval
Ty młoda koorwo stara jeszcze nie za wist na na zap ass!

Hr21rup0ibfdgjurrhuy
22 dni temu

Dla mnie tylko dziewczynki i dziewczyny & dziewczęta oraz kobiety!

Jrw12ti0ihcw3yudsdfhtrrfggggt
22 dni temu

P e d o f I l uwielbia młode doopy w przedszkolu!

Grrgo053fvgdhjffhgffgjfgft
22 dni temu

Omamiłem ją jak sekciarz!

Bdsey942wcvk9rr5errrtr
22 dni temu

Żadna dziewczyna, ani kobieta mi nie ufała! Pościmy po buddyjsku Muslimki I arabki oraz mulatki!

Hrw2490hgfei7et6ru45r
22 dni temu

Psycholocha! Psycholoch! Schizloszka? Schizma tencerki! Phobia! Phoby?

Jgeq3u00hvcj82efvdgytyy
22 dni temu

P e d o p h i l e jest od cheat, czyli od uwodzenia oraz oszukiwania dziewczynek!

Nvdw23t0iy3fhfghffhggytrtetgttt
22 dni temu

Matka wmówiła swojej córce poczęstunek?

Hdqq3u99ujfffw365yurrttttttttttttttrttt
22 dni temu

Pracownicy oświaty oraz zfazowani krytycy widzą w nas szatana, czyli odwieczne życie bloków & ulicy!

Edek oraz Bernadetta
22 dni temu

Sami musimy dziewczyny oraz kobiety podrywać, bo one tylko na to czekają.

Hte3rr677tffghhvfeee3699hgdsdghj
22 dni temu

Wszystkie kobiety chcą polskiego dresiarza z blokowiska!

It21wdfjp0522fjkjff
22 dni temu

Polski blokers dresiarz spatologizował penny norweżki oraz rozwódki brytyjskie! Pokręć główką swoją własną zalotnie dla niej and dla niego oraz zaklaszcz Sam sobie!

Jtew35809jbdserryiigffg
22 dni temu

Pośladkami swoimi kobiety chcą Was skusić!

Jteq24800jhcswruuhfffghhgfffdr
22 dni temu

Głupki uczą debili by wszyscy dzieci potem nauczali na koniec!

Jr21wedcvkp8522rgbbvcffgjjrtgyy
22 dni temu

Z tych dziewczyn alfons p e d o f I l k I zrobił!

Jt21wefvnlpi3erhhffffff
22 dni temu

Szacunek mamy tylko do młidych doop z ulicy! Takich małych, czy wielkich! Największą doopę świata miej!

MIREK CWIREK
22 dni temu

JUZ GO PLECY NIE BOLA?

Co ty kurwisz
22 dni temu
Reply to  MIREK CWIREK

W gierce plegar jak się patrzy

Sowabezoka
21 dni temu

Wczoraj ulica dzisiaj na scenie w futrach

Mario
20 dni temu
Reply to  Sowabezoka

Ssą fiuta jakby miało nie być jutra

Młodej suki szukam
22 dni temu

Dojrzała dziewczyna to jeszcze nie jest żulica.

Perspirant
22 dni temu

Dojrzała i niedojrzała są już żulicami

Brutalna destrukcja odbytnicy Maryi Dziewicy
22 dni temu

Kultura i świat czarnych raperów: świetnie brzmiący rap do którego można się bujać i czuć jak król, drogie ubrania, ekskluzywne auta, ogromne wille, gargantuiczne prącia i świetna muskulatura czarnych samców, potężne ilości gotówki, piękne kobiety różnych ras, kilogramy złotej biżuterii na szyi, Patki, Rolexy, Ryszardy i Ołdemary na nadgarstkach, klimatyczne restauracje, prawdziwy sport dla facetów czyli koszykówka i futbol amerykański.

Kultura i świat polaka robaka cebulaka: żenujące discopolo dla beciaków i kukoldów, ubrania z ciuchlandów, 4F lub Cropp, Wieśwagen Passeratti 1.9 TDI, wynajmowane zagrzybiałe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, mikro psie końcówy, obleśny brzuch piwny i zakola, marne grosze na koncie, ulane i szkaradne Grażyny, kilogramy cuchnącej kiełbasy krakowskiej lub sznur do wieszania się na szyi, biedackie Timexy lub Casio na nadgarstkach, plugawe żarcie z Chlewionki lub barów mlecznych, nudne sporty w których nie ma emocji typu żużel, skoki narciarskie.

Koprobo1488
22 dni temu

Ale ty porównujesz topowych muzyków do jakichś zwykłych ludzi? XD porównaj sobie przeciętnego Polaka z jakimś niepismiennym negrem z getta, który nie ma kibla w domu i którego stara paliła crack w ciąży XD

Popularne