Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Po 18. latach „Czerwona” sukienka” Fisza w całkiem nowym wydaniu

Kultowy numer zaśpiewała Justyna Święs.

Opublikowany

 

„Nic nie działa jak czerwona sukienka” śpiewał na swoim debiutanckim albumie „Polepione dźwięki” Fisz. Dziś, po osiemnastu latach, do klasycznego utworu Bartosza Waglewskiego wraca Justyna Święs. „Czerwona sukienka” znalazła się na albumie Albo Inaczej 2, który swoją premierę miał 25 maja.

Utwór, który przez serwis T-Mobile Music zaliczony został do grona najważniejszych polskich utworów hip-hopowych, w interpretacji wokalistki The Dumplings zyskał nowy blask, stając się delikatną piosenką o miłości. W wywiadzie dla portalu Newonce.net piosenkarka opowiadała: „Ta piosenka wydała mi się największym wyzwaniem, jakiego można było się podjąć przy tym projekcie. Wszyscy mówili: Co? Taki męski kawałek? I do tego tak długi? To wszystko oczywiście tylko bardziej mnie nakręcało.” Efekt jej prac z Mariuszem Obijalskim, producentem muzycznym projektu Albo Inaczej, okazał się być wyjątkowo subtelny i liryczny.

Albo Inaczej 2 na żywo usłyszymy już w ten weekend – 23 czerwca w ramach projektu H&M Music. Na scenie gościnnie pojawią się: Daria Zawiałow, Grammatik, Igo (Bass Astral x Igo), W.E.N.A., Monika Borzym, Ralph Kamiński oraz Te-Tris.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ScamKill
2 lat temu

Fajny śpiew na wysokim poziomie ale jednak bez sensu takie odgrzewanie numeru, który bronił się sam i i tak został zapomniany ehh to były czasy. Co sie kurwa podziało z tą muzyką? #Chemicentrals

SeeDeeS
2 lat temu

Duża rozbieżność pomiędzy oryginalnym tekstem a tym potrzebnym na projekt.

Juzek
2 lat temu
Boski Pitalador Powraca Krol Glamrapu
2 lat temu

No kurwa brawo, ile mozna, 18 lat chodzic w jednej szmacie. Pewnie wypierdziana cala jest I pelna kresek kalu

djdecks
2 lat temu

TYLKO JA WIEM KTO W TEJ SUKIENCE SIKAL NA STOJACO. GANDZIOR.

Popularne