Sprawdź nas też tutaj

News

Polska wytwórnia hip-hopowa miażdży konkurencję

200 najpopularniejszych wytwórni na Spotify.

Opublikowany

 

Miniony rok należał zdecydowanie do wytwórni prowadzonej przez Solara i Białasa SBM Label. – Wszystkie ruchy SB Maffiji były trafne i ustanawiały trendy w branży. Jedyne realne zagrożenie w postaci QueQuality wyraźnie odpuściło ten rok. I to wszystko przy praktycznie zerowym udziale Białasa. Nie wspominając już nawet o wbijanych rekordach już na światową skalę. Absurdalny movement. – pisał w podsumowaniu 2019 roku Bartłomiej Ciepłota, uznając wytwórnię SBM za najlepszy label ubiegłego roku.

Potwierdzenie, że to SBM jest czołową wytwórnią w kraju przychodzi wraz z podsumowaniem wytwórni fonograficznych na Spotify. Label Solara i Białasa miał w 2019 roku 10,9% udziału w Top 200 Spotify i 18,9% w polskim katalogu. Dawna SB Maffija zmiażdżyła tym samym konkurencję zajmując pierwszą pozycję wśród 200 światowych wytwórni.

Miejsce drugie zajmuje amerykańska wytwórnia Interscope, a na trzecim znów pojawia się polski akcent, czyli Taco Corp Filip Szcześniak – działalność Taco Hemingwaya.

źródło: Spotify / Popruntheworld.pl

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ciasny

Hahahahahaha ile debili

Antysbmafia
Hujew

Lista ogólnie wali chujem, ale z jednej pozycji octówa aż szczypie w oczy- BIURO OCHRONY RAPU KURRRRRWA kto to tak nazwał kurewsko i debilnie i co na to paluch

Odb

Polska wytwórnia wanien miażdży konkurencje

Odb

Polska wytwórnia hip hopowa miażdży mi jaja

Odb

I jestem bezbekiem

Kozanostra

Polskie disco polo rządzi kurde.Smb oby tak dalej

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA

A gdzie PROSTO?

narodowa duma

jestem wreszcie trochę kurwa mać dumny z bycia polakiem

Prawda

19:23 7

Opublikowany 4 godziny temu 7 lutego 2020 Przez Sebastian Skajnowski

Popularne