szybkie donosy
Poznanskirap Shot: Syntejziemi & WBU – „Zawracam/Wbijam do studia”
W siódmym odcinku POZNANSKIRAP SHOT prezentujemy dwa numery połączone wspólnym video od Synatejziemi i WBU – „Zawracam / Wbijam do studia” z nadchodzącego albumu „Prosto i konkretnie”.
Kilka słów o Poznanskirap Shot:
Miasto Poznań ma 261 km² powierzchni, którą zamieszkuje ponad pół miliona mieszkańców. Wśród nich znajdziemy kilkudziesięciu raperów (o ile nie kilkuset). Nie każdy ma ochotę lub możliwość zrealizowania profesjonalnego klipu do swojego utworu – my dajemy Wam alternatywę. Pierwsza liga, podziemie, legal, nielegal – każdy może wystąpić przed naszym obiektywem i zaprezentować swoją twórczość. Na pomysł pierwszego odcinka wpadliśmy spontanicznie i podobnie też powstał. Bez spiny, bez budżetu, bez scenariusza, bez cięcia.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News2 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News23 godziny temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News4 dni temuPih skomentował odebranie orderu Zełeńskiemu
-
News4 dni temuVNM po życiowym przełomie. „1,5 miesiąca temu było ze mną bardzo źle”
-
News3 dni temuMiasto Gdańsk na oficjalnej stronie informuje, że Edziowi grożą gangsterzy z Chicago
-
News15 godzin temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News4 dni temuBobby Shmurda czekał na to całe życie. Jego ojciec wyszedł z więzienia po 30 latach
-
News3 dni temuWspólnik Bonusa RPK ostrzega, kto może stracić na odebraniu orderu Zełeńskiemu