Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

PRO8L3M „Art Brut 2”

Kontynuacja mixtape’u, który zrobił sporo zamieszania.

Opublikowany

 

art brut 2 okładka

Data premiery: 06.03.2020

W 2014 roku Oskar i Steez wydali mixtape „Art Brut”, który ukazał się nakładem RHW Records i wyprzedał się w limitowanym nakładzie 3500 sztuk. Wydawnictwo zrobiło sporo zamieszania i zebrało mnósto pozytywnych ocen. Duet PRO8L3M zdecydował się teraz na wydanie kontynuacji tego albumu.

Nowe wydawnictwo PRO8L3M-u „Art Brut 2” wykorzystuje sample z polskiej muzyki z lat 70, 80 i 90.

PRO8L3M na “Art Brut 2” przemiesza obecną rzeczywistość z przełomem lat 90. i 00.. Usłyszymy, jak wyglądało dorastanie w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życie w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii. Klasycznie oprócz utworów lżejszych w formie, możemy spodziewać się również refleksyjnego i autobiograficznego materiału. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów bazujących na polskich samplach. Sprzedaż preorderu uruchomiona wczoraj na pro8l3m.pl dobiega już prawie końca. Wersje limitowane z kolekcjonerskimi dodatkami wyprzedały się z miejsca, obecnie dostępna jest już jedynie standardowa wersja płyty.Preorder

Duet przygotował trzy wersje prerderowe nowego albumu. Wydawnictwo jest dostępne na stronie pro8l3m.pl. Podstawowa wersja kosztuje 45 zł i można zamówić maksymalnie 5 sztuk. Kolejna wersja z pinem kosztuje 60 zł i tutaj możemy kupić maks. 3 sztuki. Podobnie jest z najdroższą wersją za 125 zł.

45 zł

 • Płyta CD Art Brut 2
 • Zin – edycja standardowa

60 zł

 • Płyta CD Art Brut 2
 • Zin – edycja standardowa
 • Pin Art Brut

125 zł

 • Farba Burner 600 Molotow x Fuzi x PRO8L3M
 • Płyta CD Art Brut 2
 • Zin – edycja kolekcjonerska ze specjalną okładką
 • Pin Art Brut

Tracklista

TBA

Utwory

 1. PRO8L3M „Skrable”

Artykuły

 1. PRO8L3M wydał oświadczenie w sprawie „burd” w Nowym Jorku
 2. PRO8L3M nagrał z Dawidem Podsiadło. „Propozycję przyjęliśmy bez wahania”

Trasa koncertowa Art Brut 2

Złapać ten materiał w formie fizycznej graniczy z cudem, a na aukcjach internetowych osiąga on zabójcze ceny. Czy kontynuacja tej produkcji będzie cieszyć się podobnym sukcesem? O tym przekonamy się wkrótce. W Lublinie na scenie pojawi się także Sokół z najbardziej kultowymi kawałkami. Spodziewajcie się zupełnie nowej oprawy wizualnej przygotowanej specjalnie na Art Brut 2 Tour i masy muzycznych doznań. No to jeszcze raz – co powiecie na lufę z PRO8L3Mem? Im się nie odmawia.

Toruń – 13 marca
Poznań – 14 marca
Łódź – 20 marca
Gdańsk – 21 marca
Lublin – 3 kwietnia
Warszawa – 4 kwietnia
Kielce – 17 kwietnia
Wrocław – 18 kwietnia
Katowice – 24 kwietnia
Kraków – 25 kwietnia

Popularne