Sprawdź nas też tutaj

Singiel

PlanBe – „Chcę”

Utwór zasilił album „Moda”.

Opublikowany

 

QueQuality z dumą prezentuje kolejny singiel promujący drugie legalne wydawnictwo PlanBe zatytułowane ” ̶M̶O̶D̶A̶ „. Za produkcję kawałka „Chcę” odpowiada 2K.

” ̶M̶O̶D̶A̶ ” to drugie legalne wydawnictwo młodego artysty po świetnie przyjętym debiutanckim albumie Insomnia, który w zaledwie kilka miesięcy od premiery pokrył się złotym wyróżnieniem. Płyta zawiera w sobie 13 utworów o odmiennej stylistyce i brzmieniu, które zestawione jednak razem, tworzą spójną całość.

Premiera albumu odbyła się 18 stycznia 2019 roku. 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
hej
4 lat temu

chcesz żeby zapodać ci mojego potężnego kabanosa między klamerki?

ProfesorNauk
4 lat temu

Co chce? Chuja do mordy? Nie dam bo lepsza kłoda co robi loda niż chłop. Prawdziwy ProfesorNauk jest hetero i żadna kurwa się nie podszyje jako gej.

Nieświadomi się śmiejo
4 lat temu

PlagiatBe – Kseruje

massivewp
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=q1Op18ouBtQ

Data premiery napisów do filmu produkcji EMINEMA – „BODIED”

MIRAS X
4 lat temu

Wprowadzą tam będzie i tu to tylko kwestia czasu https://www.youtube.com/watch?v=3GeGzMPkiUo&feature=youtu.be projekt 147

Odb
4 lat temu

ChcęPlan – „Be”

ProfesorNauk
4 lat temu
Reply to  Odb

A to już akurat nie ja. Wszędzie moi naśladowcy. Myślę że jakbym przybrał pseudonim KremówkowyRuchacz i cisnął po papaju to by się to przyjęło i za chwilę ktoś pod tym samym nickiem też by pisał podobne rzeczy. Jestem królem tej strony. Co nie wymyślę to złoto. ProfesorNauk – Midas glamrapu

Popularne