Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Pih nagrywa „Dowód Rzeczowy Nr 2”

Opublikowany

 

pih


Wielu z Was z utęsknieniem wyczekiwało tej informacji. Po świetnie przyjętej pierwszej części trylogii Piha nadszedł czas na kontynuację. Z nieskrywaną radością chcielibyśmy poinformować o rozpoczęciu prac nad „Dowodem Rzeczowym Nr 2”!

 Jakiś czas temu w jednej z zapowiedzi raper uchylił nieco rąbka tajemnicy informując fanów o nagraniu dwóch pierwszych numerów: „To Coś Więcej Niż Rap” oraz „Zna To Każdy Dobry Chłopaczyna z Bloków”. Dosłownie kilka godzin temu zarejestrowany został kolejny, trzeci już track zatytułowany „O 1 Drink Za Dużo (ToTenCham Obskur)”. Na ten moment możemy zdradzić, że jesteśmy zachwyceni poziomem materiału nagranego dotychczas przez Piha, mimo że przez bardzo długi czas byliśmy trzymani w niepewności, co do ostatecznej formy nadchodzącego projektu.

Tym samym chcieliśmy oficjalnie ogłosić początek promocji „Dowodu Rzeczowego Nr 2”. Zapewniamy, że na bieżąco będziemy Was informować o postępach w nagrywaniu piątej solowej płyty Piha! W najbliższym czasie możecie spodziewać się filmików ze studia, pierwszego singla oraz klipu! Trzymajcie rękę na pulsie. Gra się dopiero rozpoczyna!

 
1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
haha
11 lat temu

DOPIERO ???

Popularne