Sprawdź nas też tutaj

Singiel

PlanBe – „Chcę”

Utwór zasilił album „Moda”.

Opublikowany

 

QueQuality z dumą prezentuje kolejny singiel promujący drugie legalne wydawnictwo PlanBe zatytułowane ” ̶M̶O̶D̶A̶ „. Za produkcję kawałka „Chcę” odpowiada 2K.

” ̶M̶O̶D̶A̶ ” to drugie legalne wydawnictwo młodego artysty po świetnie przyjętym debiutanckim albumie Insomnia, który w zaledwie kilka miesięcy od premiery pokrył się złotym wyróżnieniem. Płyta zawiera w sobie 13 utworów o odmiennej stylistyce i brzmieniu, które zestawione jednak razem, tworzą spójną całość.

Premiera albumu odbyła się 18 stycznia 2019 roku.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
hej

chcesz żeby zapodać ci mojego potężnego kabanosa między klamerki?

PlanBe

Chcę się pieprzyć analnie

ProfesorNauk

Co chce? Chuja do mordy? Nie dam bo lepsza kłoda co robi loda niż chłop. Prawdziwy ProfesorNauk jest hetero i żadna kurwa się nie podszyje jako gej.

Nieświadomi się śmiejo

PlagiatBe – Kseruje

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=q1Op18ouBtQ

Data premiery napisów do filmu produkcji EMINEMA – „BODIED”

MIRAS X

Wprowadzą tam będzie i tu to tylko kwestia czasu https://www.youtube.com/watch?v=3GeGzMPkiUo&feature=youtu.be projekt 147

Odb

ChcęPlan – „Be”

ProfesorNauk

A to już akurat nie ja. Wszędzie moi naśladowcy. Myślę że jakbym przybrał pseudonim KremówkowyRuchacz i cisnął po papaju to by się to przyjęło i za chwilę ktoś pod tym samym nickiem też by pisał podobne rzeczy. Jestem królem tej strony. Co nie wymyślę to złoto. ProfesorNauk – Midas glamrapu

Popularne