Sprawdź nas też tutaj

News

Polish Hip-Hop Festival 2k22 – czas na rewolucję

Jeden z największych rapowych festiwali zmienia oblicze.

Opublikowany

 

jwp

Piaszczysta plaża, słońce i powietrze pełne hip-hopowych beatów – nie możemy się tego doczekać. Jesteśmy przekonani, że 2022 rok będzie rewolucyjny. Polish Hip-Hop Festival zmienia oblicze!

Dwuletnia rozłąka to czas tęsknoty, ale także ciężkiej pracy naszego zespołu. Przez ponad dwa lata, pracowaliśmy nad najróżniejszymi wariantami festiwalu. Nie lubimy półśrodków, dlatego nie chcieliśmy oferować namiastki prawdziwego wydarzenia. Festiwalem jesteście Wy! To Wy tworzycie największy festiwal hip-hopowy w Polsce.

Wyjątkowe wydarzenie hip-hopowe w kraju

W minionym roku nasz zespół stworzył pierwszą polską, wyprodukowaną z tak dużym rozmachem galę nagród branży hip-hopowej – Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Zasięg oraz odbiór wydarzenia przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszyscy uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem skali oraz jakości produkcji.Bardzo dużo uwagi w projekcie poświęciliśmy temu, by docenić twórców w sposób przejrzysty i maksymalnie obiektywny. Gremium tworzone przez dziennikarzy oraz przedstawicieli mediów muzycznych przyznało statuetki w osiemnastu kategoriach. Niezwykle ważny był również głos publiczności. W kilku kategoriach to właśnie wybór słuchaczy przeważył szalę. Jednak największym zaskoczeniem dla uczestników był koncert czołowych polskich artystów wraz z pełną sekcją Płockiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Jacka Piskorza.

fot. materiały prasowe

Dla nas poniekąd był to swego rodzaju test. Dodajmy, że zdany na piątkę z plusem. Nadszedł czas, by połączyć nasze dwa wydarzenia. Od teraz ich wspólnym mianownikiem będzie… Płock! Tak, w tym roku Gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards odbędzie się w stolicy Mazowsza, a konkretnie w Orlen Arenie. O promocję wydarzenia zadbają standardowo Cichy z Małym, a muzyczną oprawę podczas występów stworzy L.U.C. i jego Rebel Babel!

Miasto hip-hopu

Płock od zawsze był miastem związanym z hip-hopem, a połączenie dwóch największych branżowych wydarzeń tylko to potwierdza. Od 2013 roku sukcesywnie się rozwijamy, a na naszych scenach można spotkać cały przekrój środowiska – od mocnego undergroundu, poprzez świetnie zapowiadających się newcomerów, na topowych gwiazdach kończąc. W tym roku będzie jeszcze więcej niż dotychczas, ponieważ tak intensywnego hip-hopowego weekendu nigdy w Polsce nie było. A to dopiero początek zmian.

Wnioski po ostatniej edycji Polish Hip-Hop Festival były jasne – wydłużamy imprezę o jeden dzień. Dlatego w tym roku, event na plaży zacznie się już czwartkowego popołudnia i potrwa do sobotniej nocy. Dodatkowo w niedzielę, w Orlen Arenie, odbędzie się uroczysta Gala Lech Polish Hip-Hop Music Awards z występami znanych artystów w niecodziennych aranżacjach.

Mając także na uwadze to, jak ważni są partnerzy i jak wielowymiarowo takie partnerstwa wpływają na wydarzenie, postanowiliśmy zacieśnić współpracę z marką Lech. Jest z nami od samego początku i wspiera nas na wielu płaszczyznach. Z dumą możemy ogłosić, że festiwal przez najbliższe dwa lata nosił będzie nazwę Lech Polish Hip-Hop Festival.

Każda edycja Polish Hip-Hop Festival przynosiła ze sobą nowe sceny oraz strefy. Nie inaczej będzie tym razem. Przede wszystkim pojawi się Tent Stage, czyli nowa, duża scena usytuowana pod ogromnym namiotem, w środku której będzie czekała prawdziwa koncertowa uczta. Oprócz niej stworzyliśmy dodatkowe strefy merchandise, aktywności i relaksu. Przebudowaliśmy także strefę food trucków. Z uwagi na ogromne zainteresowanie karnetami, przygotowujemy aż trzy pola namiotowe oraz miejsce dla kamperów. Wkrótce ogłosimy pierwszych artystów oraz rozpoczniemy sprzedaż biletów, również tych jednodniowych.

Jesteśmy przekonani, że weekend 11-14 sierpnia 2022, będzie najgorętszym i najbardziej hip-hopowym weekendem w Polsce. Do zobaczenia w sierpniu na płockiej plaży.

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Asset
11 miesięcy temu

Impreza spod szyldu najbardziej spierdolonego i zakłamanego obecnie środowiska. Żenujące jak upadła ta subkultura. Dzisiaj mamy takiego Palucha który już nawet nie jest chorągiewą, a żaglem populizmu, mamy Mate – buntownika, antysystemowca z Mcdonalda, Kiza – starego konia z aparycją murarza, który kopiuje dojczlandy i sprzedaje batony, mamy pseudoraperki które pajacują latino, mamy kąpiele w wannach, mamy w zasadzie wszystko. Tylko Rapu nie mamy.

taka praWFDa
11 miesięcy temu

Nikogo normalnego nie interesują metki a tym bardziej podglądanie w co się ubrał podstarzały marny diskopolowiec. Sentino to ten typ gościa z osiedla co ma 30+ lat, mieszka z matką i buja się z samymi 14-latkami, bo jedynie im może zaimponować a ostatecznie się okazuje, że nawet oni cisną z niego pompę. Żaden normalny rówieśnik nie będzie się zadawał z takim zakompleksionym typem, więc pozostaje tylko błaznowanie przy gimbusach w wypożyczonych ciuszkach i furach pokazując swoje pseudo bogactwo.

JOP
11 miesięcy temu
Reply to  taka praWFDa

pięknie wyjaściłeś tego zjeba szczękino. pozdrawiam mordo

Błażej z Białowieży
11 miesięcy temu
Reply to  taka praWFDa

Ty kurwa ancymonie skopiowałeś mój koment, ale dobrze, bo prawdę tam powiedziałem.

Popularne