Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Kilka dni po oficjalnej premierze albumu “Widmo”, PRO8L3M prezentuje teledysk do utworu “Crash Test”. Klip wyreżyserowała Gosia Herman, za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Dąbal. Materiał już teraz można obejrzeć na YouTube.


Teledysk do utworu “Crash Test” jest swoistą metaforą podwójnego życia, przełożoną na realia polskich przedmieść. Niebezpieczne zamiłowanie bohaterów do motocyklowych wyścigów stanowi dla nich ucieczkę od codzienności i “nudnej stabilności” pozbawionej celów i nadziei. Przemierzając puste ulice Warszawy na motocyklach poszukują lepszej rzeczywistości. Teledysk do “Crash Test” jest drugim materiałem video promującym album “Widmo”. Klip został wyreżyserowany przez Gosię Herman, a autorem zdjęć jest Michał Dąbal. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Truskavka.

Album “Widmo” ukazał się na rynku 1 marca i jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo nadaje nowy kontekst całej dotychczasowej twórczości duetu. Materiał krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju i obszarów degradacji, rzucając światło na niedostrzegane zjawiska. Premierze płyty towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie – OUTPOST – IN5TALAC7A, przedpremierowy odsłuch i doświadczenie na granicy sztuk wizualnych i technologii.Już 7 marca rusza trasa koncertowa promująca nowy materiał duetu. “Widmo Tour” obejmie swoim zasięgiem 14 największych polskich miast. Bilety na większość koncertów są już wyprzedane, a ostatnie dostępne można zamówić na platformie Going.

Album „Widmo” LP dostępny jest w szerokiej dystrybucji w salonach Empik oraz na Spotify i wszystkich platformach streamingowych.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 18 godzin temu Przez Redakcja

Odb
3 lat temu

Prosh-„Crast Te8l3m”

Klingus
3 lat temu

Git. Szanujem

ProfesorNauk
3 lat temu

Strasznie smutna ta płyta. Jak życie połowy z Was tutaj obecnych

Co Za Dzban
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Połowy? Chyba 100% tej strony to przegrywy

Co Za Dzban
3 lat temu

Szkoda steeza ;/ Marnuje swoje talenty na współpracę z tym łakiem. Sorry ale ja nie mogę ani jednego utworu Pro8bl3mu przesłuchać w całości. Ten typ ma flow i dykcję gorsze niż ja bym miał.

Slmj
3 lat temu
Reply to  Co Za Dzban

Gorsze niz ty bys mial jeśli wyjął byś chuja z buzi?

qts
3 lat temu
Reply to  Co Za Dzban

bez kitu, oskara nie da sie sluchac, podobna sytuacja z Michem i Tede

Popularne