GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Polski Bandyta dołączył do Kizo. Oska030 wyrzuca go z ekipy

„Dla zdrady nie ma zgody!”

Opublikowany

 

polski bandyta oska030

Polski Bandyta dał się poznać jako współpracownik Pushera i Oska030. Kilka miesięcy temu raper uznał, że lepiej rozwinie skrzydła w wytwórni Kizo, co spotkało się z ostrą reakcją byłego kolegi.

Oska030 zdissuje Polskiego Bandytę?

Od kilku tygodni Oska030 atakuje byłego podopiecznego. Pojawiły się także sugestie, że nagra na niego diss. – Polski Bandyta odszedł już parę miesięcy temu do MTS. Dziś już macie to ode mnie potwierdzone. Nasze drogi dziś się rozchodzą i kończą się wspólne kawałki, teledyski i koncerty. Milczałem parę miesięcy, bo mam serce i nie chcę kłaść nikomu kłód pod nogi, lecz jak nie umie się zachować i stanąć za braćmi, to powiem jak jest. I tyle – napisał reprezentant Baba Hassan.– To jeszcze nie koniec. Mam tydzień wakacji z rodzinką, potem dwa koncerty. I potem chyba czas trochę powyjaśniać byłego kolegę? Może na bicie? Nie będzie to diss. Będzie to realtalk. Niestety nie popuszczę. Pół roku to załatwiałem między nami, żeby było dobrze. Włożyłem dużo pracy i wysiłku, by stworzyć mu wizerunek. Teraz domek z kart po prostu się zawali – dodał.

„Chorągiewce ogarnąłem pracę na budowie”

Mimo, że Polski Bandyta nie odpowiada na oskarżenia, to Oska030 ponownie wypowiedział się na jego temat:– Emocje opadły, więc już tutaj ubliżania nie będzie. Powiem tyle na razie: nie chodzi o HAJS, nie chodzi o FAME, nie chodzi o to, że się PODPISAŁ. I nie, NIE chcę z nim walczyć. Śmieję się z tych, którzy tą wypowiedź potraktowali na poważnie. 68 kg – poinformował.

– Powiedzmy w ten sposób: „Chorągiewce ogarnąłem pracę na budowie. Został brygadzistą i nagle się nie wita już”. Nie miałem problemu z tym, żebyś poszedł – powiedziałem: idź, spełniaj marzenia. Ale powtarzałem Ci w cztery oczy sto razy – o braciach nie zapominaj. Nie zamieniaj ludzi, którzy by Ci oddali wszystko na ludzi, którzy chcą ściągnąć z Ciebie dorobek. Odszedłeś w najważniejszej chwili. Moment przed przełomem. Bo dla siebie wywęszyłeś opcję. Ale niestety GM2L nie pykło. Może po paru albumach się uda. Więc chorągiewko machaj grzecznie ogonkiem.

To ja Cię tworzyłem dwa lata. Nawijałeś o jednym na moim kanale medialnie. Teraz jak będę miał ochotę, będę Cię wyjaśniał publicznie medialnie. I pie**olę Wasz fame i hajs. To jest rap, hip-hop. Leben und sterbe fur rap. Boss is back. Już po podpisaniu u każdego z moich braci komu podawałeś rękę byłeś skreślony. Pamiętasz jak przyjechałeś do Berlina? „Michał wie?”, „Fatih wie?”, „Powiedziałeś im?”. Każdy Cię cisnął! Kto stanął za dzieciakiem? Ja! I miałeś dalej szacunek, bo stanąłem za Tobą i powiedziałem – to mój brat. Zgadzam się na to, wstawiłem się i nie pozwoliłem na to, by ktokolwiek z Tobą jechał. A teraz jak się zachowujesz? I ja mam popuścić? Aha, przyznaję – obraziłem się na backstage.

Nie obserwowałem Ciebie pół roku, kolego. Twoje zachowanie podłe śmierdziało gorzej niż gówno. Kogo teraz masz? Obcych ludzi, których parę razy w życiu widziałeś. Nikogo innego nie masz! Ja mam braci od urodzenia, od kołyski aż po grób. Szacunek na ulicy. Szacunek prawdziwych moich fanów. Ty zostaniesz z niczym. Idealny nie jestem. Mam dwie twarze. Dobrze je znasz. Nie życzę byś trafił na tę drugą. Bo byłeś rodziną, mogłeś nią na zawsze zostać. Dla zdrady nie ma zgody! Tyle, na razie to koniec. Prędzej czy później Twoje EGO Cię zabije – dodał Oska030.

Co szykują Kizo i Polski Bandyta

Kizo doskonale wiedział, co robi, przyjmując Polskiego Bandytę do swojej wytwórni. Ich wspólny numer sprzed kilku tygodni „Kuchnia Polska” dobrze zażarł, pokazując, że między raperami jest sporo chemii.

– Sierpień będzie bardzo przełomowym miesiącem dla całej działalnością marki MTS. Nadciągają bardzo grube rzeczy, ale naprawdę grube rzeczy, więc bądźcie z nami i czekajcie na to show – zapowiedział Kizownik, który znalazł się ostatnio na liście „top 50 disco”.

 


25 komentarzy
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
never
9 miesięcy temu

Za zdradę kolegi na szparagach w Reichu zostajesz skazany na 10 lat wanny

Kierownik Budowy
9 miesięcy temu

Bandyta, wyłącz tą łupaninę, bierz łopatę i wracaj do betoniarki. Piachu dosyp bo się beton rzadki zrobił!

Lil Uzi
9 miesięcy temu

„Szacunek na ulicy. Szacunek prawdziwych moich fanów”

„Ich wspólny numer sprzed kilku tygodni „Kuchnia Polska” dobrze zażarł, pokazując, że między raperami jest sporo chemii.”

Śmiechłem, disco dla 10 latków. Kwadratowe flow kiza psuje każdy numer w którym się pojawi.

KochanekAnalny
9 miesięcy temu

No widać jaki to bandyta,jak próbował ukraść babulince torebkę to dostał wp.ierdol

Edzio tiktokerzyna śpiewa
9 miesięcy temu

Dzisiej pośpiewamy: Majlahi majlaha majlahaha wlej se wlej numa numa jej. A tydzień minie nam na spiewaniu piosenki tygodnia: Kła kła kła dżestolube kła dżestolube. Komą

Pan Pawel
9 miesięcy temu

Jazda lenie wstawać i śpiewać!!! Komą!!!! Lec gą lecimy!!! Majlahi majlaha majlahaha wlej se wlej numa numa jej. Edzio tiktokerzyna jedyny taki raper w Polsce. Jesteś cały czas NA TOPIE!!!

Si3 k|_|RwA nie interesuj
9 miesięcy temu

NO ZASADY NIBY DOBRE ALE CO TO ZA PAJACE? POLSKI BANDYTA?

Hip hop jest biały
9 miesięcy temu

Prostak prostaka prostactwem prostaczy. Do wanny. A potem we wapno. Nie gaszone.

or well 84
9 miesięcy temu

haha typowi zajmuje kilka tyg nagranie dissa ? haha fake mc’s

Anus Alfa
9 miesięcy temu

Polski Trodlodyta i Kildo w duecie. Podwojna wanna zamowiona do apartamentu Rafalali. Te wydarzenia nie moga byc przypadkowe. Btw 68 kg w gangsterce to taki se wynik ale rozumiem, ze srednia spadla od lat 90. O ile gosc widzial bandyterke gdzies indziej niz w tv.

Danne corrso.
9 miesięcy temu

Dobrze nie szelest się liczy tylko ludzie!

Drama
9 miesięcy temu

Przyłapał go w wannie z Dudą?

Imho
9 miesięcy temu

Oska to ten emigrant zarobkowy z Radomia co się obsrał alwareza i jego gunfingerów?

Huko
9 miesięcy temu

Przy tempie tej inflacji za 12k można będzie niedługo kupić margaryne, kilo cebuli, 2 wojaki i bon na kręgle w galerii stok. Polisz aristokrejszyn prowinszional łylydż stejszyn

Jan
9 miesięcy temu

Wracac do kanałów pety

doktor sowa
9 miesięcy temu

Niestety ale polska husaria jest dy.mana przez koncerny farmaceutyczne, a nasz wódz w kagańcu na mordzie jedynie się przygląda. Niedługo przyjdzie jesień i wtedy wspomnicie moje słowa.

Popularne